Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 321 termínů závodů
V minulosti zadáno 6469 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Machatý David Jaroměř2848442.00
2Novotný Jiří Zámrsk2767638.00
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2717135.50
4Chvála Petr SezemiceHungerfish team2666633.00
5Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2606030.00
6Chvála Jan SezemiceHungerfish team2585829.00
7Provazník JiříDřenice1575757.00
8Novák PetrČankovice1555555.00
9Gančarčík Karel Pardubice2545427.00
9Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1545454.00
11Pazderka Adam Hradec Králové1535353.00
12Kubec TomášLanškroun1525252.00
13Petružálek JiříPlotiště nad Labem2515125.50
13Trnka Aleš Třesovice1515151.00
15Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno2505025.00
15Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1505050.00
17Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1464646.00
18Pišl Jan Třesovice2454522.50
18Šupol PetrLibišany1454545.00
20Bařinka TomášTýniště nad Orlicí1444444.00
21Aleksandrová Alena Hradec Králové1434343.00
22Vágenknecht Jiří Pardubice1414141.00
23Blaščík PetrStaré Jesenčany1404040.00
23Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2404020.00
25Hrubeš FrantišekDřenice1393939.00
25Kratochvíl JanHláska1393939.00
27Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno2373718.50
27Vyhlídal EmanuelBorohrádek1373737.00
29Bareš Vladimír Slepotice1353535.00
30Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1333333.00
30Kupka Tomáš Hradec Králové1333333.00
32John RomanOpočno1323232.00
33Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241313131.00
34Patrný LukášVelká Bukovina1303030.00
34Tyrych Radek st.Hradec Králové1303030.00
36Dostál Matouš Králíky1292929.00
36Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1292929.00
38Novotný Petr Zámrsk2282814.00
39Hofman VladimírHrochův Týnec1272727.00
39Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1272727.00
41Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí1262626.00
41Witvar Zdeněk st.Vrdy1262626.00
43Beneš KarelBílina1242424.00
43Synek MartinChoceň1242424.00
45Novotná Jaroslava Zámrsk1232323.00
46Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2222211.00
46Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2222211.00
48Kočí Josef Mnichovo Hradiště1212121.00
48Taichner Radek Mikulovice1212121.00
48Zeman Luboš SemilyJizera 241212121.00
51Žemlička Radek Slatiňany1191919.00
52Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1181818.00
53Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1171717.00
53Novotná Pavlína Zámrsk217178.50
53Záhora PetrBílina1171717.00
56Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1161616.00
57Havrila Michal st. Jaroměř1151515.00
58Kubový JiříLukavice1141414.00
58Musil JiříKunvald1141414.00
58Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1141414.00
58Čepelka RudolfLípa nad Orlicí1141414.00
62Černý JindřichMnichovo Hradiště1121212.00
63Hybner PavelMnichovo Hradiště1101010.00
63Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1101010.00
65Fiala JanKostelec nad Orlicí1999.00
65Polák PetrVysoké Mýto1999.00
67Držmíšek MiroslavHradec Králové1888.00
67Havrila Michal ml.Jaroměř1888.00
67Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1888.00
67Kašpar PetrKostelec nad Orlicí1888.00
67Klapka DanielChrudim1888.00
67Lochman PavelZdelov1888.00
67Lux JiříŽamberk1888.00
67Mühl KarelLetohrad1888.00
67Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1888.00
67Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241888.00
67Václavík PetrBorohrádek1888.00
67Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1888.00
67Šupol MichalRychnov nad Kněžnou1888.00
80Hložek FrantišekBílina1666.00
80Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1666.00
82Pellar DavidHradec Králové1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.