Rybářské žebříčky - Přívlač

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 5839 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2018

 

 | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Červenec 2018
14.07.2018 Sobota N Plzeň - Plzeňský  
Název: 4. kolo Juniorské ligy v přívlači
13.07.2018 Pátek N Mladá Boleslav - Středočeský  
Název: II.LIGA – LRU PŘÍVLAČ 1.KOLO
07.07.2018 Sobota N Kácov - Středočeský  
Název: 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ divize
07.07.2018 Sobota N Kácov - Středočeský  
Název: 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ přebor
Červen 2018
29.06.2018 Pátek N Strakonice - Jihočeský  
Název: 1.kolo I. ligy LRU v přívlači
24.06.2018 Neděle N Praha U18 - Praha 
Název: PRAŽSKÁ TŘPYTKA
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2018 Neděle N Praha U14 - Praha 
Název: PRAŽSKÁ TŘPYTKA
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Vlašim - Středočeský  
Název: Vlašimský dravec jun. liga
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2018 Sobota N Slatiňany - Pardubický  
Název: Krajský přebor VÚS v LRU přívlač
23.06.2018 Sobota N Praha - Praha  
Název: PP a KD ÚS Praha přívlač
16.06.2018 Sobota N Tábor přívlač - Jihočeský  
Název: 2. kolo Juniorské ligy LRU přívlač
15.06.2018 Pátek N Děčín - Ústecký  
Název: 1.kolo III. ligy v LRU přívlačí
15.06.2018 Pátek N Český Šternberk - Středočeský  
Název: 2. kolo Extraligy v LRU přívlači
Květen 2018
12.05.2018 Sobota N Valašské Mezříčí - Zlínský  
Název: První kolo extraligy přívlače
05.05.2018 Sobota N Jiříkov - Ústecký  
Název: Krajský přebor 2018 LRU – přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
Duben 2018
29.04.2018 Neděle N Píšť (Rachyně) - Středočeský 
Název: Pohár Rachyně - 6. ročník
28.04.2018 Sobota N Rachyně mládež U15 - Vysočina 
Název: dětský přívlačový závod – náborový
28.04.2018 Sobota N Rachyně mládež U10 - Vysočina  
Název: dětský přívlačový závod – náborový
28.04.2018 Sobota N Rachyně junioři - Vysočina  
Název: dětský přívlačový závod – náborový
21.04.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Gunki cup - jarní přívlač jednotlivců
Obsahuje zadaný výsledek
08.04.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský SIVEN - Přeloženo z 25.03.2018
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Jestřabice - Zlínský 
Název: Přívlačové závody Redbass
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: DAIWA CUP 2017
Obsahuje zadaný výsledek
07.04.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: 3. ročník
06.04.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Jarní blinker
01.04.2018 Neděle N Smilovice mládež - Středočeský 
Název: Smilovická vláčka
Obsahuje zadaný výsledek
01.04.2018 Neděle N Smilovice - Středočeský 
Název: Smilovická vláčka
Obsahuje zadaný výsledek
Březen 2018
31.03.2018 Sobota N Polička - Pardubický 
Název: Crazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
30.03.2018 Pátek N Štěchovice - Středočeský 
Název: PRSOCup 2018 – Štěchovický pohár – přívlačový závod z lodí
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.