Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 29 termínů závodů
V minulosti zadáno 6056 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 02.05.2019
Datum konce závodu 05.05.2019
Místo konání závodu Skuteč
Kraj Pardubický
Název závodu 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY
Název vodní plochy Štěpánovský rybník
Typ závodu
Položená
Závod pro
Tým
Startovné
Tým 5000 Kč
Typ revíru
Stojatá cca ha
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.)

Startovné:

5000 Kč pro dvojci (max.16 dvojic )
(v případě 3. člena příplatek 500 Kč )

Občerstvení zajištěno po celou dobu závodu. Možnost objednání obědů a večeří.

Přihlášky a informace:

1. Marcel Sotona – tel. 607 879 726, e-mail: marcel.sotona@seznam.cz
2. Vladimír Brokl - tel. 776 182 530, e-mail: brokllada@seznam.cz

Soutěžit se bude o následující ceny:

1. cena 2x pohár, finanční hod. 23 000 Kč
2. cena 2x pohár, finanční hod. 12 000 Kč + věcné ceny
3. cena 2x pohár, finanční hod.  7 000 Kč + věcné ceny 
Cena za největší rybu 2x pohár finanční hotovost 2.000,- Kč 

Základní informace:

Přihlášení týmů do závodů:
Bude prováděno v termínu  do 31. 3  2019 prostřednictvím pana Marcela Sotony nebo pana Vladimíra Brokla.
Max. počet týmů je 16 + 2 týmy náhradníků.
Pro přihlášení je nutno uhradit startovné, buď na účet č. 78-8185720237/0100 nebo hotově v rybářské prodejně ve Skutči u pana Klapala a to do 14-ti dnů po přihlášení !!!!!!.
Tým je závazně přihlášen teprve po uhrazení startovného.
Při nedodržení termínů plateb rušíme registraci a místo bude nabídnuto dalším zájemcům.
Odhlášenému týmu po 1. 4. 2019 se startovné nevrací !!!!!!!

Pravidla závodů:

• Chytá se pouze z jedné strany rybníku.
• Hranice losovaného místa budou označeny kolíky a vylosovaným číslem. Sektor bude označen kolíky na protějším břehu rybníku.
• Dvojice chytá na čtyři pruty stylem chyť a pusť, na položenou.
• Každý prut s použitím jednoho háčku s protihrotem nebo mikroprotihrotem, pouze vlasovou metodou.
• Povolené nástrahy a návnady jsou pouze boilies a pelety , které smějí být použity pouze v celém a pevném stavu (zákaz drcení či rozmáčení), dále platí zákaz vyrábění návnad a nástrah v průběhu závodu (tzn. vaření, sušení, válení atd.), dipy a obalovací těsta jsou povoleny.
• Krmení a vnadění pouze na břehu, kolmo z vylosovaného místa (zakázané jsou i dálkově ovládané zavážecí loďky).
• Bodovaná (vážená) ryba je kapr, amur, jeseter od délky 50 cm (včetně), ostatní ryby se šetrně vrací vodě bez bodování.
• Pořadí určí součet vah ulovených bodovaných ryb. V případě shodného součtu vah rozhoduje nejtěžší ryba.
• Povinná výbava: podběrák s ramenem 80 cm, podložka, eko saky(min.2), pean, metr.
• Dvojice si může navzájem pomáhat, při zdolávání ryby je možné , se souhlasem sousedního týmu, přejít do jiného sektoru.
• Rozhodčí má právo kdykoliv během závodů zkontrolovat kteroukoliv udici, nástrahy i návnady v týmu.
• Účastníci souhlasí s možností pořízení fotografií z průběhu závodů prostřednictvím organizátorů.
• Každá klasifikovaná ryba musí být změřena a zvážena vahou a sakem rozhodčího.
• Dokumenty, karta úlovků týmu a evidence rozhodčího musí být vždy označeny jménem a číslem stanoviště. U bodované ryby musí být zapsána jak délka, tak váha.
• Bivakování účastníků závodů včetně vozidel je povoleno.
• Je zakázáno rozdělávání ohně.
• Při porušení pravidel dojde k vyloučení ze závodů bez nároku na vrácení startovného.
• Tým smí podat protest u hl. pořadatele po uhrazení kauce 500 Kč. V případě zamítnutí protestu se kauce nevrací!!!!!  

Při nenaplnění minimálního počtu 14-ti dvojic se závody nekonají a startovné se vrací.  

Prezentace + losování             2. května 2018 17:00-18:30 hod.
Příprava místa vč. vnadění 
a měření hloubky (marker)       3. května 2018 6:30-8:00 hod.
Zahájení závodů                       3. května 2018 8:00 hod.
Ukončení závodů                     5. května 2018 10:00 hod.

Pořadatel si vyhrazuje právo učinit změnu v propozicích.

Startovní listina

Pořadí                                  Tým                                          
1. CT MB – Jenderka David, Babjak Marc
2. CT MB 2 – Klekner Roman, Bacovský Petr                  
3. CT BOJO – Kolín Josef, Sedlák Bohuslav
4. CT VOHNUTÝ PRUTY – Marek František, Marek Jakub
5. CT HANDY LINE – Hanuš Pavel, Minár    (zaplaceno)
6. CT UTRHL A URVAL – Dvořáček Jan, Ptáčník Ladislav
7. CT CANDÁT – Prokůpek Aleš, Prokůpek
8. CT DUDLA – Dudycha Miloš, Dudychová Veronika
9. CT ANI PÍÍÍP – Socha František, Kovaříček Ondřej
10. CT DABL - Netolický Lukáš, Kusý Luboš
11. CT SIFRO – Sisr Michal, Málek Petr
12. CT ČUDLIČKY – Tesař Jan, Heinrich Josef
13. CT K&B – Klapal Kamil, Brokl Vladimír    (zaplaceno)
14. CT ČUDLA – Turnovský Radek,
15. CT DORKA – Andrašovský Michal, Halabrín Dušan
16. CT HANDY LINE II - Doležal Ondřej 

17. CT Moučka František, Bělovský Jiří 
18.

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.