Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 95 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 75 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Šrámek Petr OpočínekHungerfish team622322337.17
2Havrila Michal ml. Jaroměř620920934.83
3Vágenknecht Jiří Pardubice417417443.50
4Machatý David Jaroměř416716741.75
5Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni716518125.86
6Chvála Petr SezemiceHungerfish team615515525.83
7Novotná Pavlína Zámrsk515315330.60
8Novotný Jiří Zámrsk415215238.00
8Taichner Radek Mikulovice415215238.00
8Trnka Aleš Třesovice315215250.67
11Chvála Jan SezemiceHungerfish team615115125.17
12Jirásek Petr ChotěbořVysočina team314714749.00
13Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice414514536.25
14Havrila Michal st. Jaroměř612212220.33
15Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team312112140.33
16Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24311511538.33
17Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team311311337.67
18Bareš Vladimír Slepotice411011027.50
19Vrba Tomáš SvítkovVeteráni310510535.00
20Novotný Petr Zámrsk3939331.00
20Pazderka Adam Hradec Králové3939331.00
20Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou2939346.50
23Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2888844.00
24Pánek Vít Sezemice2858542.50
25Chválová Lubica SezemiceHungerfish team4848421.00
26Novotná Jaroslava Zámrsk4808020.00
27Pišl Jan Třesovice2737336.50
28Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team3727224.00
29Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2717135.50
30Dostál Matouš Králíky2686834.00
31Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team3646421.33
32Bartoňková Petra Předměřice nad Labem2616130.50
33Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243565618.67
33Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1565656.00
35Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2545427.00
36Gančarčík Karel Pardubice5525210.40
36Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1525252.00
36Žemlička Radek Slatiňany3525217.33
39Kupka Tomáš Hradec Králové1515151.00
40Aleksandrová Alena Hradec Králové3494916.33
41Kadlec František ZlíčStarší a neklidní2474723.50
42Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1464646.00
43Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1444444.00
43Kočí Josef Mnichovo Hradiště1444444.00
43Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1444444.00
46Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
46Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2424221.00
46Štěrba Petr Sezemice1424242.00
49Červený Jaroslav Jaroměř1383838.00
50Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2373718.50
50Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2373718.50
50Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1373737.00
53Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1343434.00
53Haklová Lucie Vrutice1343434.00
53Janouch Miroslav Všechlapy1343434.00
56Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1333333.00
56Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2333316.50
56Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333333.00
59Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2292914.50
60Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1272727.00
61Icha Zdeněk Havlíčkův Brod2262613.00
61Novotná Lenka ZámrskNovotňáci2262613.00
63Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1242424.00
63Juhošová Ivana Rybitví1242424.00
65Bertok Milan Dublovice1222222.00
65Tošer Jaroslav Ústrašín1222222.00
67Hofman David Hrochův Týnec1212121.00
67Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1212121.00
69Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1171717.00
70Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1151515.00
71Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1101010.00
71Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1101010.00
73Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1999.00
74Mokrá Jana Najdek1888.00
74Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.