Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2015 - 31.12.2015



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 57 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1340252740.54
2Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1738548028.24
3Chvála Petr SezemiceHungerfish Bulva Pavel2037965032.50
4Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1337850338.69
5Vágenknecht Jiří Pardubice1336347436.46
6Šrámek Petr Opočínek1431939027.86
7Jirásek Petr Chotěboř1031332332.30
7Novotný Jiří Zámrsk1531340627.07
9Fröhlich Libor Hradec Králové1230337931.58
10Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou1029131631.60
11Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing1328933926.08
12Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1028729429.40
13Pánek Vít Sezemice1127831328.45
14Zeman Luboš Semily827327334.13
15Hladík Tomáš Dobruška827127133.88
15Staněk Václav Hradec KrálovéRybářské žebříčky1627136222.63
17Izaiasz Petr HoliceČRS MO Holice1424127119.36
18Man Bohuslav Hořice v Podkrkonoší623223238.67
18Štěrba Petr Sezemice723223233.14
20Chvála Jan SezemiceHungerfish Bulva Pavel1322527921.46
21Pišl Jan Třesovice622122136.83
22Novotná Pavlína Zámrsk1721227916.41
23Slavík Alexej Vilémov1420324117.21
24Doležalová Monika Pardubice1319222317.15
25Šrámek Patrik Opočínek1018919719.70
26Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou618418430.67
27Krobot Jiří Dolní ČermnáRed Fish team717317324.71
28Brodský Michal Hradec Králové616416427.33
29Smítka Radek BolinaVolejovky515415430.80
30Machatý David Jaroměř515215230.40
31Vašíček Zdeněk OpočnoMO ČRS Opočno414514536.25
32Jožák Radek Pardubice514414428.80
33Novotná Jaroslava Zámrsk1214116914.08
34Turský Jindřich Krchleby613813823.00
35Doležal Pavel Pardubice613613622.67
36Novotná Lenka Zámrsk713513519.29
37Polívka Martin Ždírec nad Doubravou513113126.20
38Dvořák Oldřich Mělčany613013021.67
39Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou411411428.50
40Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov311111137.00
41Sobotka Petr Žďár nad Sázavou410010025.00
42Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou6969616.00
43Appl Jaroslav ŽamberkRed Fish team5777715.40
44Komínová Martina Hradec Králové5676713.40
45Pásler Vlastimil Spyta3656521.67
46Stárek Jan Hamry nad Sázavou1585858.00
47Tošer Jaroslav Ústrašín756568.00
48Kadlec František Zlíč4515112.75
49Chválová Lubica SezemiceHungerfish Bulva Pavel547479.40
50Macháně Radek Krčín1424242.00
51Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing2313115.50
52Semerád Vladislav BenešovVolejovky2303015.00
53Kovanda Karel BolinkaVolejovky2232311.50
54Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem1222222.00
55Carda Radek Opočno1202020.00
56Hlávko Jaroslav Rohenice1111111.00
57Pšeničný Pavel Opočno1999.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.