Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5669 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 76 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2868643.00
2Machatý David JaroměřDream team2858542.50
3Kočí Josef Mnichovo Hradiště2808040.00
3Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242808040.00
5Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team2757537.50
6Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team2747437.00
7Černý JindřichMnichovo Hradiště2666633.00
8Hybner PavelMnichovo Hradiště2646432.00
8Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2646432.00
10Provazník MichalDřenice2616130.50
11Novotný Jiří ZámrskNovotňáci2575728.50
12Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2525226.00
13Havrila Michal ml. Jaroměř2505025.00
14Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci2494924.50
15Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2484824.00
16Wittvar Zdeněk st.Vrdy1474747.00
17Chvála Petr SezemiceHungerfish team1454545.00
18Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team2424221.00
19Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
20Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1404040.00
20Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1404040.00
22Růžička JosefČeperka1383838.00
22Zeman Luboš SemilyJizera 241383838.00
22Čech ZdeněkMnichovo Hradiště2383819.00
25Tobolka MilanNechanice1363636.00
26Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1353535.00
27Havrila Michal st. Jaroměř2343417.00
28Friedrich TomášJablonec nad Nisou1313131.00
28Patrný LukášVelká Bukovina1313131.00
30Dostál Matouš Králíky1303030.00
31Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1292929.00
32Rolník JanChýšť1282828.00
33Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team2272713.50
33Poskočil PetrDolní Bučice1272727.00
35Blaščík PetrStaré Jesenčany1262626.00
36Hofman VladimírHrochův Týnec1252525.00
36Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2252512.50
38Pánek Vít Sezemice1242424.00
39Kraus PavelJablonec nad Nisou1232323.00
39Novotný Petr ZámrskNovotňáci1232323.00
41Hudeček FrantišekChýšť1202020.00
41Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241202020.00
43Janouch Miroslav Všechlapy1191919.00
43Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou1191919.00
43Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1191919.00
46Hrachovina MilošMokré1181818.00
46Provazník JiříDřenice1181818.00
46Synek MartinChoceň1181818.00
49Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno1171717.00
50Kadlec František Zlíč1161616.00
50Svárovský BohuslavVelká Jesenice1161616.00
50Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1161616.00
53Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1151515.00
53Kašpar RichardNáchod1151515.00
55Nezmeškal Miroslav1141414.00
55Prokop MiroslavHavlovice1141414.00
57Pop MichalRychnov nad Kněžnou1131313.00
58Franěk Robert Trutnov1121212.00
58Šupol MichalRychnov nad Kněžnou1121212.00
60Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1111111.00
61John RomanOpočno1101010.00
62Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší1999.00
62Paštika MilošOpočno1999.00
64Chvála Jan SezemiceHungerfish team1888.00
64Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou1888.00
64Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1888.00
64Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
64Košek MartinOhrazenice1888.00
64Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1888.00
64Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1888.00
71Šrom AlešSkuhrov nad Bělou1777.00
72Pšeničný PavelOpočno1666.00
73Leško MichalHradec Králové1555.00
74Kašpar Richard st.Náchod1333.00
75Šubrt MichalRychnov nad Kněžnou1222.00
76Káda AntonínSkuhrov nad Bělou1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.