Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2018

 

 | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Prosinec 2018
08.12.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Iron Claw CUP
02.12.2018 Neděle N Litvínovice - Jihočeský 
Název: Zimní feeder liga - 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: 10. ročník Prosincové štiky
Listopad 2018
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský SIVEN- 15.11.18 bude nasazeno 1000kusu lososovité ryby info.ok
Obsahuje zadaný výsledek
24.11.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
24.11.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: DUO PERCH PRO
20.11.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský 
Název: P.M GAME WINTER CARP CUP ZAJEČÍ 2018
18.11.2018 Neděle N Česká Skalice - Královéhradecký 
Název: Vánoční kapřík IV.
17.11.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: Skutečská štika - 1. Ročník závodů v lovu štik, okounů a candátů
17.11.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský 
Název: Rybářské závody
17.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
Obsahuje zadaný výsledek
17.11.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 1.ROČNÍK
Obsahuje zadaný výsledek
16.11.2018 Pátek N Vejprnice - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
15.11.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: WINTER CARP ALKO CUP,
11.11.2018 Neděle N Tábor - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga
Obsahuje zadaný výsledek
11.11.2018 Neděle N Libčeves - Ústecký 
Název: Vabank Libčeves Konec registrace přihlášených 26
Obsahuje zadaný výsledek
10.11.2018 Sobota N Luže - Pardubický 
Název: Košumberská štika
10.11.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: 18. ročník poháru Poličský candát
10.11.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
10.11.2018 Sobota N Kochánecká propadlina - Středočeský 
Název: Kochánecká Ouklej- závod dvojic
10.11.2018 Sobota N Jiříkov - Ústecký 
Název: JIŘÍKOVSKÝ OKOUN 2018
Obsahuje zadaný výsledek
10.11.2018 Sobota N Choceň - Pardubický 
Název: MEMORIÁL JIŘÍHO HOZÁKA
10.11.2018 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský 
Název: PODZIMNÍ ZÁVODY
Obsahuje zadaný výsledek
10.11.2018 Sobota N Kolešov u Rakovníka - Středočeský 
Název: Posvícenská husička
10.11.2018 Sobota N Podůlšany - Pardubický 
Název: Ukaž co umíš.
Obsahuje zadaný výsledek
04.11.2018 Neděle N Loučky - Karlovarský 
Název: Dětské rybářské závody
03.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
Obsahuje zadaný výsledek
03.11.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský 
Název: Bravantický okoun
03.11.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
03.11.2018 Sobota N Sendražice-už pouze náhradníci - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
03.11.2018 Sobota N Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
03.11.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: PODĚBRADSKÝ DRAVEC – MEMORIÁL JOSEFA MOŽKOVSKÉHO
Říjen 2018
28.10.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha 
Název: Rybářské závody
28.10.2018 Neděle N Přelouč mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody v přívlači
27.10.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Liga mistrů
27.10.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
27.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Podzimní muška
27.10.2018 Sobota N Pardubice - Pardubický 
Název: Labíčko CUP 2018
Obsahuje zadaný výsledek
27.10.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský 
Název: Ukončení sezony Křesetice
Obsahuje zadaný výsledek
27.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Method feeder Cup Vítězná 2018
27.10.2018 Sobota N Vlašim - Středočeský 
Název: KOTYHO MEMORIÁL
Obsahuje zadaný výsledek
26.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský 
Název: 3.podzimní ,,50,,O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY RKPB 2018
26.10.2018 Pátek N Katlov - Středočeský 
Název: Method Feeder Cup
26.10.2018 Pátek N Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: FEEDER MARATON 2018
25.10.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, MEMORIÁL, POSLEDNÍ JÍZDA MÍRY SOUČKA
21.10.2018 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Kravaře mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký 
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
Obsahuje zadaný výsledek
21.10.2018 Neděle N Horšovský Týn Podhájí - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.10.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.
Obsahuje zadaný výsledek
20.10.2018 Sobota N Sázava - Středočeský 
Název: Mazec Cup 2018
Obsahuje zadaný výsledek
20.10.2018 Sobota N Praha - Praha 
Název: STREETFISHING OPEN PRAGUE 2018
20.10.2018 Sobota N Čakovice - Praha 
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Tři Sekery u Mariánských Lázních - Karlovarský 
Název: Tradiční podzimní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.10.2018 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: Závěrečná OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
20.10.2018 Sobota N Chýně - Středočeský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
20.10.2018 Sobota N Šenov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký 
Název: Kravîn 2018
Obsahuje zadaný výsledek
20.10.2018 Sobota N Zlosyň - Středočeský 
Název: Podzimní závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský 
Název: LASTIA CUP DEŠNÁ
19.10.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA
Obsahuje zadaný výsledek
19.10.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Podzimní Benátský blinkr
19.10.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický 
Název: II.ROČNÍK PODZIMNÍ 50 NA PETROVĚ REVÍRU
18.10.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský 
Název: 2. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017
18.10.2018 Čtvrtek N Račice - Ústecký 
Název: 1. ročník poháru předsedy ČRS v lovu kapra
18.10.2018 Čtvrtek N Chvojnice - Vysočina 
Název: CARP CUP CHVOJNICE II.
14.10.2018 Neděle N Nový Hrozenkov mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
14.10.2018 Neděle N Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina 
Název: odlov kapra váží se všechny druh rýb, candát né.
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: 23. ročník Podzimní přívlače
13.10.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY .3VOLNÉ MÍSTA
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: 4. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský 
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
13.10.2018 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
13.10.2018 Sobota N Mladá Boleslav mládež - Středočeský  
Název: Jizerský okounek
13.10.2018 Sobota N Nový Hrozenkov - Zlínský 
Název: XVIII. rybářské závody v lovu ryb udicí
13.10.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský 
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2018 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský 
Název: podzimní šupinka
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2018 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický 
Název: MEMORIÁL MICHALA KONČE
13.10.2018 Sobota N Krnov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
13.10.2018 Sobota N Dolní Břežany - Středočeský 
Název: Dolnobřežanská bělice
13.10.2018 Sobota N Nižbor mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
13.10.2018 Sobota N Pardubice plavaná - Pardubický 
Název: Pohár Pernštejn
Obsahuje zadaný výsledek
12.10.2018 Pátek N Luhačovice - Zlínský 
Název: SBS - CUP LUHAČOVICE PODZIM 2018 - 50H.
12.10.2018 Pátek N Křížkový Újezdec - Středočeský 
Název: Rybářské závody
11.10.2018 Čtvrtek N Hostim - Jihomoravský 
Název: 2.DRAGON BAITS CUP NEDVEKA 66 H
11.10.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský 
Název: II.ROČNÍK BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2018
11.10.2018 Čtvrtek N Polouvsí ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: kaprové závody 72hodin
07.10.2018 Neděle N Kladruby mládež U15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2018 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2018 Neděle N Kameničky - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2018 Neděle N Loučky - Karlovarský 
Název: Loucky
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2018 Neděle N Kladruby mládež U10 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Brumovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký 
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Miřetice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Kloužovice - Jihočeský 
Název: Přívlačový závod
06.10.2018 Sobota N Předměřice nad JIzerou - Středočeský 
Název: Kačovský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Štoky - Vysočina 
Název: Ukončení rybářské sezóny na "Tyšláku"
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Kladruby - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
06.10.2018 Sobota N Hlinsko mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Krašovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Ráztely u Mirovic - Jihočeský 
Název: Druhý ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Telce (Peruc) - Ústecký 
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
06.10.2018 Sobota N Telce (Peruc) mládež - Ústecký 
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
06.10.2018 Sobota N Horní Planá - Jihočeský 
Název: Mistrovství Horní Plané v přívlači "O pohár Heinze Zörnera"
05.10.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský 
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
05.10.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie)
05.10.2018 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský 
Název: Magic Cup
05.10.2018 Pátek N Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: FEEDER SRAZ
04.10.2018 Čtvrtek N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: P.M.GAME 2.ROČNÍK CARP CUP HADINA 2018
03.10.2018 Středa N Chlumec (Dělouš) - Ústecký 
Název: Carpmarathon Dělouš 2018 - 6.ročník - 100hodin závodu !!
03.10.2018 Středa N Dešná - Jihočeský 
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
02.10.2018 Úterý N Sedlčánky - Středočeský 
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
Září 2018
30.09.2018 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2018 Neděle N Holýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2018 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.09.2018 Neděle N Studeněves - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2018 Neděle N Boňov u Jaroměřic nad Rokytnou - Vysočina 
Název: Boňovský odlov kapříků
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Libkov - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
29.09.2018 Sobota N Libice nad Doubravou - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický 
Název: Memoriál Honzy Švandy 5.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Ptenín - Plzeňský 
Název: závod Úslavského poháru
29.09.2018 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Žitná - Jihočeský 
Název: Žitenský návesák
29.09.2018 Sobota N Hodice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Litovel - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Mělník - Ústecký 
Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Loket - Karlovarský 
Název: Podzimní kaprařské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Dražíč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký 
Název: O posvícenskou husu
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Nový Dvůr feeder divize - Jihočeský  
Název: 2.kolo JÚS
29.09.2018 Sobota N Litovel mládež - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Senomaty - Středočeský 
Název: Senomatský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Prušánky mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Slavičín - Zlínský 
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Myslín - Jihočeský 
Název: 19. rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2018 Pátek N Štěchovice (Buš) - Středočeský 
Název: X.ročník Memoriálu V.Hladíka
28.09.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2018 Pátek N Květoňov muška - Jihočeský  
Název: Svatováclavský pohár
28.09.2018 Pátek N Vyšší Brod - Jihočeský  
Název: Memoriál Theodora Kouby
28.09.2018 Pátek N Lázně Bohdaneč "Pohár šampionů" - Královéhradecký 
Název: Champions Cup (Pohár šampionů)
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2018 Pátek N České Budějovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
28.09.2018 Pátek N Mokrovousy(ryby)-Rašín(šipky) dvojboj - Královéhradecký 
Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj
28.09.2018 Pátek N Ledce - Plzeňský 
Název: Podzimní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2018 Pátek N Holubov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody - III.memoriál Josefa HURDY
28.09.2018 Pátek N Dražíč - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
28.09.2018 Pátek N Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský 
Název: Podzimní rybářské závody
28.09.2018 Pátek N Slavičín mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2018 Pátek N Brzotice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
28.09.2018 Pátek N Jeníkovice mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
27.09.2018 Čtvrtek N Božejov - Vysočina 
Název: Božejov cup 72 hod
27.09.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PÁTÁ JÍZDA
27.09.2018 Čtvrtek N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký 
Název: Rybina Cup
26.09.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský 
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
26.09.2018 Středa N Poděbrady - Středočeský 
Název: Kapr maraton MO Poděbrady 2018
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí - ZRUŠENO! - Pardubický 
Název: Podzimní rybářské závody
23.09.2018 Neděle N Červený Kostelec mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2018 Neděle N Jablunkov (Návsí) - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
23.09.2018 Neděle N Kolešov - Středočeský 
Název: Poslední kačák
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Kaprový závod
22.09.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 3.- poslední místo je to výzva
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Přepychy Zrušeno - Královéhradecký 
Název: Zlatý karas - 13.ročník
22.09.2018 Sobota N Ústaleč - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
22.09.2018 Sobota N Herálec - Vysočina 
Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Bylany II - Ústecký 
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Choceň - Pardubický 
Název: O pohár starosty města
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský 
Název: rybářské závody o prase
22.09.2018 Sobota N Netřebice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Obříství mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský 
Název: Šternberský Feeder CUP feeder
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský  
Název: SVATOVÁCLAVSKÝ DĚTSKÝ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD
22.09.2018 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský 
Název: 3. podzimní rybářský maraton
22.09.2018 Sobota N Litultovice mládež - Moravskoslezský 
Název: 2. podzimní rybářský maraton
22.09.2018 Sobota N Luh u Milína mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Malešovice - Jihomoravský 
Název: Podzimní rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Plzeň - Plzeňský 
Název: Plzeňský Feedercup
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Sulislav u Stříbra - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.09.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina 
Název: Lastia cup Bohušice 2017
21.09.2018 Pátek N Skuteč - Pardubický 
Název: Padesátihodinový závod dvojic v lovu kaprů a amurů.
21.09.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský 
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
21.09.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: Božická kaprařská Padesátka 2018
21.09.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: Jarní brodský maraton dvojic
21.09.2018 Pátek N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 50 hodinové závody
21.09.2018 Pátek N Předboj - Středočeský 
Název: Předbojský kaprařský závod 2018
20.09.2018 Čtvrtek N Těšany - Jihomoravský 
Název: CARP CUP TĚŠANY 2018
20.09.2018 Čtvrtek N Berounka - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
20.09.2018 Čtvrtek N Hodkov - Středočeský 
Název: Hodkovská 70
20.09.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský 
Název: Carp Cup Ostrata V. 2018
16.09.2018 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: Podzimní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Kvasice - mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: I. Ročník memoriálu Františka Lorence - závod dvojic
15.09.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: 3. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
15.09.2018 Sobota N Nečtiny - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Mirotice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Velká Jesenice - přeloženo na 29.9. - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Teplice ZRUŠENO - Ústecký 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Častolovice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Radovesnice II - Středočeský 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Blížejov - Plzeňský 
Název: Memoriál Jardy Sekereše
15.09.2018 Sobota N Tample - Liberecký 
Název: 5. závody dvojic v Tampli
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Karviná mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Řeřichy - Středočeský 
Název: Řeřišský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský 
Název: Podzimní rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Dešenice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody HOŘÁK 2018
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Vrčeň - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
15.09.2018 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Zámrsk - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Svratouch - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Vatín - Vysočina 
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
15.09.2018 Sobota N Vatín mládež - Vysočina 
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
15.09.2018 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Slaný mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Čečkovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova 1 - Královéhradecký 
Název: 3. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Račice - Ústecký  
Název: Mezinárodní Mistrovství České republiky LRU Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Všenory plavaná - Středočeský  
Název: Závod krajského přeboru a divize ÚSMP
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Bujanov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.09.2018 Pátek N Spytihněv - Zlínský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOUČLENNÝCH TÝMŮ V LOVU KAPRŮ
14.09.2018 Pátek N Milovy - Vysočina 
Název: Milovských 24hodin
Obsahuje zadaný výsledek
14.09.2018 Pátek N Letny - Vysočina 
Název: MAGIC CUP
14.09.2018 Pátek N Klimkovice - Moravskoslezský 
Název: 1.ROČNÍK 50 HOD. ZÁVODŮ
13.09.2018 Čtvrtek N Svitavy - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Carp Cup Rosnička 2018 II
09.09.2018 Neděle N Týniště nad Orlicí - mládež - Královéhradecký 
Název: O pohár řeky Orlice
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2018 Neděle N Drozdice ženy ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody žen 10.ročník
09.09.2018 Neděle N Kravsko mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2018 Neděle N Třeboň mládež - Jihočeský 
Název: Dětské závody
09.09.2018 Neděle N Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí rodičů - Královéhradecký 
Název: O pohár řeky Orlice
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Žamberk mládež ZRUŠENO - Pardubický 
Název: XXI. ročník "Závodu Miroslava Lauterbacha"
08.09.2018 Sobota N Žamberk ZRUŠENO - Pardubický 
Název: XVIII. ročník "Závodu Bohumila Kalouska"
08.09.2018 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Řevnice (Lety) - Středočeský 
Název: „Memoriál Franty Hartmanna “
08.09.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina 
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Svitavy - senioři - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody seniorů
08.09.2018 Sobota N Kvasice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský 
Název: Podzimní rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Vrbno - Středočeský 
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Samopše - Středočeský 
Název: RYBÁŘSKÝ ČTYŘBOJ SÁZAVA 2018
08.09.2018 Sobota N Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
08.09.2018 Sobota N Hostákov - Vysočina 
Název: 5.ročník Hostákovské sele
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Týniště nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: O pohár řeky Orlice
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Měřín - Vysočina 
Název: Měřínský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dvojic
08.09.2018 Sobota N Kondrac ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Velešín - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Římov - Vysočina 
Název: Podzimní košíček dvojic feeder
08.09.2018 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Ostřešany - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: POSLEDNÍ NAHOZENÍ
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Šenov u Nového Jičína - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Trutnov - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Milotičky - Vysočina 
Název: Rybářský závod
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Třeboň - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký  
Název: 2.liga skup. B 3.kolo - plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Brandýs nad Labem - Středočeský  
Název: 3. kolo II. Ligy v LRU Feeder 2018
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  
Název: II. liga - 2. kolo - A - plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Uherské Hradiště - Zlínský  
Název: II. liga - 3. kolo - C plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
07.09.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: 4. ročník HRUŠKOV CUP 40 hodin nonstop jednotlivci
Obsahuje zadaný výsledek
07.09.2018 Pátek N Luže - Pardubický 
Název: Voletická padesátka
07.09.2018 Pátek N Hnanice - Jihomoravský 
Název: KABLASANGLER CUP HNÁNICE 2018
07.09.2018 Pátek N Božice ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Závody rybářů 1. ročník start 5.000kč
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský 
Název: ČESKÁ SUMEC 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský 
Název: Český sumec 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký 
Název: 52 hodin nonstop
05.09.2018 Středa N Velký Přelov ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Mutant CUP 3 - 100 hodin
02.09.2018 Neděle N Měřín - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2018 Neděle N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Mistrovství MO Přelouč v lovu ryb udicí
02.09.2018 Neděle N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2018 Neděle N Jindřichův Hradec - Jihočeský  
Název: ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JIHOČESKÉHO KRAJE
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Noční "12"
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec - mládež ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Luže - Pardubický 
Název: Rybářské závody dvojic
01.09.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež ZRUŠENO - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hosty mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod neznámých dvojic (akce pouze pro členy RSK KS-Fish)!!!
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Letiny - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
01.09.2018 Sobota N Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký 
Název: O Krakonošův pohár
01.09.2018 Sobota N Trstěnice - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Trstěnice mládež - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Lejšovka-1.cena ryb. lehátko - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody Lejšovka
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody -- ZRUŠENY PRO NEDOSTATEK VODY.
01.09.2018 Sobota N Broumov - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody na rybníku Katovna
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský 
Název: Noční rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Adamov - Jihomoravský 
Název: Memoriál L. Dáni
01.09.2018 Sobota N Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Vsetín - Zlínský  
Název: 1.liga muška podzim
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Čkyně - Jihočeský  
Název: 2. LIGA sk. „A“ 2018 – LRU muška
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký  
Název: 3. kolo III. ligy LRU v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Brandýs nad Labem - Středočeský  
Název: 2.kolo DIVIZE SÚS 2018 2.kolo KP SÚS 2018
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Pňovany (ú.n. Hracholusky) - Plzeňský  
Název: Rive cup 2018
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Liběchov plavaná - Středočeský  
Název: územní přebor
Obsahuje zadaný výsledek
Srpen 2018
31.08.2018 Pátek N Chabařovice - Ústecký 
Název: 5. ročník 50 hod. Carp maraton Liščí Jezero
31.08.2018 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký 
Název: Noční lov úhořů
Obsahuje zadaný výsledek
31.08.2018 Pátek N Brno - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
31.08.2018 Pátek N Hadačka - Plzeňský 
Název: noční rybářské závody
30.08.2018 Čtvrtek N Dešná - Vysočina 
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP DEŠNÁ
30.08.2018 Čtvrtek N Vejprnice - Plzeňský 
Název: CARP CHALLENGE
29.08.2018 Středa N Pelhřimov - Vysočina 
Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE
26.08.2018 Neděle N Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2018 Neděle N Podůlšany ženy - Pardubický 
Název: Rybářské závody žen
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2018 Neděle N Velké Dvorce - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Kfely - Karlovarský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 7.ROČNÍK
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický 
Název: Rybářské závody žen
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Příbram na Moravě - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Trenčín - Slovensko 
Název: LAUGARICIO CUP 2018
25.08.2018 Sobota N Třeboň - Jihočeský 
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
25.08.2018 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský 
Název: I1. ročník memoriálu Jiřího Hlobila
25.08.2018 Sobota N Modrá u Velehradu mládež - Zlínský 
Název: Rybářský den dětí
25.08.2018 Sobota N Sedlčany mládež - Středočeský 
Název: Sedlčanský cejn
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Březí u Meclova - Plzeňský 
Název: Výlov udicí
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: Polonoční rybářské závody Telce 2018
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Bakov nad Jizerou - Středočeský 
Název: Posvícenecké závody
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Kravaře - Moravskoslezský  
Název: Krajský pohár SmS přívlače
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2018 Sobota N Přerov - Olomoucký  
Název: Přerovský pohár – Preston CUP 2018
Obsahuje zadaný výsledek
24.08.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: 2.ROČNÍK POHODA CUP BOŽICE 2018
24.08.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
24.08.2018 Pátek N Arnolec - Vysočina 
Název: 26 hodin v Arnolci
24.08.2018 Pátek N Bohumín - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody v lovu sumce
23.08.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, ČTVRTÁ JÍZDA
18.08.2018 Sobota N Mohelnice ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: VC Hané
18.08.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Eliminačka 24
18.08.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Ždírec mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Maletice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
18.08.2018 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický 
Název: OBSAZENO! Rybářské závody dvojic - 3. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Kochánov - 1.volné místo - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Třebíč - Vysočina 
Název: O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE feeder
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Skály u Protivína - Jihočeský 
Název: Rybářské závody ve Skalách
18.08.2018 Sobota N Loučky ZRUŠENO - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
18.08.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Letní Vabank
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Přívlaky - Středočeský 
Název: Sázavský tloušť
Obsahuje zadaný výsledek
17.08.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
Obsahuje zadaný výsledek
17.08.2018 Pátek N Kladruby - Středočeský 
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
Obsahuje zadaný výsledek
17.08.2018 Pátek N Letkovice - kapacita závodu NAPLNĚNA!!! - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody dvojic
12.08.2018 Neděle N Kostelec nad Orlicí - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
12.08.2018 Neděle N Přeštice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody 29.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Svitavy - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: plavačkové závody
11.08.2018 Sobota N Strachovice (Dívčice) - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
11.08.2018 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský 
Název: Kapr CUP retro 2018
11.08.2018 Sobota N Šanov - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Hamry nad Sázavou - Vysočina 
Název: HAMERSKÝ HASTRMAN
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Lužany - Plzeňský 
Název: Přeštický feeder
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský 
Název: Kapr CUP 2018
11.08.2018 Sobota N Sendražice-Už pouze náhradníci - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Staré Město - Zlínský 
Název: Rybářské závody
11.08.2018 Sobota N Ostojkovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
11.08.2018 Sobota N Miletín (Jordánek) - Královéhradecký 
Název: 2. ročník 24hodinovky
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Žebráky - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2018 Pátek N Polička - Pardubický 
Název: Půlnoční kapr - rybářská noc
10.08.2018 Pátek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: DVORECKÝ SUMEC 2018
10.08.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
10.08.2018 Pátek N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Rybářské závody
10.08.2018 Pátek N Buřenice - Vysočina 
Název: BUŘENICKÝ NOČNÍK
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2018 Pátek N Dačice - Jihočeský 
Název: Závody v lovu sumců
10.08.2018 Pátek N Jenišov - Karlovarský 
Název: CARP MARATON JENIŠOV
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2018 Pátek N Jeseník - Olomoucký 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2018 Pátek N Vlašim - Středočeský  
Název: 3. kolo 2. ligy LRU přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2018 Neděle N Ptenín - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
05.08.2018 Neděle N Pilská nádrž Žďár nad Sázavou - Vysočina 
Název: Pilský sranda Pohár
04.08.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
04.08.2018 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský 
Název: Strhánka 2018 - tentokát 24 hodin!
Obsahuje zadaný výsledek
04.08.2018 Sobota N Dehtín - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
04.08.2018 Sobota N Pardubice - Pardubický 
Název: X. ročník závodu VETERAN CUP - memoriál Josefa Konopáska
Obsahuje zadaný výsledek
04.08.2018 Sobota N Třemešné pod Přimdou - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
04.08.2018 Sobota N Lásenice - Jihočeský  
Název: Krajský pohár LRU přívlače
Obsahuje zadaný výsledek
02.08.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský 
Název: DRAGON BAITS CUP ZAJEČÍ 2018 SOUČET RYB!
02.08.2018 Čtvrtek N Brandýs nad Labem - obsazeno - Středočeský  
Název: 2. ročník Krajského přeboru SÚS v lovu ryb udicí na položenou
Obsahuje zadaný výsledek
Červenec 2018
29.07.2018 Neděle N Odrovice - Malešovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
29.07.2018 Neděle N Soutice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.07.2018 Sobota N Lanškroun - Pardubický 
Název: dědkovské rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Letiny - Plzeňský 
Název: 9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ LETINY - obsazeno
28.07.2018 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Málkovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.07.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský 
Název: KRAVSKO 18HODIN
28.07.2018 Sobota N Borovany - Jihočeský 
Název: Noční rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Odrovice - Malešovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Soutice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Nedakonice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Ledečko - Středočeský  
Název: I. liga LRU Přívlač 3. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
27.07.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
27.07.2018 Pátek N Letkovice - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
27.07.2018 Pátek N Rožmberk - Jihočeský  
Název: 2.kolo II. ligy LRU v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
26.07.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, TŘETÍ JÍZDA
26.07.2018 Čtvrtek N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 75 hodinové závody
22.07.2018 Neděle N Přepychy - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.07.2018 Neděle N Humpolec (Hadina) Obsazeno - Vysočina 
Název: Cejnový mač
Obsahuje zadaný výsledek
21.07.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: Barbus cup – dvojice 2018
21.07.2018 Sobota N Žabeň - Zrušeno - Moravskoslezský 
Název: 24 HODINOVKA NA ROSEDU
21.07.2018 Sobota N Tample u Svojku - Liberecký 
Název: Tample léto 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.07.2018 Sobota N Kobylníky - Středočeský 
Název: Rybaření o divočáka.
Obsahuje zadaný výsledek
21.07.2018 Sobota N Obruby - Středočeský 
Název: Rybářské závody veteráni
21.07.2018 Sobota N Přepychy - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.07.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina 
Název: BOHUŠICKÁ 50 JEDNOTLIVCŮ
20.07.2018 Pátek N Křížkový Újezdec - Středočeský 
Název: Rybářské závody
20.07.2018 Pátek N Otovice u Karlových Var - Karlovarský 
Název: Noční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.07.2018 Pátek N Citonice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dvojic - noční
Obsahuje zadaný výsledek
19.07.2018 Čtvrtek N Benátky nad Jizerou - Středočeský 
Název: Letní Jizerská „50“
18.07.2018 Středa N Skály u Protivína - Jihočeský 
Název: Rybářské závody ve Skalách
15.07.2018 Neděle N Kolešov u Rakovníka -OBSAZENO - Středočeský 
Název: Halíř Cup
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Svitavy - ženy - Pardubický 
Název: Závody žen
14.07.2018 Sobota N Dřenice ZRUŠENO!!!!!!!!! - Pardubický 
Název: závod dvojic
14.07.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský kapr jednotlivců do 15 leti
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod vytrvalců-24 hod. na Vítězné
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Dřenice obsazeno - Pardubický 
Název: Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových obsazeno pouze náhradníci
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Bylany II - Ústecký 
Název: PRVNÍ ROČNÍK VE DVOJICI
14.07.2018 Sobota N Janov - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody na rybníku Panský
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Bučovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
14.07.2018 Sobota N Bučovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
14.07.2018 Sobota N Hostinné - Královéhradecký 
Název: noční rybářské závody
14.07.2018 Sobota N Želeč - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Hradec Králové plavaná - Královéhradecký  
Název: Labský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Hradec Králové plavaná U15 - Královéhradecký  
Název: Labský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Plzeň - Plzeňský  
Název: 4. kolo Juniorské ligy v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Doudleby - Královéhradecký  
Název: 2.kolo III.ligy LRU v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
13.07.2018 Pátek N Řeznovice - Jihomoravský 
Název: Memoriál Josefa Šafránka
13.07.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
13.07.2018 Pátek N Liběchov - Středočeský 
Název: Pohár Kukajících Vlků feeder
Obsahuje zadaný výsledek
13.07.2018 Pátek N Mladá Boleslav - Středočeský  
Název: II.LIGA – LRU PŘÍVLAČ 1.KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
13.07.2018 Pátek N Choceň - Pardubický  
Název: 1.ligu V LRU – PŘÍVLAČ 2.KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský 
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Bohdalec - Vysočina 
Název: Rybářské závody v Bohdalci 16. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Bohdalín - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
07.07.2018 Sobota N Loučovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
07.07.2018 Sobota N Vřesovice - Zlínský 
Název: noční rybářské závody
07.07.2018 Sobota N Vejprnice - plno, pouze náhradnici - Plzeňský 
Název: Vejprnická plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Svojšice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
07.07.2018 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Loučovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
07.07.2018 Sobota N Výžerky - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Kácov - Středočeský  
Název: 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ divize
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Kácov - Středočeský  
Název: 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ přebor
06.07.2018 Pátek N Staré Sedliště - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2018 Pátek N Dolce U15 - Královéhradecký  
Název: Mezinárodní MiČR v plavané
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2018 Pátek N Dolce U20 - Královéhradecký  
Název: Mezinárodní MiČR v plavané
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2018 Pátek N Dolce U25 - Královéhradecký  
Název: Mezinárodní MiČR v plavané
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2018 Čtvrtek N Potštát - Olomoucký 
Název: BOILIES CUP 50 HODIN
05.07.2018 Čtvrtek N Radbuza - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
05.07.2018 Čtvrtek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: DVORECKÝ KAPR 2018
05.07.2018 Čtvrtek N Podivín - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody
05.07.2018 Čtvrtek N Klášter u Nepomuku - Plzeňský 
Název: Nepomucká plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2018 Čtvrtek N Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2018 Čtvrtek N Smolnice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2018 Čtvrtek N Ostřešany - Pardubický 
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
04.07.2018 Středa N Koblov - Moravskoslezský 
Název: SBS BAITS – CUP KOBLOV 2. X 45 HODIN
03.07.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský 
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME CARP CUP MARATON ZAJEČÍ 2018
01.07.2018 Neděle N Mokrovousy- mládež - Královéhradecký 
Název: BÍLÁ RYBA Z MOKROVOUS
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2018 Neděle N Vedrovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
01.07.2018 Neděle N Zámrsk mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody dětí do 15 let
01.07.2018 Neděle N Vestec - Nouzín - Královéhradecký 
Název: Vestecký šestiboj o pohár pro Mistra rybáře 2018 - 2. závod
01.07.2018 Neděle N Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
Červen 2018
30.06.2018 Sobota N Chvojnice - Jihomoravský 
Název: CHVOJNICE JUNIOR CUP I.
30.06.2018 Sobota N Měřín - Vysočina  
Název: KP MRS + MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Kunovice - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Hraštice - Královéhradecký 
Název: ZÁVODY DVOJIC – TÉMĚŘ 24 HODIN
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Velká nad Veličkou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody 24 hodin
30.06.2018 Sobota N Zbraslavice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Nedvědice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Arneštovice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Bohdalec mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Dlouhý Újezd mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Králíky mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody dětí a mládeže
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Králíky - Pardubický 
Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Loučovice mládež - Jihočeský 
Název: dětské rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Kolešov u Rakovníka - Středočeský 
Název: Pohár starosty--OBSAZENO!
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Lestkov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Medlešice - Pardubický 
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
30.06.2018 Sobota N Přerov - Olomoucký  
Název: I. liga - 3. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Anaconda CUP 2018 (závod v lovu ryb na pelety a boilie)
29.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: PM GAME PŘED PRÁZDNINOVÝ HRUŠKOV JEDNOTLIVCI
29.06.2018 Pátek N Strakonice - Jihočeský  
Název: 1.kolo I. ligy LRU v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
28.06.2018 Čtvrtek N Letny - Středočeský 
Název: 55 HOD.ZELI FISHING PAPAJA MUSTANG CUP
24.06.2018 Neděle N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - jednotlivci
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2018 Neděle N Hruškov - Středočeský 
Název: PM GAME CARP MARATON HRUŠKOV 2018
24.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2018 Neděle N Valeč - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2018 Neděle N Praha U18 - Praha 
Název: PRAŽSKÁ TŘPYTKA
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2018 Neděle N Praha U14 - Praha 
Název: PRAŽSKÁ TŘPYTKA
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč veteráni - Pardubický 
Název: Mistrovství Klubu veteráni
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč ženy - Pardubický 
Název: Mistrovství Klubu ženy
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč mládež - Pardubický 
Název: Mistrovství Klubu mládež
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Týmové Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Polička - mládež - Pardubický 
Název: 8. ročník dětských závodů O pohár starosty
23.06.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Heřmanova Huť mládež - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Pavlovice - Vysočina  
Název: MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Libořice - Ústecký 
Název: Libořický Kapr
23.06.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský 
Název: VEČERNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
23.06.2018 Sobota N Želvice - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
23.06.2018 Sobota N Skořice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Ostrata - Zlínský 
Název: Jarní kaprařské závody 24 hod.
23.06.2018 Sobota N Chabařovice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Štoky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Hřebečníky - Středočeský 
Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky 2018
23.06.2018 Sobota N Oslavany - Jihomoravský 
Název: POHÁR ŘEKY OSLAVY 2018
23.06.2018 Sobota N Vlašim - Středočeský  
Název: Vlašimský dravec jun. liga
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Ráztely u Mirovic - Jihočeský 
Název: První Rybářské závody v obci Ráztely
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Kladruby - mládež U10 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Buřenice - Vysočina 
Název: Rybářské závody - 9. ročník
23.06.2018 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský 
Název: Svitavský pohár 2018
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Čistá u Rakovníka - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Čistá u Rakovníka mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský 
Název: dětské rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Zlaté Hory mládež - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Frymburk - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Rumburk - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Kladruby - mládež U15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Citonice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dvojic - noční
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Ráztely - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Plešnice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Beroun - Středočeský  
Název: MČR muška řeka
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Beroun ženy - Středočeský  
Název: MČR muška řeka
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Slatiňany - Pardubický  
Název: Krajský přebor VÚS v LRU přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Praha - Praha  
Název: PP a KD ÚS Praha přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
22.06.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina 
Název: Lastia cup Bohušice 2017
22.06.2018 Pátek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský 
Název: Rybářské závody v lovu sumců
22.06.2018 Pátek N Jimramov - Vysočina 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
22.06.2018 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: 2x 20 hodin
22.06.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
22.06.2018 Pátek N Hamr na Jezeře - Liberecký 
Název: 24 kapřích hodin
22.06.2018 Pátek N Brno - Jihomoravský 
Název: Noční závody – O pohár předsedy pobočného spolku
22.06.2018 Pátek N Zbilidy - Vysočina 
Název: ZMordovaný kaprIV
22.06.2018 Pátek N Semily, Loukov - Liberecký  
Název: MiČR juniorů 2018 LRU muška - řeka
Obsahuje zadaný výsledek
21.06.2018 Čtvrtek N Koblov - Moravskoslezský 
Název: 2.ročník L&M Baits Cup Koblov 2018
21.06.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, DRUHÁ JÍZDA
20.06.2018 Středa N Pelhřimov - Vysočina 
Název: HEJLOV CARP CUP
20.06.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký 
Název: Mutant CUP 2 - 100 hodin
18.06.2018 Pondělí N Velký Cetín - Slovensko 
Název: GOODCARP NO LIMIT CUP 2018
17.06.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 2 - OBSAZENO= 5. Náhradniku
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
17.06.2018 Neděle N Dubicko mládež - Olomoucký 
Název: Hosena 2018
17.06.2018 Neděle N Libchavy mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2018 Neděle N Kravsko mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2018 Neděle N Podůlšany mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský 
Název: noční rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Míčov - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dvojic
16.06.2018 Sobota N Měcholupy - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
16.06.2018 Sobota N Řeznovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Babice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Dolní Poustevna - Ústecký 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Strunkovice - Jihočeský  
Název: pohárový závod „O pohár Milana Januse“
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Kroměříž - Zlínský 
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
16.06.2018 Sobota N České Kopisty - Ústecký  
Název: 2. kolo II. Ligy sk. A
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Varvažov - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Zlaté Hory - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Přehýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Soběchleby - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Dubicko - Olomoucký 
Název: Hosena 2018
16.06.2018 Sobota N Odolena Voda mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Nesuchyně - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Kostelec nad Černými Lesy mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Hrajovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Uherský Ostroh - Zlínský 
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Bujanov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Kolín - Středočeský  
Název: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Tábor přívlač - Jihočeský  
Název: 2. kolo Juniorské ligy LRU přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický 
Název: BOILIES CUP 48 hodin
15.06.2018 Pátek N Děčín - Ústecký  
Název: 1.kolo III. ligy v LRU přívlačí
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2018 Pátek N Český Šternberk - Středočeský  
Název: 2. kolo Extraligy v LRU přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
14.06.2018 Čtvrtek N Hadina - Vysočina 
Název: Malo Carp Hadina Cup 2018
10.06.2018 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2018 Neděle N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: 2. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody Slatiňany
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2018 Neděle N Nová Ves mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2018 Neděle N Blížejov - Plzeňský 
Název: Memoriál Jardy Sekereše
10.06.2018 Neděle N Hevlín mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2018 Neděle N Hluk mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2018 Neděle N Želeč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2018 Neděle N Hadina - Vysočina  
Název: ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JčÚS na plavanou
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Radotín - Praha 
Název: Memorial Václava Hanzla
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Olešná - mládež U10 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Zichovec - Středočeský 
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
09.06.2018 Sobota N Třebovice - Pardubický 
Název: rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Lesonice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký 
Název: Malšovický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Radovesnice II - Středočeský 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský 
Název: CHYTÁ CELÁ RODINA
09.06.2018 Sobota N Unhošť - mládež - Středočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ UNHOŠŤSKÝCH RYBÁŘŮ
09.06.2018 Sobota N Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
09.06.2018 Sobota N Brankovice - Jihomoravský 
Název: BRANKOVSKÁ ČTYŘIADVACÍTKA
09.06.2018 Sobota N Vejprty mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody v LRU
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Želetava - Vysočina 
Název: 14.Rybářské závody - Hadrava
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Lovosice - Ústecký 
Název: Lovosický úhoř
09.06.2018 Sobota N Šluknov - Ústecký 
Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický 
Název: 20. ročník memoriálu Václava Vágnera o putovní pohár starosty města
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Koloveč - Plzeňský 
Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2018
09.06.2018 Sobota N Týn nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Staré město mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Volyně mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Žarošice - Jihomoravský 
Název: rybářské závody na Klášově
09.06.2018 Sobota N Ledeč nad Sázavou - Vysočina 
Název: Rybářské závody dospělých
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Nová Ves - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Vlašim mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: DUO FEEDER CUP -- ZÁVOD DVOJIC
09.06.2018 Sobota N Podomí - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody v chytání karasů
09.06.2018 Sobota N Šťáhlavy mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Zaječí - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Pšánky mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody Pšánky
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Brozany nad Ohří - Ústecký 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Třebíč mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Teplá - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Teplá - mládež - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Kelč - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Kelč mládež - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Jenišov - Karlovarský 
Název: Rybarske zavody obsazeno
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Olešná - mládež U15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Jenišov mládež - Karlovarský 
Název: Rybarske zavody obsazeno
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Mikulovice - Pardubický 
Název: Vesnická Liga
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
09.06.2018 Sobota N Štětí - Ústecký  
Název: Jarní kolo územního přeboru LRU plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Mělník - Středočeský  
Název: Přebor a divize plavaná SÚS
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Třebíč mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský  
Název: 2. kolo I. Ligy v LRU Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2018 Pátek N Horní Suchá ženy - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: 1 ROČNÍK ŽENSKÝCH CARP CAP NEBESÁK 2018
08.06.2018 Pátek N Nová Ves (Český Krumlov) - Jihočeský 
Název: Magic Cup
08.06.2018 Pátek N Hraštice - Královéhradecký 
Název: Hraštický Rutilus
Obsahuje zadaný výsledek
07.06.2018 Čtvrtek N Tři Studně (Sykovec) - Vysočina 
Název: PVA HYDROSPOL CARP CUP SYKOVEC 2018
07.06.2018 Čtvrtek N Svitavy - Pardubický 
Název: Carp Cup Rosnička 2018
07.06.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský 
Název: 1.ROČNÍK M.H.CUP OSTRATA - PVA, 61 HODIN
05.06.2018 Úterý N Koblov - Moravskoslezský 
Název: CARPKILLERS CUP 2018
03.06.2018 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: 9.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2018 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký 
Název: Vojický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2018 Neděle N Letovice (Křetín) mládež - Jihomoravský 
Název: o pohár MRS MO Letovice
03.06.2018 Neděle N Kolešov u Rakovníka - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2018 Neděle N Dobříš mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2018 Neděle N Valašské Mezříčí (Podlesí) mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2018 Neděle N Otěšice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Otěšice
03.06.2018 Neděle N Vranovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický 
Název: XXI. ročník "Závodu Jaromíra Plocka"
02.06.2018 Sobota N Žamberk ženy - Pardubický 
Název: IX. ročník "Závodu MUDr. Jiřího Kroulíka"
02.06.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2017
02.06.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Radotín mládež - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Vojice - Královéhradecký 
Název: Vojický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Příbram - Středočeský 
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký 
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
02.06.2018 Sobota N Stéblová - Pardubický 
Název: Rybářské závody Stéblová
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Teplice - Ústecký 
Název: 24 hodin
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Božičany - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Chřibská - Ústecký 
Název: Rybářské závody 6. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký 
Název: Kocourák
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Vyškov mládež - Jihomoravský 
Název: Zlatá udice 2018
02.06.2018 Sobota N Letovice (Křetín) - Jihomoravský 
Název: o pohár MRS MO Letovice
02.06.2018 Sobota N Vrbová Lhota -ZÁVODY ZRUŠENY! - Středočeský 
Název: Rybářské závody dvojic
02.06.2018 Sobota N Klášterec nad Ohří - Ústecký  
Název: Chomutovský korbel muška
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Sadová mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Komárovice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský 
Název: Lov kapra o ceny
02.06.2018 Sobota N Dobroměřice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Dobroměřice mládež - Ústecký 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Babice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský 
Název: II. liga "C" - 2. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Jablonec nad Nisou - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: O pohár předsedy ČRS MO Mladá Boleslav
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Křepice mládež - Jihomoravský 
Název: Křepice - rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Úsobí Zrušeno - Vysočina 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Studénky - Vysočina 
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Veselá - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický 
Název: Bohdanečská vydřička
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Horažďovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Tábor - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Ledenice - mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Kounice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Bořetice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Potštát mládež - Olomoucký 
Název: Pohár mládeže
02.06.2018 Sobota N Tři Dvory mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Soběslav mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Čáslav - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Adamov mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský 
Název: Křesetický vabank
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Vranovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Lšelín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Mikulovice - Pardubický 
Název: Vesnická Liga
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Mladé Bříště - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2018 Sobota N Dobříkov - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2018 Pátek N Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký 
Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018
01.06.2018 Pátek N Dešná - Vysočina 
Název: LASTIA CUP
01.06.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: Jarní brodský maraton dvojic
01.06.2018 Pátek N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  
Název: XV.POHÁR VETERÁNŮ 2018
01.06.2018 Pátek N Frýdek-Místek - Moravskoslezský  
Název: VELKÁ CENA SEVERNÍ MORAVY juniorů v LRU muška – řeka
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2018 Pátek N Sedlčánky - Středočeský  
Název: 2.kolo II.ligy sk.A
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2018 Pátek N Hradec Králové - Královéhradecký  
Název: 2. kolo 2. ligy skupiny „B
Obsahuje zadaný výsledek
Květen 2018
31.05.2018 Čtvrtek N Hruškov - Středočeský 
Název: 1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV
Obsahuje zadaný výsledek
31.05.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský 
Název: Kaprové závody
31.05.2018 Čtvrtek N Most - Ústecký 
Název: Rybářské závody
30.05.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský 
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
27.05.2018 Neděle N Praha - Zbraslav mládež U15 - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Mohelnice - Olomoucký 
Název: „Bambusák“
27.05.2018 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Rakvice - mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Náchod - Královéhradecký 
Název: 14. ročník "Podborský" nedělní rybářský závod v Náchodě
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Holice - Pardubický 
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Studeněves - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Holýšov mládež - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Staňkov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Trhové Sviny mládež - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Šluknov mládež - Ústecký 
Název: Šluknovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Biskoupky - Jihomoravský  
Název: Mistrovství MRS Open muška
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Pelhřimov mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Dobrá voda u Březnice mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Choceň mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Praha - Zbraslav mládež U10 - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2018 Neděle N Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Nižbor Zrušeno - Středočeský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký 
Název: Lady Cup
26.05.2018 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Dolní Věstonice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Rakvice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Kácov - Středočeský 
Název: Noční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Dobřív - Plzeňský 
Název: 12.ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký 
Název: Zlatý karas - 12.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický 
Název: O živého čuníka - XIII. ročník
26.05.2018 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský 
Název: 2. rybářské závody žen
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský 
Název: Strhánka 2018 - Junior Cup
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Holice - mládež poslední 3 místa - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Šlapanice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký 
Název: Memoriál Petra Vnuka 7. ročník-týmové závody
26.05.2018 Sobota N Knířov - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký 
Název: 8.ročník 12 hodinových rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Tmaň - Středočeský 
Název: Rybářské závody "chyť a pusť"
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Staňkov mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Drozdice mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Míškovice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Strakonice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Číhošť - Vysočina 
Název: Rybářské závody o putovní pohár
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Dolní Loučky - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský  
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Citonice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody 2018
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Chrastava - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Tursko - Středočeský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Údavy - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Čejkovice u Znojma - Jihomoravský 
Název: ČEJKOVICKÁ KARASIÁDA
26.05.2018 Sobota N Byšičky - Středočeský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Čimelice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Konstantinovy Lázně - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště
26.05.2018 Sobota N Otrokovice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Holešov - mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Hodice mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládežU15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody 2018
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Trutnov - Královéhradecký 
Název: Peklo 2018
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský  
Název: II. liga sk. A - 1. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský  
Název: KP a divize ÚSMP
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Šluknov - Ústecký 
Název: Šluknovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský  
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Nymburk - Středočeský  
Název: Středočeská juniorka - jaro 1.a2.závod
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Biskoupky - Jihomoravský 
Název: Jihlavský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2018 Pátek N Milovy - Vysočina 
Název: Milovských 24hodin
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2018 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský 
Název: 24 hodin
25.05.2018 Pátek N Sedlčany - Středočeský 
Název: Kaprařské závody Sedlčany – 48 hodin nonstop
25.05.2018 Pátek N Zaječí - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
25.05.2018 Pátek N Pardubice - Pardubický  
Název: I. liga - 2. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
24.05.2018 Čtvrtek N Tři studně - Sykovec - Vysočina 
Název: 2.ROČNÍK L&M BAITS CUP SYKOVEC
24.05.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PRVNÍ JÍZDA
23.05.2018 Středa N Dešná - Jihočeský 
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
22.05.2018 Úterý N Orlík - Jihočeský 
Název: Pára nad Vltavou 2018
20.05.2018 Neděle N Jemnice - Vysočina 
Název: O putovní pohár Barchanu
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2018 Neděle N Bulhary - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický 
Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany - OBSAZENO!!! - jen pro náhradníky
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2018 Neděle N Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Týnec mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Litultovice mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Česká Třebová mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2018 Neděle N Skoronice - Jihočeský  
Název: Jarní kolo KP – LRU muška
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2018 Neděle N Domahoř - Středočeský  
Název: Krajská divize SÚS Praha muška
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský 
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
19.05.2018 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský 
Název: Bartošovická 24
19.05.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec nad Sázavou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bulhary - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický 
Název: 45. ročník rybářských závodů v Drozdicích
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický 
Název: KAMENICKÝ LOSOS
19.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody o pohár starosty obce
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský 
Název: rybářimšeno
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bylany - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bylany
19.05.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Počátky - Vysočina 
Název: Rybářské závody Počátky 2018
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský 
Název: 2.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Dlouhoňovice - Pardubický 
Název: 4. ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký 
Název: ZÁVODY BAGR
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Vrčeň - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský  
Název: 1. kolo Divize/KP SÚS feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Voznice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Skoronice - Jihočeský  
Název: Jarní kolo Krajské divize – LRU muška
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Starý Rybník - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty - Praha 
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha 
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský 
Název: MÁJOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
19.05.2018 Sobota N Pacov - Vysočina 
Název: Pacovský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Dehtín - Plzeňský 
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
19.05.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský 
Název: 4 Ročník Rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N České Velenice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Levínská Olešnice mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Ledenice - Jihočeský 
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Hašov - Plzeňský 
Název: odpolední rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Měšice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Jívka mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Brno - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Kateřinice mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Česká Lípa - Středočeský 
Název: Memoriál Standy Pecháčka
19.05.2018 Sobota N Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský  
Název: Mušovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký  
Název: Závod krajského přeboru a divize
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové U20 - Královéhradecký  
Název: Hradecká juniorka U15, U20
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2018
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Telce mládež - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2018 mládež
19.05.2018 Sobota N Vítovice mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Česká Třebová - Pardubický 
Název: memoriál Jardy Pelikána
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Byšice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Beroun mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Sojovice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Habrovany - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Habrovany mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Litoměřice - Ústecký  
Název: 1. kolo DIVIZE LRU Feeder 2018 a 1.kolo Krajského přeboru
19.05.2018 Sobota N Leština - Královéhradecký 
Název: Leštinský králík
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Starý rybník - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Chlumec ženy - Ústecký 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Štětí - Ústecký 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Holešov - Zlínský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Stárkov - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové U15 - Královéhradecký  
Název: Hradecká juniorka U15, U20
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Vrčeň mládež - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Domahoř - Středočeský  
Název: Krajský přebor SÚS Praha
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Sázava - Středočeský  
Název: Krajský přebor ÚSMP ČRS v LRU feeder
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2018 Pátek N Božejov - Vysočina 
Název: Božejov Cup 50 Hodin
18.05.2018 Pátek N Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský 
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
18.05.2018 Pátek N Přerov - Olomoucký 
Název: Divize/KP SMS feeder
18.05.2018 Pátek N Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský 
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
17.05.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský 
Název: III.ročník Monster Fishing Carp Cup Dešná 2017
17.05.2018 Čtvrtek N Dolný Bar - Slovensko 
Název: BOILIES CUP 72 hodin KamikazeCarp 2018
17.05.2018 Čtvrtek N Mladá Boleslav - Středočeský  
Název: MeMiČR handicapovaných rybářů
Obsahuje zadaný výsledek
15.05.2018 Úterý N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: CZECH CARP CUP 2018
13.05.2018 Neděle N Dřenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody POSLEDNÍ 2.MÍSTA!!!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2018 Neděle N Jiříkov - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2018 Neděle N Luže - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2018 Neděle N Ptenín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2018 Neděle N Podivín mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský 
Název: 31.ročník dětských rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický 
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017
12.05.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina 
Název: HADINA CUP 2018 - ZÁVODY DVOJIC V LOVU KAPRŮ A AMURŮ - 24H
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský 
Název: O pohár předsedy SÚS děti a mládež
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký 
Název: 11. TSCC JEZERA ŠTÍT 2018
12.05.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: 24 hodin dvojic
12.05.2018 Sobota N Luže - Pardubický 
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Lukov u Moravských Budějovic - Vysočina 
Název: 28. Rybářské závody - OBSAZENO!
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický 
Název: Skutečský kapřík
12.05.2018 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký 
Název: Tablet na udici 2018
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský 
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Pšánky OBSAZENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský 
Název: PÍSNÍK 2018
12.05.2018 Sobota N Protivín - OBSAZENO - Jihočeský 
Název: 2. ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Velká Černoc - Ústecký 
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC 2018
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Krásná Lípa - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský 
Název: Memoriál Emila Jíchy - 1. ročník „24 hodinový závod“
12.05.2018 Sobota N Řeřichy - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Březí - Plzeňský 
Název: XII.Březská vydra
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Močerady - Plzeňský 
Název: 6.ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský  
Název: Pohár krále Jiřího 2018
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Doksy - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Luby - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský 
Název: rybářské závody o prase
12.05.2018 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský 
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Klapý - Ústecký 
Název: Klapy 1 závody
12.05.2018 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota