Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 459 termínů závodů
V minulosti zadáno 6160 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 182 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kupka TomášHradec Králové311611638.67
2Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team310010033.33
3Vágenknecht Jiří Pardubice2949447.00
4Gančarčík Karel Pardubice4878721.75
5Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2818140.50
6Pišl Jan Třesovice3797926.33
6Trnka Aleš Třesovice2797939.50
8Kubec TomášLanškroun3727224.00
9Zeman Luboš SemilyJizera 243717123.67
10Petružálek JiříPlotiště nad Labem2707035.00
11Chvála Petr SezemiceHungerfish team2686834.00
12Tobolka MilanNechanice2676733.50
13Synek MartinChoceň3666622.00
14Machatý David Jaroměř2656532.50
15Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243646421.33
15Tobolka Daniel Nechanice2646432.00
17Novotný Jiří Zámrsk2636331.50
18Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2616130.50
19Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2595929.50
20Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno3565618.67
21Chvála Jan SezemiceHungerfish team2515125.50
22Ficner LukášLanškroun1505050.00
22Černý Tomáš st.Přišimasy1505050.00
24Peterka JaroslavČeská Lípa1494949.00
25Vacek StanislavHradec Králové1474747.00
26Ficner JiříLanškroun1464646.00
26Vrba Tomáš Svítkov3464615.33
28Bařinka TomášTýniště nad Orlicí1454545.00
29Lang RadekBrandýs nad Labem1444444.00
29Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí2444422.00
29Vyhnálek LubošTřebechovice pod Orebem1444444.00
32Bareš Vladimír Slepotice1434343.00
32Kratochvíl JanHláska1434343.00
32Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242434321.50
35Aleksandrová Alena Hradec Králové1424242.00
35Hošek JosefPraskačka1424242.00
35Kočí Josef Mnichovo Hradiště2424221.00
38Hošek JiříPraskačka1414141.00
38Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1414141.00
40Hošek JaroslavTřebechovice pod Orebem1404040.00
40Kabát PetrSmilovice1404040.00
42Komora MartinChlumec nad Cidlinou1393939.00
42Syrůček Stanislav Dražkovice2393919.50
44Kadlec František ZlíčStarší a neklidní438389.50
44Lán LukášBěleč nad Orlicí1383838.00
44Srb RomanBobnice1383838.00
47Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2373718.50
47Pekař JaroslavKamenice nad Lipou1373737.00
49Mojžíš Lukáš České Budějovice1363636.00
49Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2363618.00
49Pop MichalRychnov nad Kněžnou1363636.00
52Hrubý MatějČestice1353535.00
53Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1343434.00
54Jaroš ZdeněkHostinné1333333.00
55Kuchař PetrZápy1323232.00
55Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2323216.00
55Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1323232.00
55Černohlávek MartinBarchov1323232.00
59Malinský OldřichHvozdnice1313131.00
59Papula LukášSobáčov1313131.00
59Pazderka Adam Hradec Králové2313115.50
59Šajerman VladimírVrchlabí1313131.00
63Hampejs DavidBílina1303030.00
63Patrný LukášVelká Bukovina1303030.00
63Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1303030.00
63Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2303015.00
67Kabourek VáclavČeská Kamenice1292929.00
68Jón RichardChlum2282814.00
68Minařík JaroslavStéblová1282828.00
70Hofman VladimírHrochův Týnec1272727.00
70Novotná Jaroslava Zámrsk1272727.00
70Novotný Petr Zámrsk2272713.50
70Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1272727.00
74Hošek EvženHradec Králové1262626.00
74Novotná Pavlína Zámrsk2262613.00
74Witvar Zdeněk st.Vrdy1262626.00
74Čech ZdeněkMnichovo Hradiště2262613.00
78Fodor PetrTřebestovice1252525.00
78Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1252525.00
78Šubrt MartinRychnov nad Kněžnou1252525.00
81Beneš KarelBílina1242424.00
81Havrila Michal ml.Jaroměř2242412.00
81Šupa JosefHradec Králové1242424.00
84Nosek OndřejTrutnov1232323.00
85Držmíšek MiroslavHradec Králové1222222.00
85Šitina Josef Velká Jesenice1222222.00
85Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1222222.00
88Kohlert JanHradec Králové1212121.00
88Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem1212121.00
88Taichner Radek Mikulovice1212121.00
88Trávníček PavelTýniště nad Orlicí1212121.00
92Bína LiborDlouhý Most1202020.00
92Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno320206.67
92Tyrych Radek st.Hradec Králové1202020.00
95Schauer MartinPolička1191919.00
96Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1181818.00
96Hybner PavelMnichovo Hradiště218189.00
96Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24318186.00
99Papež JiříHradec Králové1171717.00
99Schauer ZdeněkPolička1171717.00
99Záhora PetrBílina1171717.00
99Černý Tomáš ml.Přišimasy1171717.00
103Havrila Michal st. Jaroměř216168.00
104Bartoněk MartinHradec Králové1151515.00
104Špitálský Václav st.Čelákovice1151515.00
106Pluchta PetrSmečno1141414.00
107Menčík IvoOpatovice nad Labem1131313.00
107Mokrý JanUhlířské Janovice1131313.00
107Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou1131313.00
107Šafařík PetrPohřebačka1131313.00
111Klečák MiloslavOnomyšl1121212.00
111Matoušek JiříRašovice1121212.00
111Pázler JiříDolní Přím212126.00
111Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team212126.00
111Černý JindřichMnichovo Hradiště1121212.00
116Horáček PetrHorní Jelení1111111.00
117Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1101010.00
117Nerad RostislavČeská Kamenice1101010.00
117Urban DavidOpatovice nad Labem1101010.00
120Bednář PavelPraha1999.00
120Vaněk DaliborVysoké Mýto2994.50
122Novák Jan Libišany1888.00
122Šolc MilanDvůr Králové nad Labem1888.00
124John RomanOpočno1777.00
124Mádle RadekHořice v Podkrkonoší1777.00
124Petřík MichalNepasice1777.00
127Brož DanielTrnava1666.00
127Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1666.00
127Hampejs MatějBílina1666.00
127Hložek FrantišekBílina1666.00
127Jiříček JaroslavVysoké Mýto2663.00
127Kadlec TomášČeská Skalice2663.00
127Růžička JosefČeperka2663.00
134Brendl PatrikLanškroun1555.00
135Dědík Vladimír BašťRebels team1444.00
135Faktor MartinDvůr Králové nad Labem1444.00
135Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní2442.00
138Kratochvíl JakubDvůr Králové nad Labem1333.00
139Měšťan JanDvůr Králové nad Labem1222.00
139Šafařík FrantišekPohřebačka1222.00
139Špitálský Václav ml.Čelákovice1222.00
142Bajer JiříTřebechovice pod Orebem1111.00
142Bareš JaromírLázně Bělohrad1111.00
142Bednář ZdeněkNahořany1111.00
142Bedrník JanJaroměř1111.00
142Blažek ZdeněkNepasice1111.00
142Brendl BohumilLibišany1111.00
142Brož ŠtěpánTrnava1111.00
142Bína LukášDlouhý Most1111.00
142Dohnal JaroslavPolánky1111.00
142Fikart JosefTřebechovice pod Orebem1111.00
142Fišer JosefPetrovice nad Orlicí1111.00
142Franěk Robert Trutnov1111.00
142Hanzal OndřejŽeletava1111.00
142Hart PavelHořice v Podkrkonoší1111.00
142Hošek MiroslavPraskačka1111.00
142Jansa JanLanškroun1111.00
142Jarkovský JiříBlešno1111.00
142Jaroš MarekHostinné1111.00
142Jirsák KarelNepasice1111.00
142Jirsák Karel ml.Hradec Králové1111.00
142Kašpar RichardNáchod1111.00
142Košťál MiloslavTrutnov1111.00
142Kudrna MilanHradec Králové1111.00
142Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší1111.00
142Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují1111.00
142Kyndl PavelNepasice1111.00
142Lejp JiříHradec Králové1111.00
142Pellar DavidHradec Králové1111.00
142Prokop MiroslavHavlovice1111.00
142Píša VáclavHradec Králové1111.00
142Rücker VáclavHradec Králové1111.00
142Růžičková PetraČeperka1111.00
142Slezák VáclavJílovice1111.00
142Urban JosefTřebechovice pod Orebem1111.00
142Vondra Martin Němčice1111.00
142Zubr RobinTřebechovice pod Orebem1111.00
142Čepelka RudolfLípa nad Orlicí1111.00
142Černá MichaelaTřebechovice pod Orebem1111.00
142Šabata PavelŽďár nad Orlicí1111.00
142Špitálská AnetaČelákovice1111.00
142Štěpán JanTřebechovice pod Orebem1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.