Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 273 termínů závodů
V minulosti zadáno 7101 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 43 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Novák Petr Čankovice1404040.00
2Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team1393939.00
3Havrila Michal st. Jaroměř1383838.00
4Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1373737.00
5Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1363636.00
6Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí1353535.00
7Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1343434.00
8Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1333333.00
9Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1323232.00
10Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1313131.00
11Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team1303030.00
12Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1292929.00
12Petružálek JiříPlotiště nad Labem1292929.00
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1292929.00
12Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1292929.00
16Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1252525.00
17Novotný Petr ZámrskTorpedo team1242424.00
18Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1232323.00
19Bareš VladimírSlepotice1222222.00
20Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1212121.00
20Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni1212121.00
20Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1212121.00
23Aleksandrová Alena Hradec Králové1181818.00
23Gančarčík KarelPardubice1181818.00
23Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1181818.00
23Pišl Jan Třesovice1181818.00
27Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241141414.00
28Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1131313.00
29Ludvík Tomáš ml.Žamberk1121212.00
29Trnka Aleš Třesovice1121212.00
31Havrila Michal ml. Jaroměř1101010.00
32Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1999.00
33Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1888.00
33Synek Martin ChoceňGold Fish team1888.00
35Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1666.00
36Chvála Jan SezemiceHungerfish team1555.00
36Chvála Petr SezemiceHungerfish team1555.00
38Novák Zdeněk Týniště nad Orlicí1333.00
39Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1111.00
39Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1111.00
39Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1111.00
39Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní1111.00
39Vašata Matěj Kvasiny1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.