Rybářské žebříčky - Položená

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 21 termínů závodů
V minulosti zadáno 7047 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2019

 

 | 2020  | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Říjen 2019
11.10.2019 Pátek N Rybník Sykovec - Vysočina 
Název: RT Carp Cup Sykovec 2019
Září 2019
21.09.2019 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský 
Název: STRHANÁ HRÁZ - 24H 2019 - ZMĚNA TERMÍNU!!!!
20.09.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský 
Název: Magic Cup
15.09.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
05.09.2019 Čtvrtek N Spytihněv - Zlínský 
Název: Rybářské závody dvoučlenných týmů v lovu kaprů - 69 hodin
Srpen 2019
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.08.2019 Pátek N Letny - Vysočina 
Název: Magic Cup
16.08.2019 Pátek N Vojice-pouze pro členy MO ČRS Ostroměř - Královéhradecký 
Název: Vojický sumec pro členy MO ČRS Ostroměř
Červenec 2019
12.07.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský 
Název: Magic Cup
Červen 2019
08.06.2019 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký 
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
07.06.2019 Pátek N Letny - Vysočina 
Název: Magic Cup
07.06.2019 Pátek N Zichovec - Středočeský 
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
Květen 2019
23.05.2019 Čtvrtek N Nová Ves - Jihočeský 
Název: BOILIES CUP 75 HODIN 2019
19.05.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Tábor - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
10.05.2019 Pátek N Roudný - Liberecký 
Název: 24 hodinový ROUDNÝ CARP CUP 1 jednotlivců
08.05.2019 Středa N Seník - Pardubický 
Název: SENICKÝ KAPR
04.05.2019 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský 
Název: 12.ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
02.05.2019 Čtvrtek N Skuteč - Pardubický 
Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY
Duben 2019
27.04.2019 Sobota N Hruškov - Středočeský 
Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
26.04.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský 
Název: Magic Cup
19.04.2019 Pátek N Milovy ZRUŠENO - Vysočina 
Název: 1.CCAM KEMP MILOVY CUP, 85 000 KČ V HOTOVOSTI + VĚCNÉ CENY
06.04.2019 Sobota N Těšetice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.