Závody
Seznam závodu pro 2017 - Kraj Moravskoslezský - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
02.09.2017 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: Noční rybářské závody |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Frýdek-Místek muška - Moravskoslezský Název: Velká cena Severní Moravy juniorů |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský Název: Podzimní kaprový závod |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (MMtalian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: rybářské závody dvojic |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Benešov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
21.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský Název: Podzimní benátský blinker |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: 3. podzimní rybářský maraton |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Stará Ves nad Ondřejnicí mládež - Moravskoslezský Název: o Zatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Tichá - Moravskoslezský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |