Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 258 termínů závodů
V minulosti zadáno 5464 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 58 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Wittvar Zdeněk st.Vrdy1474747.00
2Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1464646.00
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1454545.00
4Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1444444.00
5Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1434343.00
6Machatý David JaroměřDream team1424242.00
7Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
8Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1404040.00
9Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241393939.00
10Zeman Luboš SemilyJizera 241383838.00
11Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1373737.00
12Kočí Josef Mnichovo Hradiště1363636.00
13Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1353535.00
14Hybner PavelMnichovo Hradiště1343434.00
15Havrila Michal ml. Jaroměř1333333.00
15Provazník MichalDřenice1333333.00
17Patrný LukášVelká Bukovina1313131.00
18Dostál Matouš Králíky1303030.00
19Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1292929.00
20Rolník JanChýšť1282828.00
21Černý JindřichMnichovo Hradiště1272727.00
22Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1262626.00
23Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2252512.50
23Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1252525.00
25Havrila Michal st. Jaroměř1242424.00
26Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1232323.00
26Novotný Petr ZámrskNovotňáci1232323.00
28Hudeček FrantišekChýšť1202020.00
29Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou1191919.00
29Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1191919.00
31Hrachovina MilošMokré1181818.00
31Provazník JiříDřenice1181818.00
31Synek MartinChoceň1181818.00
34Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno1171717.00
35Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1161616.00
35Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1161616.00
35Svárovský BohuslavVelká Jesenice1161616.00
35Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1161616.00
39Kašpar RichardNáchod1151515.00
40Nezmeškal Miroslav1141414.00
41Pop MichalRychnov nad Kněžnou1131313.00
42Šupol MichalRychnov nad Kněžnou1121212.00
43Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1111111.00
44John RomanOpočno1101010.00
45Paštika MilošOpočno1999.00
46Chvála Jan SezemiceHungerfish team1888.00
46Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou1888.00
46Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
46Košek MartinOhrazenice1888.00
46Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1888.00
46Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1888.00
46Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1888.00
53Šrom AlešSkuhrov nad Bělou1777.00
54Pšeničný PavelOpočno1666.00
55Leško MichalHradec Králové1555.00
56Kašpar Richard st.Náchod1333.00
57Šubrt MichalRychnov nad Kněžnou1222.00
58Káda AntonínSkuhrov nad Bělou1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.