Závody
Seznam závodu pro 2017 - Kraj Plzeňský - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
02.09.2017 | Sobota |
N
Pňovany plavaná - Plzeňský Název: Rive CUP |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Plánice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Čečkovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
03.09.2017 | Neděle |
N
Bystřice nad Úhlavou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Bezděkov - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Podzimní rybářské závody |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: rybářské závody o prase |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Hracholusky - Plzeňský Název: Jackson TROPHY 2017 - II |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Letiny - ZRUŠENO - Plzeňský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY LETINY - obsazenost 13/32 |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Jetenovice - Plzeňský Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Horažďovický pohár |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Bezdružice - Plzeňský Název: |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Memoriál Jardy Sekereše |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Butov - Plzeňský Název: 14.rybářské klání Butov 2017 - výsledky |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Močerady - Plzeňský Název: 5.ročník rybářských závodů |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Vrčeň mládež - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Plzeň feeder - Plzeňský Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hracholusky plavaná - Plzeňský Název: II. liga - 4. kolo - A |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Plzeň mládež feeder - Plzeňský Název: Krajský přebor mládeže ve feederu |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Ptenín - Plzeňský Název: Rybářské závody Ptenín |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ledce - Plzeňský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Ledce - Plzeňský Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Libkov - Plzeňský Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Rybářské závody |