Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceDream team1729261536.18
2Jirásek Petr Chotěboř1329042933.00
3Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1728060435.53
4Chvála Petr SezemiceHungerfish team1825355030.56
5Vágenknecht Jiří PardubiceCLEVER FISH team1224934128.42
6Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1723542725.12
7Bareš Vladimír Slepotice1822943224.00
8Machatý David Jaroměř722825035.71
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team1622541826.13
10Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1021727027.00
11Šrámek Petr OpočínekHungerfish team620820834.67
12Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1720733919.94
13Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou920322925.44
14Pišl Jan TřesoviceDream team1020124524.50
15Syrůček Stanislav Dražkovice1319727921.46
16Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1319426320.23
17Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1819233518.61
18Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1619133921.19
19Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team718819928.43
19Smítka Radek BolinaVolejovky718819628.00
21Doležán Vladimír Chotěboř818720625.75
22Doležalová Monika Pardubice1018025725.70
23Staněk Václav Hradec KrálovéCLEVER FISH team1417426118.64
24Musílek Petr Chotěboř814515419.25
25Zeman Luboš SemilyJizera 24514314328.60
26Hladík Tomáš DobruškaOpočno313613645.33
26Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team513613627.20
28Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou613113121.83
29Krobot Jiří Dolní Čermná713014020.00
29Pánek Vít Sezemice413013032.50
31Appl Jaroslav ŽamberkRed Fish team612912921.50
32Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1012416716.70
33Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou612012020.00
34Sobotka Petr Žďár nad Sázavou311211237.33
34Vašíček Zdeněk OpočnoMO ČRS Opočno211211256.00
36Vybíral Karel Semily410610626.50
37Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 245969619.20
38Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou3939331.00
39Doležal Pavel Pardubice5919118.20
40Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team9879710.78
41Novotná Lenka ZámrskNovotňáci6808013.33
42Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou5797915.80
43Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou4757518.75
44Doležal Lambert Žďár nad Sázavou4707017.50
45Tošer Jaroslav Ústrašín4656516.25
46Houser Otakar Všechlapy3646421.33
46Niems Martin Přelouč4646416.00
48Andrž Ladislav Bolehošť2616130.50
48Říčař David Zdelov3616120.33
50Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov - Fanatik Fishing team3545418.00
51Šuchal Adam MarkoviceBetafish Církvice3444414.67
52Slavík Alexej Vilémov4404010.00
52Tobolka Daniel NechaniceJizera 241404040.00
54Štěrba Petr Sezemice1353535.00
55Tomiška Damián Orel432328.00
56Komínová Martina Hradec KrálovéFanatik Fishing team2313115.50
57Novák Jan Libišany2303015.00
58Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 242272713.50
58Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1272727.00
60Juhošová Ivana Rybitví322227.33
60Šuchal Juraj MarkoviceBetafish Církvice322227.33
62Grádová Denisa Žleby1202020.00
63Kupka Tomáš Hradec KrálovéCLEVER FISH team1191919.00
64Hladíková Markéta DobruškaOpočno1151515.00
64Jícha Jakub SmiloviceBetafish Církvice315155.00
64Stuchlík Jiří Nová Paka1151515.00
67Kadlec František Zlíč313134.33
67Turský Jindřich Krchleby1131313.00
67Šuchalová Klára MarkoviceBetafish Církvice213136.50
70Kadlec Tomáš Česká Skalice1121212.00
70Semerád Vladislav BenešovVolejovky1121212.00
72Fröhlich Libor Hradec KrálovéCLEVER FISH team211115.50
72Vondra Martin Němčice311113.67
74Dvořák Oldřich MělčanyOpočno1888.00
74Jožák Radek Pardubice1888.00
74Růžička Václav Nechanice1888.00
77Pásler Vlastimil Spyta2221.00
78Kovanda Karel BolinkaVolejovky1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.