Rybářské žebříčky - Položená

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 60 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2018

 

 | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Listopad 2018
20.11.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský 
Název: P.M GAME WINTER CARP CUP ZAJEČÍ 2018
16.11.2018 Pátek N Vejprnice - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
15.11.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: WINTER CARP ALKO CUP,
Říjen 2018
26.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský 
Název: 3.podzimní ,,50,,O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY RKPB 2018
25.10.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, MEMORIÁL, POSLEDNÍ JÍZDA MÍRY SOUČKA
19.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský 
Název: LASTIA CUP DEŠNÁ
19.10.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický 
Název: II.ROČNÍK PODZIMNÍ 50 NA PETROVĚ REVÍRU
18.10.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský 
Název: 2. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017
18.10.2018 Čtvrtek N Račice - Ústecký 
Název: 1. ročník poháru předsedy ČRS v lovu kapra
18.10.2018 Čtvrtek N Chvojnice - Vysočina 
Název: CARP CUP CHVOJNICE II.
12.10.2018 Pátek N Luhačovice - Zlínský 
Název: SBS - CUP LUHAČOVICE PODZIM 2018 - 50H.
12.10.2018 Pátek N Křížkový Újezdec - Středočeský 
Název: Rybářské závody
11.10.2018 Čtvrtek N Hostim - Jihomoravský 
Název: 2.DRAGON BAITS CUP NEDVEKA 66 H
11.10.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský 
Název: II.ROČNÍK BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2018
11.10.2018 Čtvrtek N Polouvsí ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: kaprové závody 72hodin
05.10.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský 
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
05.10.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie)
05.10.2018 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský 
Název: Magic Cup
04.10.2018 Čtvrtek N Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: P.M.GAME 2.ROČNÍK CARP CUP HADINA 2018
03.10.2018 Středa N Dešná - Jihočeský 
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
02.10.2018 Úterý N Sedlčánky - Středočeský 
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
Září 2018
27.09.2018 Čtvrtek N Božejov - Vysočina 
Název: Božejov cup 72 hod
27.09.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PÁTÁ JÍZDA
27.09.2018 Čtvrtek N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký 
Název: Rybina Cup
26.09.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský 
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
26.09.2018 Středa N Poděbrady - Středočeský 
Název: Kapr maraton MO Poděbrady 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.09.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina 
Název: Lastia cup Bohušice 2017
21.09.2018 Pátek N Skuteč - Pardubický 
Název: Padesátihodinový závod dvojic v lovu kaprů a amurů.
21.09.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský 
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
21.09.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: Božická kaprařská Padesátka 2018
21.09.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: Jarní brodský maraton dvojic
21.09.2018 Pátek N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 50 hodinové závody
21.09.2018 Pátek N Předboj - Středočeský 
Název: Předbojský kaprařský závod 2018
20.09.2018 Čtvrtek N Berounka - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
20.09.2018 Čtvrtek N Hodkov - Středočeský 
Název: Hodkovská 70
20.09.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský 
Název: Carp Cup Ostrata V. 2018
14.09.2018 Pátek N Spytihněv - Zlínský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOUČLENNÝCH TÝMŮ V LOVU KAPRŮ
14.09.2018 Pátek N Milovy - Vysočina 
Název: Milovských 24hodin
Obsahuje zadaný výsledek
14.09.2018 Pátek N Letny - Vysočina 
Název: MAGIC CUP
14.09.2018 Pátek N Klimkovice - Moravskoslezský 
Název: 1.ROČNÍK 50 HOD. ZÁVODŮ
13.09.2018 Čtvrtek N Svitavy - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Carp Cup Rosnička 2018 II
07.09.2018 Pátek N Luže - Pardubický 
Název: Voletická padesátka
07.09.2018 Pátek N Hnanice - Jihomoravský 
Název: KABLASANGLER CUP HNÁNICE 2018
07.09.2018 Pátek N Božice ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Závody rybářů 1. ročník start 5.000kč
06.09.2018 Čtvrtek N Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký 
Název: 52 hodin nonstop
05.09.2018 Středa N Velký Přelov ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Mutant CUP 3 - 100 hodin
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
Srpen 2018
31.08.2018 Pátek N Chabařovice - Ústecký 
Název: 5. ročník 50 hod. Carp maraton Liščí Jezero
30.08.2018 Čtvrtek N Dešná - Vysočina 
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP DEŠNÁ
30.08.2018 Čtvrtek N Vejprnice - Plzeňský 
Název: CARP CHALLENGE
29.08.2018 Středa N Pelhřimov - Vysočina 
Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE
24.08.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: 2.ROČNÍK POHODA CUP BOŽICE 2018
24.08.2018 Pátek N Bohumín - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody v lovu sumce
23.08.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, ČTVRTÁ JÍZDA
17.08.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
Obsahuje zadaný výsledek
10.08.2018 Pátek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: DVORECKÝ SUMEC 2018
10.08.2018 Pátek N Dačice - Jihočeský 
Název: Závody v lovu sumců
04.08.2018 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský 
Název: Strhánka 2018 - tentokát 24 hodin!
Obsahuje zadaný výsledek
02.08.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský 
Název: DRAGON BAITS CUP ZAJEČÍ 2018 SOUČET RYB!
02.08.2018 Čtvrtek N Brandýs nad Labem - obsazeno - Středočeský  
Název: 2. ročník Krajského přeboru SÚS v lovu ryb udicí na položenou
Obsahuje zadaný výsledek
Červenec 2018
26.07.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, TŘETÍ JÍZDA
26.07.2018 Čtvrtek N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 75 hodinové závody
21.07.2018 Sobota N Žabeň - Zrušeno - Moravskoslezský 
Název: 24 HODINOVKA NA ROSEDU
20.07.2018 Pátek N Křížkový Újezdec - Středočeský 
Název: Rybářské závody
05.07.2018 Čtvrtek N Potštát - Olomoucký 
Název: BOILIES CUP 50 HODIN
05.07.2018 Čtvrtek N Radbuza - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
05.07.2018 Čtvrtek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: DVORECKÝ KAPR 2018
04.07.2018 Středa N Koblov - Moravskoslezský 
Název: SBS BAITS – CUP KOBLOV 2. X 45 HODIN
03.07.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský 
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME CARP CUP MARATON ZAJEČÍ 2018
Červen 2018
29.06.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Anaconda CUP 2018 (závod v lovu ryb na pelety a boilie)
29.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: PM GAME PŘED PRÁZDNINOVÝ HRUŠKOV JEDNOTLIVCI
28.06.2018 Čtvrtek N Letny - Středočeský 
Název: 55 HOD.ZELI FISHING PAPAJA MUSTANG CUP
24.06.2018 Neděle N Hruškov - Středočeský 
Název: PM GAME CARP MARATON HRUŠKOV 2018
23.06.2018 Sobota N Ostrata - Zlínský 
Název: Jarní kaprařské závody 24 hod.
22.06.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina 
Název: Lastia cup Bohušice 2017
22.06.2018 Pátek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský 
Název: Rybářské závody v lovu sumců
22.06.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
22.06.2018 Pátek N Hamr na Jezeře - Liberecký 
Název: 24 kapřích hodin
21.06.2018 Čtvrtek N Koblov - Moravskoslezský 
Název: 2.ročník L&M Baits Cup Koblov 2018
21.06.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, DRUHÁ JÍZDA
20.06.2018 Středa N Pelhřimov - Vysočina 
Název: HEJLOV CARP CUP
20.06.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký 
Název: Mutant CUP 2 - 100 hodin
18.06.2018 Pondělí N Velký Cetín - Slovensko 
Název: GOODCARP NO LIMIT CUP 2018
15.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
Obsahuje zadaný výsledek
15.06.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický 
Název: BOILIES CUP 48 hodin
14.06.2018 Čtvrtek N Hadina - Vysočina 
Název: Malo Carp Hadina Cup 2018
09.06.2018 Sobota N Zichovec - Středočeský 
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
08.06.2018 Pátek N Horní Suchá ženy - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: 1 ROČNÍK ŽENSKÝCH CARP CAP NEBESÁK 2018
08.06.2018 Pátek N Nová Ves (Český Krumlov) - Jihočeský 
Název: Magic Cup
07.06.2018 Čtvrtek N Tři Studně (Sykovec) - Vysočina 
Název: PVA HYDROSPOL CARP CUP SYKOVEC 2018
07.06.2018 Čtvrtek N Svitavy - Pardubický 
Název: Carp Cup Rosnička 2018
07.06.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský 
Název: 1.ROČNÍK M.H.CUP OSTRATA - PVA, 61 HODIN
05.06.2018 Úterý N Koblov - Moravskoslezský 
Název: CARPKILLERS CUP 2018
02.06.2018 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký 
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
02.06.2018 Sobota N Tábor - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2018 Pátek N Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký 
Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018
01.06.2018 Pátek N Dešná - Vysočina 
Název: LASTIA CUP
01.06.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: Jarní brodský maraton dvojic
Květen 2018
31.05.2018 Čtvrtek N Hruškov - Středočeský 
Název: 1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV
Obsahuje zadaný výsledek
31.05.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský 
Název: Kaprové závody
30.05.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský 
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
26.05.2018 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2018 Pátek N Milovy - Vysočina 
Název: Milovských 24hodin
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2018 Pátek N Sedlčany - Středočeský 
Název: Kaprařské závody Sedlčany – 48 hodin nonstop
25.05.2018 Pátek N Zaječí - Plzeňský 
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
24.05.2018 Čtvrtek N Tři studně - Sykovec - Vysočina 
Název: 2.ROČNÍK L&M BAITS CUP SYKOVEC
24.05.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PRVNÍ JÍZDA
23.05.2018 Středa N Dešná - Jihočeský 
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
22.05.2018 Úterý N Orlík - Jihočeský 
Název: Pára nad Vltavou 2018
20.05.2018 Neděle N Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2018 Pátek N Božejov - Vysočina 
Název: Božejov Cup 50 Hodin
18.05.2018 Pátek N Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský 
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
18.05.2018 Pátek N Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský 
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
17.05.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský 
Název: III.ročník Monster Fishing Carp Cup Dešná 2017
17.05.2018 Čtvrtek N Dolný Bar - Slovensko 
Název: BOILIES CUP 72 hodin KamikazeCarp 2018
12.05.2018 Sobota N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký 
Název: 11. TSCC JEZERA ŠTÍT 2018
12.05.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský 
Název: Memoriál Emila Jíchy - 1. ročník „24 hodinový závod“
10.05.2018 Čtvrtek N Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký 
Název: 4.ROČNÍK ČERŤÁKY CARP CUP 2018
10.05.2018 Čtvrtek N Tři Studně (Sykovec) - Vysočina 
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME SYKOVEC
10.05.2018 Čtvrtek N Pelhřimov - Vysočina 
Název: HEJLOVSKÉ ENDURO
10.05.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský 
Název: Devil -666- BCC Zaječí 66h 2018
08.05.2018 Úterý N Seník u Jankovic - Pardubický 
Název: SENICKÝ KAPR
05.05.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský 
Název: 11.ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
04.05.2018 Pátek N Žabeň - Moravskoslezský 
Název: ROSED CARP 2018
04.05.2018 Pátek N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 50 hodinové závody
04.05.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: Pohoda Cup Božice
03.05.2018 Čtvrtek N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
Duben 2018
26.04.2018 Čtvrtek N Zaječí - Vysočina 
Název: 2.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
26.04.2018 Čtvrtek N Sobáčov - Olomoucký 
Název: Rybářské závody dvojic 75h
21.04.2018 Sobota N Těšetice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
20.04.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský 
Název: Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Horní Suchá (Nebesák) - OBSAZENO - Moravskoslezský 
Název: 1. ROČNÍK CARP CAP NEBESÁK 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Božejov - Vysočina 
Název: 1.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Dolný Bar - Slovensko 
Název: EXTREME CARP CUP 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský 
Název: 5.ročník HULÍN CUP 2018
19.04.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský 
Název: Carp Cup Ostrata IV. 2018
Obsahuje zadaný výsledek
18.04.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký 
Název: Mutant CUP 1 - 100 hodin
13.04.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský 
Název: MINI CARP CUP HRUŠKOV- ZÁVOD PRO NELINKU
13.04.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: JARNÍ PADESÁTKA NA BROĎÁKU
12.04.2018 Čtvrtek N Dešná - Vysočina 
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP JARNÍ DEŠNÁ
12.04.2018 Čtvrtek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský  
Název: 1. krajské kolo přeboru ČRS SÚS v lovu ryb udicí na položenou
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.