Závody
Seznam závodu pro 2017 - Kraj Královéhradecký - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
01.09.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: MEMORIÁL VLASTIMILA VONDRY |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Miletín (Jordánek) - Královéhradecký Název: 1. ročník 24hodinovky |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký Název: Mutan CUP 3 - 72 hodin |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: 52 hodin nonstop |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: tradiční „POSLEDNÍ NAHOZENÍ „ |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Lejšovka - Královéhradecký Název: Rybářské závody Lejšovka |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež kat. starší - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
10.09.2017 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež kat. s pomocí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Obědovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody U Vavřince |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: O putovní pohár KS-FISH Jaroměř 3.kolo |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Lejšovka "Pohár šampionů" - Královéhradecký Název: Champions CUP (Pohár šampionů) |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná |