Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 155 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 46 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Taichner Radek Mikulovice3999933.00
2Havrila Michal ml. Jaroměř2939346.50
3Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team2878743.50
4Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3828227.33
5Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2757537.50
6Novotná Pavlína Zámrsk2747437.00
7Machatý David Jaroměř2737336.50
8Chvála Petr SezemiceHungerfish team2727236.00
9Novotný Jiří Zámrsk2717135.50
10Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2606030.00
11Trnka Aleš Třesovice1575757.00
12Bareš Vladimír Slepotice2565628.00
13Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1555555.00
14Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2545427.00
15Havrila Michal st. Jaroměř2535326.50
15Vágenknecht Jiří Pardubice1535353.00
17Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1525252.00
18Kupka Tomáš Hradec Králové1515151.00
19Pišl Jan Třesovice1505050.00
20Novotný Petr Zámrsk1494949.00
20Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241494949.00
22Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242484824.00
23Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1444444.00
24Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
25Aleksandrová Alena Hradec Králové2373718.50
25Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1373737.00
27Chvála Jan SezemiceHungerfish team2353517.50
28Haklová Lucie Vrutice1343434.00
28Novotná Jaroslava Zámrsk1343434.00
30Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333333.00
30Žemlička Radek Slatiňany2333316.50
32Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1323232.00
33Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2303015.00
34Pazderka Adam Hradec Králové1272727.00
35Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1222222.00
36Hofman David Hrochův Týnec1212121.00
37Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1181818.00
38Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1171717.00
39Gančarčík Karel Pardubice216168.00
40Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1151515.00
41Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1999.00
42Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1888.00
42Mokrá Jana Najdek1888.00
42Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1888.00
42Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1888.00
42Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.