Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 180 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kučera David | Nová Bystřice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
1 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
3 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
4 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
5 | Neumann Zdeněk | Domanín | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
6 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
7 | Trousil Lukáš | Libín | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
7 | Volf Jakub | Žďár | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
9 | Bárta František | Branná | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
10 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
11 | Chlupáčová Monika | Domanín | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
12 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
13 | Matějka Václav | Nové Hrady | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
13 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
15 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
15 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
17 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
17 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
19 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
19 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
19 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
22 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
22 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
22 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
22 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
26 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
26 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
28 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
28 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
28 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
28 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
32 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
32 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
32 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
35 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
35 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
35 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
35 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
39 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
39 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
39 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
42 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
42 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
42 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
42 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
46 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
46 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
46 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
46 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
50 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
50 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
50 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
50 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
55 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
55 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
57 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
59 | Klouček Jan st. | Branná | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
59 | Matějka Stanislav | Nové Hrady | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
59 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
62 | Klouček Jan ml. | Branná | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
62 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
62 | Markovický Jakub | Veselí Nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
65 | Brož Marek | Hodějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
65 | Krása Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
65 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
68 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
68 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
70 | Karásek Miroslav | Slavonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
70 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
70 | Vorel Jiří | Pelhřimov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
73 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
73 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
73 | Novotný Pavel | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
77 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
77 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
77 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
77 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Bouška Vojtěch | České Budějovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
81 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
81 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
84 | Harbaš Fadil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
84 | Kamil Marek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
84 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
88 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
88 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
90 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
90 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
90 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
90 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
94 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
94 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
96 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
96 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
96 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
100 | Račák Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
101 | Lamač František | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
101 | Paral Stefan | Rakousko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
101 | Schmid Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
101 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
101 | Viliž Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
106 | Marek Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
106 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
108 | Lískovec Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Zimmerhansl František | Majdalena | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
111 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
111 | Liška Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
111 | Pavouk Josef st. | Lodhéřov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
114 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
114 | Pech Jan | Břilice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
114 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
114 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
114 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
119 | Jabůrek Martin | Třeboň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
119 | Průcha Luboš | Třeboň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
121 | Fabián Ludvík | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
121 | Hovorka Ivo | Soběslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
121 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
121 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
125 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
125 | Bureš Jan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
125 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
125 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
129 | Krása Jakub | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
129 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
131 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
131 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
133 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
133 | Buřič Karel | Třeboň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
133 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
133 | Fiala Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
133 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
138 | Bareš Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Buzek Jiří | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Bílek Vlastimil | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Chytráček Martin | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Havel Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Homolka Jan | Velšín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Horký Aleš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Hábl Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
138 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Koblasa Pavel | Sedlečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Kuča Marek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Křiváček Tadeáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Křiváček Tomáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Macháč Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Martínek František | Rapšach | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Mrkvička Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
138 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Szilvasi Štefan | Lety | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Trachta Dušan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Trojanowisz Lukáš | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Vorlíček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
138 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
138 | Šotek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
138 | Šotek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
138 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 |