Rybářské žebříčky - Feeder

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 60 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2018

 

 | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Prosinec 2018
02.12.2018 Neděle N Litvínovice - Jihočeský 
Název: Zimní feeder liga - 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
Listopad 2018
11.11.2018 Neděle N Tábor - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga
Obsahuje zadaný výsledek
Říjen 2018
27.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Method feeder Cup Vítězná 2018
26.10.2018 Pátek N Katlov - Středočeský 
Název: Method Feeder Cup
26.10.2018 Pátek N Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: FEEDER MARATON 2018
20.10.2018 Sobota N Sázava - Středočeský 
Název: Mazec Cup 2018
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
Obsahuje zadaný výsledek
05.10.2018 Pátek N Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: FEEDER SRAZ
Září 2018
29.09.2018 Sobota N Nový Dvůr feeder divize - Jihočeský  
Název: 2.kolo JÚS
22.09.2018 Sobota N Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský 
Název: Šternberský Feeder CUP feeder
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2018 Sobota N Plzeň - Plzeňský 
Název: Plzeňský Feedercup
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Račice - Ústecký  
Název: Mezinárodní Mistrovství České republiky LRU Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Římov - Vysočina 
Název: Podzimní košíček dvojic feeder
08.09.2018 Sobota N Brandýs nad Labem - Středočeský  
Název: 3. kolo II. Ligy v LRU Feeder 2018
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Brandýs nad Labem - Středočeský  
Název: 2.kolo DIVIZE SÚS 2018 2.kolo KP SÚS 2018
Obsahuje zadaný výsledek
Srpen 2018
18.08.2018 Sobota N Třebíč - Vysočina 
Název: O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE feeder
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Lužany - Plzeňský 
Název: Přeštický feeder
Obsahuje zadaný výsledek
Červenec 2018
21.07.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: Barbus cup – dvojice 2018
13.07.2018 Pátek N Liběchov - Středočeský 
Název: Pohár Kukajících Vlků feeder
Obsahuje zadaný výsledek
Červen 2018
30.06.2018 Sobota N Měřín - Vysočina  
Název: KP MRS + MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Pavlovice - Vysočina  
Název: MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
16.06.2018 Sobota N České Kopisty - Ústecký  
Název: 2. kolo II. Ligy sk. A
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: DUO FEEDER CUP -- ZÁVOD DVOJIC
09.06.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský  
Název: 2. kolo I. Ligy v LRU Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
Květen 2018
26.05.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský  
Název: II. liga sk. A - 1. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský  
Název: 1. kolo Divize/KP SÚS feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Litoměřice - Ústecký  
Název: 1. kolo DIVIZE LRU Feeder 2018 a 1.kolo Krajského přeboru
19.05.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Sázava - Středočeský  
Název: Krajský přebor ÚSMP ČRS v LRU feeder
Obsahuje zadaný výsledek
18.05.2018 Pátek N Přerov - Olomoucký 
Název: Divize/KP SMS feeder
12.05.2018 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  
Název: 1. kolo I. ligy LRU Feeder 2018
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N české Vrbné - Jihočeský  
Název: 1. kolo Jihočeského krajského přeboru 2018
Obsahuje zadaný výsledek
05.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský  
Název: Grand Prix Čech v LRU Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
Duben 2018
26.04.2018 Čtvrtek N Plzeň mládež - Plzeňský  
Název: Závod o pohár primátora města Plzně
21.04.2018 Sobota N Žďár nad Sázavou - Vysočina  
Název: KP MRS + MAVER
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský  
Název: Přebor Čech 2018 feeder
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Tábor mládež - Jihočeský 
Název: Náborový závod v technice LRU FEEDER 2. ročník
14.04.2018 Sobota N Domanín - Vysočina  
Název: 1. Kolo II. Ligy LRU Feeder
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Katlov - Středočeský 
Název: FEEDER MASTER CUP
07.04.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský  
Název: Mušovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
Březen 2018
30.03.2018 Pátek N Vodňany - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 3. závod
Obsahuje zadaný výsledek
17.03.2018 Sobota N České Vrbné - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga 3. ročník / 2017 - 2018 / 2. závod
Obsahuje zadaný výsledek
Leden 2018
20.01.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský 
Název: Kabátova zimní liga - 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.