Rybářské žebříčky - Feeder

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2018

 

 | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Srpen 2018
11.08.2018 Sobota N Lužany - Plzeňský 
Název: Přeštický feeder
Obsahuje zadaný výsledek
Červenec 2018
21.07.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: Barbus cup – dvojice 2018
13.07.2018 Pátek N Liběchov - Středočeský 
Název: Pohár Kukajících Vlků feeder
Obsahuje zadaný výsledek
Červen 2018
30.06.2018 Sobota N Měřín - Vysočina  
Název: KP MRS + MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
23.06.2018 Sobota N Pavlovice - Vysočina  
Název: MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
16.06.2018 Sobota N České Kopisty - Ústecký  
Název: 2. kolo II. Ligy sk. A
09.06.2018 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: DUO FEEDER CUP -- ZÁVOD DVOJIC
Květen 2018
26.05.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský  
Název: II. liga sk. A - 1. kolo
19.05.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský  
Název: 1. kolo Divize/KP SÚS feeder
19.05.2018 Sobota N Litoměřice - Ústecký  
Název: 1. kolo DIVIZE LRU Feeder 2018 a 1.kolo Krajského přeboru
19.05.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2018 Pátek N Přerov - Olomoucký 
Název: Divize/KP SMS feeder
05.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský  
Název: Grand Prix Čech v LRU Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
Duben 2018
26.04.2018 Čtvrtek N Plzeň mládež - Plzeňský  
Název: Závod o pohár primátora města Plzně
21.04.2018 Sobota N Žďár nad Sázavou - Vysočina  
Název: KP MRS + MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský  
Název: Přebor Čech 2018 feeder
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Tábor mládež - Jihočeský 
Název: Náborový závod v technice LRU FEEDER 2. ročník
07.04.2018 Sobota N Katlov - Středočeský 
Název: FEEDER MASTER CUP
07.04.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský  
Název: Mušovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
Březen 2018
30.03.2018 Pátek N Vodňany - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 3. závod
Obsahuje zadaný výsledek
17.03.2018 Sobota N České Vrbné - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 2. závod
Obsahuje zadaný výsledek
Leden 2018
20.01.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský 
Název: Kabátova zimní liga - 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.