Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 706 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 222 | 348 | 29.00 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 220 | 298 | 29.80 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 11 | 220 | 338 | 30.73 | |
4 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 205 | 248 | 27.56 | |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 192 | 268 | 26.80 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 192 | 214 | 26.75 |
7 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 9 | 189 | 229 | 25.44 |
8 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 185 | 269 | 26.90 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 12 | 184 | 253 | 21.08 |
10 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 8 | 181 | 202 | 25.25 | |
11 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 9 | 180 | 234 | 26.00 |
12 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 15 | 177 | 281 | 18.73 | |
13 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 7 | 175 | 183 | 26.14 | |
14 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
15 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 170 | 201 | 18.27 |
16 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 169 | 171 | 24.43 |
16 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 16 | 169 | 302 | 18.88 |
16 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 8 | 169 | 192 | 24.00 | |
19 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 15 | 165 | 300 | 20.00 |
20 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 164 | 164 | 27.33 |
21 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 160 | 160 | 26.67 |
22 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 12 | 159 | 226 | 18.83 |
23 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 150 | 190 | 17.27 | |
24 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 148 | 187 | 20.78 |
25 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 147 | 220 | 18.33 |
26 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 11 | 146 | 189 | 17.18 |
27 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
28 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 14 | 144 | 197 | 14.07 |
29 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 142 | 154 | 19.25 |
29 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 8 | 142 | 155 | 19.38 |
31 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 141 | 165 | 13.75 | |
32 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 139 | 157 | 19.63 | |
33 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
34 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
35 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 9 | 133 | 149 | 16.56 |
36 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 12 | 132 | 201 | 16.75 |
37 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 130 | 156 | 17.33 |
37 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 130 | 135 | 19.29 |
37 | Pětík Marek | Libišany | 7 | 130 | 136 | 19.43 | |
40 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 11 | 129 | 181 | 16.45 |
41 | Přibyl David | Vlčice | 8 | 128 | 130 | 16.25 | |
42 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 12 | 122 | 141 | 11.75 |
42 | Tobolka Milan | Nechanice | 7 | 122 | 123 | 17.57 | |
42 | Vašata Matěj | Kvasiny | 10 | 122 | 128 | 12.80 | |
42 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 7 | 122 | 134 | 19.14 |
46 | Hladík Jiří | Častolovice | 9 | 121 | 124 | 13.78 | |
47 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 8 | 119 | 121 | 15.13 | |
47 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 8 | 119 | 126 | 15.75 |
49 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
50 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 6 | 111 | 111 | 18.50 |
51 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 6 | 107 | 107 | 17.83 |
51 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 107 | 114 | 14.25 |
51 | Černý Jan | Pardubice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
54 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
55 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
56 | Dostál Matouš | Králíky | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
57 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 11 | 102 | 134 | 12.18 |
57 | Nitsche Martin | Vrchovina | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
59 | Kondras Přemysl | Pardubice | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
60 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 95 | 95 | 19.00 |
61 | Kosař Jiří st. | Opočno | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
62 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
63 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
63 | Sičák Pavel | Jaroměř | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
65 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
65 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
67 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
68 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
68 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
70 | Černohlávek Martin | Barchov | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
71 | Fencl Petr st. | Kolín | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
71 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
71 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
74 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
74 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
76 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
77 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
78 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
79 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
80 | John Roman | Opočno | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
81 | Pšeničný Pavel | Opočno | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
82 | Danihelka Roman | Poniklá | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
82 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
84 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
84 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
84 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
84 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
88 | Chmelař Jakub | Častolovice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
89 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
90 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
90 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 63 | 63 | 15.75 |
92 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
92 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
94 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
94 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
94 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
94 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 61 | 61 | 12.20 |
98 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
98 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
100 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
100 | Hofman David | Hrochův Týnec | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
100 | Pirkl Martin | Stárkov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
100 | Vlček Petr | Častolovice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
104 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
104 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
104 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
104 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
108 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
108 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
110 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
110 | Prokop Václav | Jaroměř | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
112 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
113 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
114 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
115 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
115 | Bína Libor | Dlouhý Most | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
117 | Vintera Ivan st. | Náchod | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
118 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
119 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
119 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 7 | 47 | 48 | 6.86 | |
121 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
121 | Vejs David | Hradec Králové | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
121 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
124 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
124 | Nosek Ondřej | Trutnov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
124 | Slavík Michal | Kopidlno | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
127 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
128 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
128 | Matoušek Marek | Rašovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
128 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
131 | Brandl Patrik | Lanškroun | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
132 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
132 | Fikar Matěj | Lodín | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
132 | Lánský Petr | Česká Skalice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
135 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
135 | Kukla Jiří | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
135 | Mlynářová Kristýna | Tuněchody | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
135 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
135 | Poláček Tomáš | Cidlina | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
140 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
140 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 5 | 39 | 39 | 7.80 | |
140 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
140 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
140 | Petříček Jan | Poběžovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
145 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
145 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
145 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
145 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
145 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
145 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
151 | Gančarčík Karel | Pardubice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
151 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
151 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
151 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
155 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
155 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
155 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Vitvar Jan | Vrchlabí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
162 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Koštálek Jiří | Oplany | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
162 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
165 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
165 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
165 | Kočíř Matěj | Čankovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
168 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
168 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
168 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
168 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
168 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
168 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
174 | Exnar Jiří | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
174 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
174 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
174 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
174 | Nosek Stanislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
174 | Nováková Eva | Police nad Metují | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
174 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
174 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
182 | Carda Radek | Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
182 | Javůrek Jakub | Čestice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Jirucha Marek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
182 | Krátká Adéla | Kopidlno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Libotovský Štěpán | Velká Ledská | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
182 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
182 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
191 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
191 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 30 | 30 | 6.00 |
191 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
191 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
191 | Kopecký Petr | Voleč | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
191 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
191 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
191 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
191 | Soukup Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
191 | Zezulka Petr st. | Bílá Třemešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
201 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
201 | Kašpar Aleš | Běluň | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
201 | Kerhát Michal | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
201 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
201 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
201 | Prokop Richard | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
201 | Váňa Adam | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
208 | Hroch Bedřich | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
208 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
208 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
208 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
208 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
208 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
208 | Špůr Jan | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
215 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
215 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
215 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
215 | Marha Marek | Borohrádek | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
215 | Růžička Michal | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
215 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
215 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
215 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
215 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
225 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
225 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
225 | Žuková Marie | Opočno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
231 | Bartoš Filip | Hradec Králové | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
231 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
231 | Kalous Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
231 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
231 | Šrámek Josef | Holice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
236 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
236 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
236 | Golenko Alexandr | Kolín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Hrdý Maxmilián | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Jörka Roman | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
236 | Kerlová Karolína | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Kříž Lubomír st. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
236 | Novotný Petr | Krakovany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Plecháč Martin | Nová Paka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Vašata Vojtěch | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
236 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
252 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
252 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
252 | Fryntová Natálie | Dolní Branná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
252 | Merkl Jaroslav | Heřmanův Městec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
252 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
252 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
252 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
252 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
252 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
261 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
261 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
261 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
261 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
261 | Klapal Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
261 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
261 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
261 | Moravec Robin | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
261 | Zima Jakub | Rohovládova Bělá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Dvořák Miloš ml. | Trutnov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
270 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Forche David | Častolovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Gall Martin | Homyle | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Kopal Jan | Nová Paka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Machač Václav | Drahov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Pták Michal | Uhřínovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
270 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
283 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
283 | Dvorský Milan | Předměřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
283 | Jiránek Jakub | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
283 | Levinský Marek | Lázně Bohdaneč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
283 | Mráz Martin | Čestice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
283 | Pícha Karel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
283 | Slavík David | Kopidlno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
283 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Fedorišin Patrik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
291 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Selvek Pavel | Stará Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
291 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
297 | Andrejko Jan | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Bohatá Barbora | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
297 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Debnár Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
297 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Fajman David | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
297 | Prchlík Matěj | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Valenta Krištof | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Vávra David | Vidochov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Šimůnek Stanislav | Košťálov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
297 | Švorc David | Nová Paka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
312 | Dičko Slavomír | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Erbenová Dagmar | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
312 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Mrva Antonín | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Nosek Tomáš | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Voltr Václav | Hubenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
321 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
321 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
321 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
321 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
321 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
321 | Počík Pavel | Ostrava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
321 | Rožnovský Petr | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
321 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
321 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
330 | Archtman David | Kostelec nad Orlici | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
330 | Bílek Viktor | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
330 | Cibulka Václav | Janatov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
330 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
330 | Novotný Zdeněk | Kopidlno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
330 | Pergl Pavel | Štramberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
330 | Rolf Štěpán | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
330 | Slovík Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
330 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
339 | Babka Pavel | Chloumek | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
339 | Dědek Ondřej | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Hlinomaz Jakub | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Jörková Klára | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
339 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
339 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
339 | Putnová Tereza | Brandýs nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Tomášek Martin | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
339 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
339 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
339 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
357 | Bohatá Eliška | Trutnov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
357 | Děd Richard | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Havránek Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
357 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
357 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Kracík Ladislav | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Kracík Martin | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Krejčí Matěj | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
357 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Podubský Kryštof | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
357 | Řeháček Adam | Nová Paka | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
357 | Šídlo Martin | Dolní Branná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
372 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
372 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
372 | Kolář Petr ml. | Choltice | 4 | 12 | 12 | 3.00 | |
372 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
372 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
378 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Kouba Štěpán | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Lelek Jan | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
378 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
378 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
389 | Baudyš Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Hamerský Marek | Vamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Nosková Monika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
389 | Soukup Dominik | Slatiny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
389 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
397 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
397 | Hloušek Petr | Myštěves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Karlíková Ema | Vamberk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Klezar Theodor | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Nosek Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
397 | Pištora Matyáš | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Soukup Tomáš | Slatiny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
397 | Červený Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
397 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
409 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Dodek Lubor | Lupenice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
409 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Jarkovská Táňa | Blšno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Jiřička Radek | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Luňák Tomáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Lánský Patrik | Nová Paka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
409 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
409 | Černohorský Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
422 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
422 | Dostálová Eliška | Týniště nad Orlicí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
422 | Duch Petr | Horní Maršov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
422 | Hlotan Milan | Sezemice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
422 | Palendal Michal | Kocléřov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
422 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
428 | Janků Jiří | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Kříž Daniel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Mrštík František | Suchá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Mázl Frantošek | Suchá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Oubrecht Michal | Čelákovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Pumr Milan | Ohnišťany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
428 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
448 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Bek Petr | Vamberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Jarkovský Miloslav | Blešno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Malý Petr | Turnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Motyčková Jana | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
448 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
457 | Hinduliak Štefan | Králova Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
457 | Knap Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
457 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
457 | Pollner Jiří | Velká Bukovina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
457 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
457 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
457 | Víšek Pavel | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
457 | Zima Bořivoj | Rohovládova Bělá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
457 | Šír Josef st. | Čestice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
466 | Bendl Michal | Olešnice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
466 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
466 | Gajdoš Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
466 | Hašek Marek | Jaroměř | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
466 | Kuráň Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
466 | Majewski Dušan | Český Těšín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
466 | Procházka Zdeněk | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
466 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
466 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
466 | Červinka Michal | Hrůška | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
466 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
477 | Fišerová Štěpánka | Lodín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
477 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
477 | Hinduliak Vincent | Králova Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
477 | Karban Vít | Častolovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
477 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
477 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
477 | Rambousek Josef | Častolovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
477 | Samek Vojttěch | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
477 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
477 | Zářecký Antonín | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
477 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
477 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
477 | Říčař Josef | Zdelov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
491 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Adámek Jakub | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Antoš Jakub | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Behan Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Beneš Jan | Blešno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Beránek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Bodlák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Buchtová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Bárta Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Chmelařová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Diviš Vojtěch | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Dostálek Jaroslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Dvořák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Erban Eliáš | Stará Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Faltýnek Miroslav st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Farská Kristýna | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Farská Michaela | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Farský Lubomír | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Filip Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Frydrychová Kateřina | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Haman Tomáš | Trávník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Hamerský David | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Hemerka Antonín | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Hofman David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Holub Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Homolka Vít | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Horák Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Horák Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Jana Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Janeček Roman | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Janovec Ondřej | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Jarkovský Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Jarkovský Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Jarý Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Jedlinský Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Jelínek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Jirman Jan | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Jirman Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Josef Karel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Joukl Šimon | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kalous Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kapucián David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kolařík Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Kolařík Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kos Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kovalík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kudláček Lukáš | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kudrna Radek ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kulda Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Kučera Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Lammr Miloš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Landfeld Vojtěch | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Leier Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Liptáková Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Lopata David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Lukeš Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Lánská Adriana | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Mach Vít | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Macháně Michal | Krčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Martinec Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Martinec Radek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Matouš Miroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Matějka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Matějka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Matějček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Matějček Martin | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Menc Josef | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Mertlík Michal | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Novák Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Ondrášek Adam | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Paseka David | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Pastucha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Pechar Petr | Prasek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Peprník David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Petrus Jiří | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Petráček Jakub | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Pospíšilová Vladimíra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Procházka Tomáš | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Pőtter Adam | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Přibyl Kevin | Svinišťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Půlpán Vít | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Reif Milan | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Ryba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Samek Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Sejrek Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Sekera Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Slanina Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Sopko Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Sukeník Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Svoboda Pavel | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Tkáč Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Tlášek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Tomášek Jakub | Bříšťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Trávníček Adam | Boharyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Třešňák Miloš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vacuška Vít | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vaněk Vojtěch | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vašata Miroslav | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vašata Vojtěch | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vašata Vojtěch ml. | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Veselý Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Vespalec Tomáš | Sloupno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Volhejn Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vraštil Tomáš | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Václavek Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Vávra Lukáš | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Váňa Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Zolman Zdeněk | Čistá v Krkonosších | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Zábranský Kamil | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čech Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čermák Dušan | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Červený Jaroslav st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
491 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čtvrtečková Sára | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Čáslava Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Říčař Kamil | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Šaštinský Jakub | Lhota pod Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Šlechtová Zdena | Jásenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Šrámek Zdeněk | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
491 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 |