Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 60 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2018

 

 | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Listopad 2018
17.11.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 1.ROČNÍK
Obsahuje zadaný výsledek
03.11.2018 Sobota N Sendražice-už pouze náhradníci - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
Říjen 2018
20.10.2018 Sobota N Čakovice - Praha 
Název: Rybářské závody
14.10.2018 Neděle N Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina 
Název: odlov kapra váží se všechny druh rýb, candát né.
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2018 Sobota N Dolní Břežany - Středočeský 
Název: Dolnobřežanská bělice
13.10.2018 Sobota N Pardubice plavaná - Pardubický 
Název: Pohár Pernštejn
Obsahuje zadaný výsledek
Září 2018
29.09.2018 Sobota N Mělník - Ústecký 
Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2018 Sobota N Litovel mládež - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 3.- poslední místo je to výzva
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2018 Sobota N Všenory plavaná - Středočeský  
Název: Závod krajského přeboru a divize ÚSMP
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký  
Název: 2.liga skup. B 3.kolo - plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  
Název: II. liga - 2. kolo - A - plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2018 Sobota N Uherské Hradiště - Zlínský  
Název: II. liga - 3. kolo - C plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2018 Neděle N Jindřichův Hradec - Jihočeský  
Název: ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JIHOČESKÉHO KRAJE
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Pňovany (ú.n. Hracholusky) - Plzeňský  
Název: Rive cup 2018
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2018 Sobota N Liběchov plavaná - Středočeský  
Název: územní přebor
Obsahuje zadaný výsledek
Srpen 2018
25.08.2018 Sobota N Trenčín - Slovensko 
Název: LAUGARICIO CUP 2018
25.08.2018 Sobota N Přerov - Olomoucký  
Název: Přerovský pohár – Preston CUP 2018
Obsahuje zadaný výsledek
18.08.2018 Sobota N Mohelnice ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: VC Hané
12.08.2018 Neděle N Přeštice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody 29.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2018 Sobota N Svitavy - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: plavačkové závody
11.08.2018 Sobota N Sendražice-Už pouze náhradníci - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
Červenec 2018
28.07.2018 Sobota N Soutice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
14.07.2018 Sobota N Hradec Králové plavaná - Královéhradecký  
Název: Labský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2018 Sobota N Hradec Králové plavaná U15 - Královéhradecký  
Název: Labský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský 
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
07.07.2018 Sobota N Vejprnice - plno, pouze náhradnici - Plzeňský 
Název: Vejprnická plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2018 Pátek N Dolce U15 - Královéhradecký  
Název: Mezinárodní MiČR v plavané
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2018 Pátek N Dolce U20 - Královéhradecký  
Název: Mezinárodní MiČR v plavané
Obsahuje zadaný výsledek
06.07.2018 Pátek N Dolce U25 - Královéhradecký  
Název: Mezinárodní MiČR v plavané
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2018 Čtvrtek N Klášter u Nepomuku - Plzeňský 
Název: Nepomucká plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
Červen 2018
30.06.2018 Sobota N Nedvědice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Přerov - Olomoucký  
Název: I. liga - 3. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský 
Název: Svitavský pohár 2018
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2018 Sobota N Kolín - Středočeský  
Název: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2018 Neděle N Hadina - Vysočina  
Název: ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JčÚS na plavanou
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Šluknov - Ústecký 
Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Štětí - Ústecký  
Název: Jarní kolo územního přeboru LRU plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2018 Sobota N Mělník - Středočeský  
Název: Přebor a divize plavaná SÚS
Obsahuje zadaný výsledek
08.06.2018 Pátek N Hraštice - Královéhradecký 
Název: Hraštický Rutilus
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2018 Neděle N Vranovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský 
Název: II. liga "C" - 2. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2018 Pátek N Sedlčánky - Středočeský  
Název: 2.kolo II.ligy sk.A
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2018 Pátek N Hradec Králové - Královéhradecký  
Název: 2. kolo 2. ligy skupiny „B
Obsahuje zadaný výsledek
Květen 2018
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský  
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský  
Název: KP a divize ÚSMP
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský  
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Nymburk - Středočeský  
Název: Středočeská juniorka - jaro 1.a2.závod
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2018 Pátek N Pardubice - Pardubický  
Název: I. liga - 2. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty - Praha 
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský  
Název: Mušovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký  
Název: Závod krajského přeboru a divize
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové U20 - Královéhradecký  
Název: Hradecká juniorka U15, U20
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2018 Sobota N Habrovany - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Habrovany mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové U15 - Královéhradecký  
Název: Hradecká juniorka U15, U20
Obsahuje zadaný výsledek
17.05.2018 Čtvrtek N Mladá Boleslav - Středočeský  
Název: MeMiČR handicapovaných rybářů
Obsahuje zadaný výsledek
12.05.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský  
Název: Pohár krále Jiřího 2018
Obsahuje zadaný výsledek
06.05.2018 Neděle N Velký Šenov - Ústecký 
Název: „Plavaná 2018“
04.05.2018 Pátek N Horní Žďár - Jihočeský  
Název: I.LIGA v lovu ryb udicí na plavanou
Obsahuje zadaný výsledek
01.05.2018 Úterý N Sendražice-už pouze náhradníci - Královéhradecký 
Název: Májový kapr
Obsahuje zadaný výsledek
Duben 2018
28.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský  
Název: 1.kolo II.LIGY B
Obsahuje zadaný výsledek
28.04.2018 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský  
Název: II. liga - 1. kolo - C plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
27.04.2018 Pátek N Horní Žďár - Jihočeský  
Název: II.LIGA v lovu ryb udicí na plavanou
Obsahuje zadaný výsledek
25.04.2018 Středa N Plzeň - Plzeňský 
Název: Havelkův bič 2017
Obsahuje zadaný výsledek
22.04.2018 Neděle N Čakovice mládež - Praha 
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V PLAVANÉ
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Jindřichův Hradec - Jihočeský  
Název: NOVA DOMUS 25. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - dorost - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež dívky - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež začátečníci - Moravskoslezský 
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2018 Neděle N Plzeň mládež - Plzeňský 
Název: Plzeňský plaváček
Obsahuje zadaný výsledek
15.04.2018 Neděle N Plzeň dorost - Plzeňský 
Název: Plzeňský plaváček
Obsahuje zadaný výsledek
14.04.2018 Sobota N Nová Ves - Jihočeský 
Název: Novovesská plavaná o Prase
Obsahuje zadaný výsledek
08.04.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský 
Název: Plavaná u Jána
Obsahuje zadaný výsledek
Březen 2018
24.03.2018 Sobota N Sendražice 3 cm ledu Zrušeno - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
04.03.2018 Neděle N Kobylníky - Středočeský 
Název: Kobylnická dírka
Obsahuje zadaný výsledek
03.03.2018 Sobota N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: závody Fernet Cup na dírkách
Obsahuje zadaný výsledek
03.03.2018 Sobota N Kokovice - Středočeský 
Název: Kokovický pstruh.
Únor 2018
10.02.2018 Sobota N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: závody Fernet Cup
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.