Závody
Seznam závodu pro 2017 - Kraj Jihočeský - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
02.09.2017 | Sobota |
N
Hosty mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Nová Včelnice plavaná KP - Jihočeský Název: Krajský přebor |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Písek přívlač U14 - Jihočeský Název: MMiČR dětí a mládeže |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Písek přívlač U18 - Jihočeský Název: MMiČR dětí a mládeže |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Rožmberský pohár muška - Jihočeský Název: |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský Název: OPEN TOUR feeder |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
České Budějovice - ZRUŠENO - Jihočeský Název: feederové rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Strachovice (Dívčice) - přeloženo na 23.9. - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Borovany - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský Název: 2.PODZIMNÍ HULÍN CUP ,,50,, O PUTOVNÍ POHÁR |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Řečice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Loučovice mládež - Jihočeský Název: dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský Název: Rybářské závody - II.memoriál Josefa HURDY |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Žitná - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Žitná mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Strachovice (Dívčice) - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Dražice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Dražice - mládež - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Chýnov přívlač - Jihočeský Název: Chýnovská vydra |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Květoňov muška - Jihočeský Název: Svatováclavský pohár |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež feeder - Jihočeský Název: Dětský náborový závod feeder |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: memoriál Miroslava Erharta |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Domanín feeder - Jihočeský Název: 4.kolo 1. LIGA feeder |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Chýnov přívlač - Jihočeský Název: Rybářské závody přívlač |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Mozolov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Hlincova Hora (Mrhal) - Jihočeský Název: Rybářské závody memorial Petra Čejky 4.ročník |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Horní Planá přívlač - Jihočeský Název: Mistrovství Horní Plané |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Kloužovice - Jihočeský Název: Přívlačový závod |