Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2017 - 31.12.2017



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou1329348637.38
2Chvála Petr SezemiceHungerfish team2728795135.22
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1927860431.79
4Vágenknecht Jiří PardubiceCLEVER FISH team1527652134.73
5Jirásek Petr ChotěbořVysočina team927530233.56
6Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1427348834.86
7Bareš Vladimír SlepoticeCLEVER FISH team2226857526.14
8Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1726054832.24
8Machatý David JaroměřDream team1026033033.00
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team2425467928.29
11Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1523236924.60
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2123153925.67
13Novotný Petr ZámrskNovotňáci1222029424.50
14Zeman Luboš SemilyJizera 24921124827.56
15Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team820821727.13
16Trnka Aleš TřesoviceDream team720321130.14
17Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1120127625.09
17Kopa Stanislav Moravičany820124130.13
19Šrámek Petr OpočínekHungerfish team819120926.13
20Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouVysočina team618718731.17
21Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1317926220.15
22Pánek Vít Sezemice1017523823.80
23Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou617317328.83
24Taichner Radek Mikulovice917220022.22
25Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1117125122.82
26Staněk Václav Hradec KrálovéCLEVER FISH team1416923616.86
27Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1116621919.91
28Havrila Michal ml. Jaroměř1016117217.20
29Gančarčík Karel PardubiceVeteráni2315633914.74
29Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1615625716.06
31Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou615415425.67
32Říčař David ZdelovBlack Fish team615015025.00
33Doležal Miroslav PardubiceVeteráni614814824.67
34Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24614414424.00
35Novotná Lenka ZámrskNovotňáci814016420.50
36Dydňanský Roman Vrbno413913934.75
37Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1413719614.00
38Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24713413919.86
39Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1512924016.00
40Slavík Alexej VilémovČRS MO Humpolec812813917.38
41Kadlec František Zlíč712412517.86
42Doležal Lambert Žďár nad SázavouVysočina team312212240.67
43Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1311719314.85
44Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team611511519.17
45Dostál Matouš Králíky411011027.50
46Kupka Tomáš Hradec KrálovéCLEVER FISH team310710735.67
46Pišl Jan TřesoviceDream team610710717.83
46Sobotka Petr Žďár nad Sázavou410710726.75
49Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team149817312.36
50Musílek Petr ChotěbořVysočina team4969624.00
51Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouČRS MO Humpolec7919213.14
51Tobolka Daniel NechaniceJizera 243919130.33
51Tošer Jaroslav ÚstrašínČRS MO Humpolec109110210.20
54Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice4888822.00
55Houser Otakar VšechlapyJizera 246878714.50
56Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov, Fanatik Fishing team6868614.33
57Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team5838316.60
57Krobot Jiří Dolní ČermnáRed Fish team3838327.67
59Vašíček Zdeněk OpočnoMO ČRS Opočno3757525.00
60Štěrba Petr Sezemice2656532.50
61Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team4646416.00
62Maršík Jan PelhřimovČRS MO Humpolec2626231.00
63Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team658589.67
63Šuchal Adam MarkoviceBetafish Církvice3585819.33
65Juhošová Ivana Rybitví5575711.40
65Novák Jan Libišany3575719.00
67Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team3545418.00
68Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team2535326.50
69Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3525217.33
70Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team1424242.00
71Gryč Jan PřibyslavPohoda team3414113.67
71Šuchalová Klára MarkoviceBetafish Církvice4414110.25
73Dědík Vladimír BašťMAXIK TEAM2282814.00
74Matulka Matyáš Jihlava1272727.00
74Pásler Vlastimil Spyta327279.00
74Stuchlík Jiří Nová Paka2272713.50
77Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2232311.50
78Helevan Vasyl Vilémov1222222.00
78Smítka Radek BolinaCLEVER FISH team1222222.00
80Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 242212110.50
80Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1212121.00
82Kaminský Jaroslav Frýdštejn2202010.00
83Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1171717.00
84Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice216168.00
85Vondra Martin Němčice1131313.00
86Riedl Filip HumpolecČRS MO Humpolec1111111.00
87Riedl Patrik HumpolecČRS MO Humpolec1888.00
88Šitina Josef Velká Jesenice1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.