Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 51 termínů závodů
V minulosti zadáno 6000 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2017 - 31.12.2017



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 1373 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1830567537.50
2Machatý David JaroměřDream team1929777540.79
3Vágenknecht Jiří PardubiceCLEVER FISH team1529153435.60
4Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1627554233.88
5Chvála Petr SezemiceHungerfish team1627256635.38
6Kočí JosefMnichovo Hradiště1526941927.93
7Trnka Aleš TřesoviceDream team1126638434.91
7Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1126637233.82
9Vašíček Zdeněk OpočnoMO ČRS Opočno1326446435.69
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team1525947931.93
11Petružálek JiříPlotiště nad Labem1625143427.13
12Franěk RobertTrutnov824828435.50
13Andrž Ladislav BolehošťOpočno1424438727.64
13Kadlec TomášČeská Skalice1524444429.60
15Kupka Tomáš Hradec KrálovéCLEVER FISH team924327730.78
16Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241223928523.75
17Říčař David ZdelovBlack Fish team1023829229.20
18Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1023530830.80
19Macháně Radek Krčín1023332632.60
19Černý JindřichMnichovo Hradiště1023333133.10
21Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov, Fanatik Fishing team1623238724.19
22Hybner PavelMnichovo Hradiště1122830027.27
22Zeman Luboš SemilyJizera 241622843927.44
24Staněk Václav Hradec KrálovéCLEVER FISH team1522635523.67
25Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241422535425.29
26Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1422432423.14
27Musílek Petr ChotěbořVysočina team522222244.40
28Bareš Vladimír SlepoticeCLEVER FISH team1122132329.36
29Hrachovina MilošMokré1221832126.75
30Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší1021330430.40
31Pišl Jan TřesoviceDream team1321029422.62
32Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1520730520.33
33Havrila Michal ml. Jaroměř2020643321.65
33Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1320628822.15
35Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1219728123.42
36Krobot Jiří Dolní ČermnáRed Fish team718818927.00
37Jirásek Petr ChotěbořVysočina team518618637.20
37Kadlec František Zlíč2718644216.37
39Přibyl DavidVlčice1318524518.85
40Riesner PetrPolice nad Metují1018323423.40
41Stuchlík Jiří Nová Paka1418230721.93
42Janeček JosefHradec Králové718018125.86
43Šupol MichalRychnov nad Kněžnou717918025.71
44Horyna TomášBroumov917821023.33
45Novák VratislavPolice nad Metují1217723319.42
45Červený JaroslavJaroměř817719023.75
47John RomanOpočno817521627.00
48Falta KamilKlášter nad Dědinou617417429.00
49Procházka OtaRudník817217722.13
50Dvořák Oldřich MělčanyOpočno717117825.43
51Bednář ZdeněkNahořany1216922018.33
51Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1916932917.32
51Novotný Petr ZámrskNovotňáci1016918718.70
54Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team616816828.00
54Havrila Michal st.Jaroměř2016830415.20
54Komora MartinChlumec nad Cidlinou616816828.00
57Gančarčík Karel PardubiceVeteráni916120322.56
58Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1015817617.60
59Derner JaromírTýniště nad Orlicí515515531.00
60Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team715115922.71
61Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí715015121.57
61Smítka Radek BolinaCLEVER FISH team415015037.50
63Nováková EvaPolice nad Metují1214919015.83
63Pirkl MartinStárkov614914924.83
65Joudal MilanHradec Králové414814837.00
65Šitina Josef Velká Jesenice714815021.43
67Carda Radek OpočnoOpočno614714724.50
68Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice813916821.00
68Kaminský Jaroslav Frýdštejn1213919616.33
70Patrný LukášVelká Bukovina513813827.60
71Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1313719915.31
72Wittvar Zdeněk st.Vrdy413613634.00
73Šprinc OtaHrádek u Nechanic713513619.43
74Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší1313318914.54
75Kratochvíl JanHláska413113132.75
75Mokrý JanUhlířské Janovice513113126.20
75Pánek Vít Sezemice613113121.83
75Čech ZdeněkMnichovo Hradiště813113617.00
79Provazník MichalDřenice313013043.33
80Pásler Vlastimil Spyta1812918110.06
80Vyhlídal EmanuelBorohrádek612912921.50
82Doležal Miroslav PardubiceVeteráni512612625.20
83Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team712512618.00
84Štěrba Petr Sezemice412412431.00
85Dědík Vladimír BašťMAXIK TEAM412212230.50
85Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci812212415.50
87Janovský Miroslav st.Hradec Králové412112130.25
88Kašpar RichardNáchod312012040.00
89Zajíček JosefVeselice611811819.67
90Dušánek Bohuslav st.Jaroměř711512517.86
91Paštika MilošOpočno511411422.80
92Sičák PavelJaroměř411211228.00
93Houser Otakar VšechlapyJizera 24511111122.20
94Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí311011036.67
95Dušánek TomášJaroměř610810818.00
96Klečák MiloslavOnomyšl510710721.40
97Jarkovský JiříBlešno410610626.50
97Nitsche MartinVrchovina410610626.50
99Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team510510521.00
99Tyrych Radek st.Hradec Králové510510521.00
101Švanda LuděkVelký Třebešov310310334.33
102Kopa Stanislav Moravičany510110120.20
102Synek MartinChoceň310110133.67
104Janovský Miroslav ml.Hradec Králové4989824.50
104Jaroš ZdeněkHostinné4989824.50
106Pfeifer FilipDvůr Králové nad Labem6979716.17
106Vondra Martin Němčice6979716.17
108Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí7959613.71
108Tóth JakubVelké Poříčí6959515.83
110Chválová Lubica SezemiceHungerfish team4939323.25
110Hodík MartinSlepotice4939323.25
110Tobolka Daniel NechaniceJizera 246939315.50
113Hájek LubomírLanškroun2919145.50
113Kohlert JanHradec Králové5919118.20
115Teuber TomášJaroměř2909045.00
116Csernyanszky AntonínVysoké Mýto3898929.67
116Šupol PetrLibišany5898917.80
118Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto3878729.00
119Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují1086999.90
119Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team2868643.00
119Vavřín Václav2868643.00
122Pazderka AdamHradec Králové3848428.00
123Bartoš Jan2838341.50
124Kraus PavelJablonec nad Nisou2818140.50
125Bezega MichalZnojmo2808040.00
125Hron Radek2808040.00
125Klásek Petr2808040.00
125Škoda MatyášVelké Poříčí5808016.00
125Švadlenka MatějPlačice3808026.67
130Macháň PavelNáchod4797919.75
131Prokop VáclavJaroměř1178908.18
131Svoboda ZdeněkBroumov4787819.50
131Svárovský BohuslavVelká Jesenice5787815.60
134Bureš PavelTýniště nad Orlicí2777738.50
134Horák SergejRokytnice v Orlických horách3777725.67
134Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni5777715.40
134Vyslyšel Vladimír ml.Plzeň2777738.50
138Ficner JiříLanškroun2767638.00
138Hájek VladimírDobříkov2767638.00
140Dostál Matouš Králíky4757518.75
140Flanderka AlešPašinka2757537.50
142Hofman OndřejHradec Králové5747414.80
142Pšeničný PavelOpočno3747424.67
144Hanáček FrantišekBrno2737336.50
144Tobolka MilanNechanice2737336.50
146Ladnar JiříRtyně v Podkrkonoší5707014.00
146Šesták FilipJaroměř2707035.00
148Gogolák Jan st.Dvůr Králové nad Labem2696934.50
148Hudek MilanHradec Králové2696934.50
148Matouš FilipJičín3696923.00
151Krejzl MilanČeská Skalice2686834.00
152Novák Jan Libišany3676722.33
152Šolc MilanDvůr Králové nad Labem4676716.75
152Švanda RadekČeská Skalice4676716.75
155Janouch MiroslavVšechlapy3656521.67
155Jaroš MarekHostinné3656521.67
157Chromý Radomír2646432.00
157Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team3646421.33
159Dičko SlavomírPraha4636315.75
159Vacek MiroslavTýniště nad Orlicí2636331.50
159Šinták MarekHradec Králové3636321.00
162Foret Roman2626231.00
162Valchař Jakub2626231.00
162Šimek PavelHorní Brusnice2626231.00
162Škoda OndřejVelké Poříčí3626220.67
166Hofman VladimírHrochův Týnec2616130.50
166Lajvr DanielJaroměř4616115.25
166Machač VáclavPraha2616130.50
169Blažek VáclavŽďár nad Metují2595929.50
169Jakl JosefDvůr Králové nad Labem2595929.50
169Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou2595929.50
169Svoboda MarekHradec Králové4595914.75
173Matěják TomášMiletín2585829.00
174Dyntar Jiří st.Nové Město nad Metují5565611.20
174Turnovský RadekHradec Králové4565614.00
176Habr FilipHronov4555513.75
176Hudeček FrantišekChýšť3555518.33
176Rus LukášPolice nad Metují2555527.50
176Vaško JanVrchlabí4555513.75
176Červinka LadislavDobřenice3555518.33
181Muchová BarboraPodhorní Újezd2545427.00
182Bradna LadislavKojetín2535326.50
182Jirsa JiříChmeliště2535326.50
182Kondras PřemyslPardubice2535326.50
182Plíšek VojtěchÚlibice2535326.50
186Luňáček LukášTýniště nad Orlicí2525226.00
186Plutnar MartinChotěboř3525217.33
188Maček TomášVelká Jesenice3515117.00
188Mikulík RomanČeské Meziříčí2515125.50
188Nováčková Markéta2515125.50
188Čtvrtečka JiříRoztoky3515117.00
192Finger AlešKostelec nad Orlicí1505050.00
192Hrdina JiříBakov nad Jizerou2505025.00
192Koričanský FilipJásenná2505025.00
192Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1505050.00
192Pětík MarekLibišany2505025.00
192Svoboda MarekHronov3505016.67
192Tyrych Radek ml.Hradec Králové2505025.00
199Chlád JosefKosičky3494916.33
199Kabát PetrSmilovice1494949.00
199Lhotan MilanSezemice2494924.50
199Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouČRS MO Humpolec2494924.50
199Vacek PetrZábědov1494949.00
204Blecha MiroslavTábor1484848.00
204Bonaventura LukášDvůr Králové nad Labem3484816.00
204Císař Martin PlzeňFeedershop Plzeň2484824.00
204Hruška Václav st.Jaroměř548489.60
204Pacovský BartolomějJaroměř1484848.00
204Petr JaromírSobčice1484848.00
204Petr LukášSobčice1484848.00
204Vacek JanZábědov1484848.00
204Vávra LubošLanškroun2484824.00
213Bastl TomášJeníkovice2474723.50
213Bačinová BarboraJeníkovice3474715.67
213Grešová JanaHradec Králové2474723.50
213Kejzlar VratislavČeská Skalice1474747.00
213Konopásek JosefPolička1474747.00
213Tichý JanVeltruby1474747.00
219Heidenreich Jan2464623.00
219Hladík JiříČastolovice4464611.50
219Nemanský ZdeněkHostinné2464623.00
219Nohejl Karel st.Trutnov2464623.00
219Zajíc DavidKamenice1464646.00
219Zima BořivojOhrazenice2464623.00
225Charvát DavidSlatiny1454545.00
225Hauke RudolfMostek4454511.25
225Hnilička JosefŘečany nad Labem1454545.00
225Kříž Lubomír st.1454545.00
225Pešek JanChrudim1454545.00
225Slavíček OndřejRosice nad Labem2454522.50
225Suchá LucieChomutice1454545.00
225Tichý RudolfBečváry1454545.00
225Zíma BořivojOhrazenice2454522.50
225Šlesinger Petr2454522.50
235Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1444444.00
235Blecha Karel ml.Hradec Králové1444444.00
235Bárta Milan1444444.00
235Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň2444422.00
235Kučera TomášČeská Lípa2444422.00
235Lánský PetrČeská Skalice2444422.00
235Máslo AlešŽďár nad Metují1444444.00
235Nožička MartinChomutice1444444.00
235Pirklová KarolínaStárkov2444422.00
235Svoboda JiříUhlířské Janovice1444444.00
245Dostálek AdolfHostinné3434314.33
245Hasal JakubChomutice1434343.00
245Hošek JiříPraskačka1434343.00
245Konopásek LadislavPardubice1434343.00
245Kopecký PetrVoleč2434321.50
245Kořínek LukášKolín1434343.00
245Kuba JiříKolín3434314.33
245Nýč Karel ml.Týniště nad Orlicí1434343.00
245Szczesnik Przemyslaw1434343.00
245Tlášek František1434343.00
255Janko AdamRtyně v Podkrkonoší2424221.00
255Janďourek JiříKbelnice1424242.00
255Kazatel PetrZnojmo1424242.00
255Kovanda PetrStěžery2424221.00
255Polívka MartinŽdírec nad Doubravou1424242.00
255Richter KamilJaroměř1424242.00
255Červený Jaroslav ml.Jaroměř1424242.00
262Balada FilipPřelouč1414141.00
262Bernard OndřejHorní Nová Ves1414141.00
262Charvát Lukáš Černčice1414141.00
262Hýsek JakubDolní Bousov1414141.00
262Kafka JaroslavMiletín2414120.50
262Kašík JiříBukovice nad Metují1414141.00
262Melcher Miroslav2414120.50
262Netolický KarelLitomyšl2414120.50
262Turský Jindřich Krchleby3414113.67
271Košťál JiříPolice nad Metují1404040.00
271Košťál MiloslavTrutnov3404013.33
271Lánský MatyášKněžice1404040.00
271Nepovím StanislavTrutnov2404020.00
271Novotná Lenka ZámrskNovotňáci3404013.33
271Peterka JaroslavČeská Lípa2404020.00
271Samek DavidJaroměř1404040.00
271Suchý RadekChomutice1404040.00
271Vach VladimírTýniště nad Orlicí1404040.00
271Čáslava JanJaroměř1404040.00
271Špetla Ladislav1404040.00
282Hlotan MilanSezemice2393919.50
282Horák Jan st.Lodín1393939.00
282Hruš JiříMiletín1393939.00
282Jireček MiroslavHodkovice2393919.50
282Novák LukášPraha2393919.50
282Nýč Karel st.Týniště nad Orlicí3393913.00
282Suchý MiroslavVamberk1393939.00
282Vaníček JosefChomutice1393939.00
282Zedníková NatálieOstroměř1393939.00
282Zijad AsadJaroměř1393939.00
282Šuliman VítBolehošť3393913.00
282Šára LukášPodhorní Újezd1393939.00
294Bartoš MilošKostelec nad Orlicí1383838.00
294Dolejší RobertČánka2383819.00
294Fikr VladimírTýniště nad Orlicí1383838.00
294Nosek Ondřej.1383838.00
294Vlček PavelČervený Kostelec1383838.00
294Šajerman VladimírVrchlabí2383819.00
300Chaloupka Patrik ml.Janov2373718.50
300Desenský VojtěchJaroměř1373737.00
300Douda JanChrast u Chrudimi2373718.50
300Fér Petr1373737.00
300Hažva Jan2373718.50
300Hrubeš PetrPlzeň1373737.00
300Kadlecová GabrielaČeská Skalice2373718.50
300Kedroň RudolfHořice v Podkrkonoší1373737.00
300Koller JanNáchod1373737.00
300Mandík MartinNová Paka1373737.00
300Morávek JosefKostelec nad Orlicí1373737.00
300Pišta MilanBlešno1373737.00
300Růžička JosefČeperka2373718.50
300Sajkršmíd LukášVrchlabí1373737.00
300Váňa Tomáš Zlosyň1373737.00
300Zvoníček MartinJaroměř1373737.00
316Bonaventura PavelDvůr Králové nad Labem2363618.00
316Bradna JaroslavStarý Bydžov1363636.00
316Bárta MartinPřeštice1363636.00
316Bříza PetrHostinné2363618.00
316Dobeš JanNáchod1363636.00
316Dvořák Milan.1363636.00
316Friedrich TomášJablonec nad Nisou2363618.00
316Hudek OndřejHradec Králové2363618.00
316Kašpar PetrKostelec nad Orlicí1363636.00
316Laňarová NikolaHrachovec1363636.00
316Lukeš JaroslavVrchlabí3363612.00
316Lánský RadekKněžice1363636.00
316Macháně VojtěchKrčín1363636.00
316Pitr JaroslavHradec Králové1363636.00
316Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí1363636.00
316Sajkršmíd TomášVrchlabí1363636.00
316Svatoš PetrHradec Králové1363636.00
316Svoboda JiříPašinka1363636.00
316Vymazal PetrBakov nad Jizerou1363636.00
316Václav PetrDobruška1363636.00
316Šupa JosefHradec Králové436369.00
337Bartoň JaroslavOpočno2353517.50
337Cejnar JáchymNáchod1353535.00
337Helásek MartinNové Město nad Metují535357.00
337Hlavatý TomášHradec Králové435358.75
337Holčák RadekBarrandov1353535.00
337Horák MarekJaroměř1353535.00
337Jiřička JakubVrchlabí1353535.00
337Pohl JanTěchonín1353535.00
337Smrček MichalOtovice3353511.67
337Stašov Miroslav ml.Rokytnice v Orlických horách1353535.00
337Vostřez JosefPřepychy1353535.00
337Vágenknecht DanPardubice1353535.00
337Zvoníček JiříLázně Bělohrad1353535.00
350Doubek JanČastolovice1343434.00
350Dvořák RadekPardubice1343434.00
350Dyntar Jiří ml.Nové Město nad Metují2343417.00
350Foglar AlexandrNáchod2343417.00
350Janeček JakubHradec Králové2343417.00
350Janečková AnnaHradec Králové1343434.00
350Ježek MartinPředměřice nad Jizerou2343417.00
350Jiřička JaroslavVrchlabí1343434.00
350Lánský JaroslavDobrá Voda1343434.00
350Matějka MiloslavBroumov2343417.00
350Novotný Jiří ml.Zámrsk2343417.00
350Obršál AlešPolice nad Metují1343434.00
350Rubáček StanislavPolice nad Metují2343417.00
350Shershen VolodimirPraha1343434.00
350Tůma JiříRousínov2343417.00
350Černý AlešPolice nad Metují1343434.00
350Řízek IvoDvůr Králové nad Labem2343417.00
350Šefc Jakub1343434.00
350Štveráková TerezaDolní Orlice1343434.00
350Žigo LadislavČeské Budějovice1343434.00
370Andrašovský MichalUrbanice1333333.00
370Appl JaroslavŽamberk2333316.50
370Hrubý VáclavOrlová1333333.00
370Klofanda TomášZámrsk1333333.00
370Linhart JaroslavBohdašín1333333.00
370Lochman PavelZdelov3333311.00
370Pavlát RadekModřany1333333.00
370Poslušný Josef ml.Lípa nad Orlicí2333316.50
370Tryznová KateřinaVrchlabí1333333.00
370Zajíc LadislavKamenice1333333.00
370Šturma SlávaDvůr Králové nad Labem1333333.00
381Hadvich VojtěchNové Město nad Metují1323232.00
381Hamerský DavidVamberk1323232.00
381Hlaváč OtoKosmonosy1323232.00
381Jezbera MilanObora3323210.67
381John MiroslavRoudnice nad Labem1323232.00
381Joska RenéChotěboř1323232.00
381Kindl JanChomutice1323232.00
381Kosař Jiří st.Opočno1323232.00
381Kricnar JiříLhota pod Hořičkami3323210.67
381Lakoš GustavKralice2323216.00
381Maxa JanValdice1323232.00
381Nedošínský PavelDvůr Králové nad Labem1323232.00
381Novák JanChoceň1323232.00
381Pacovský Jiří ml.Jaroměř1323232.00
381Pirkl MarekStárkov2323216.00
381Strnad JakubVrchlabí1323232.00
381Vlášek ZdeněkChlum1323232.00
381Vokál PavelKolovraty1323232.00
381Vágenknecht AdamPardubice1323232.00
400Bažant Petr1313131.00
400Cinka MatějVelké Poříčí3313110.33
400Hamerský AlešVamberk1313131.00
400Hasal FrantišekChomutice1313131.00
400Hlubuček PatrikVrchlabí1313131.00
400Hlávko JaroslavRohenice431317.75
400Jakeš JanOstrov nad Oslavou2313115.50
400Kašpar AlešBěluň531316.20
400Kendiura TomášUničov1313131.00
400Kuman RobertSmidary1313131.00
400Mrázek KarelHradec Králové1313131.00
400Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 241313131.00
400Máslo DavidPolice nad Metují1313131.00
400Petráček JakubJaroměř1313131.00
400Poslušný JosefLípa nad Orlicí3313110.33
400Psotný JaromírNahořany3313110.33
400Píša VáclavHradec Králové631315.17
400Rašek MartinPacov1313131.00
400Stříteský LukášHradec Králové1313131.00
400Tůma JakubRousínov1313131.00
400Vyslyšel Vladimír st.Plzeň1313131.00
400Zimmermann TomášRuprechtice1313131.00
400Čapenec JakubNové Město nad Metují2313115.50
423Bartoš Jiří2303015.00
423Foltýn JosefHodonín1303030.00
423Foltýn Martin1303030.00
423Grimová NelaBukovice nad Metují1303030.00
423Javůrek Roman1303030.00
423Konopásek RichardPardubice1303030.00
423Kotyk MichalSadová2303015.00
423Král LiborRtyně v Podkrkonoší1303030.00
423Maštera VojtěchTřebíč1303030.00
423Pavelka StanislavPolice nad Metují1303030.00
423Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1303030.00
423Plecháč MarekHronov2303015.00
423Polák PetrChoceň1303030.00
423Prokop RichardJaroměř1303030.00
423Přívratský TadeášVrchlabí2303015.00
423Vaníček ViktorDolní Branná1303030.00
423Černý Tomáš st.Přišimasy1303030.00
423Šafář RudolfBatňovice1303030.00
423Šrámek LukášKostelec nad Orlicí1303030.00
442Hamplová AnetaVrchlabí1292929.00
442Havelka MartinChlum1292929.00
442Hlavatý David1292929.00
442Hrazdil Jiří1292929.00
442Kisacký PatrikHradec Králové1292929.00
442Klazarová NikolaČistá u Horek1292929.00
442Kožíšek JakubTřebechovice pod Orebem2292914.50
442Křivan LadislavRohenice529295.80
442Prouza JosefVelké Poříčí1292929.00
442Vlček JaroslavZábrodí1292929.00
442Šandera PetrBroumov1292929.00
442Šepek AlexOstroměř1292929.00
442Špringer RichardStarý Ples1292929.00
442Štandera StanislavTýniště nad Orlicí1292929.00
456Blecha Karel st.Hradec Králové1282828.00
456Havlíček DavidTábor1282828.00
456Hofman JiříJaroměř1282828.00
456Jirsák DavidPetrovice u Nového Bydžova1282828.00
456Josef KarelSmiřice2282814.00
456Kolář JanHorní Brusnice1282828.00
456Lahr MarekVrchlabí1282828.00
456Malínský AdolfNová Paka428287.00
456Nosek JakubČervený Kostelec2282814.00
456Nový AlešBílsko1282828.00
456Slavík Lukáš1282828.00
456Streit Adam1282828.00
456Sádovský JiříBatňovice1282828.00
456Vlažný Jiří1282828.00
456Vrbický MichalHradec Králové1282828.00
456Červinka MilanDvůr Králové nad Labem1282828.00
456Škoda JosefHronov328289.33
456Štolovský Jan Dolní Bousov1282828.00
456Štrick JosefPolice nad Metují1282828.00
475Bednařík Dušan2272713.50
475Dolek MiroslavOpočno1272727.00
475Duba LadislavŽďár nad Sázavou1272727.00
475Dědek OndřejRtyně v Podkrkonoší1272727.00
475Flanderka MichalPašinka1272727.00
475Havlíček StanislavMělník1272727.00
475Houška Jiří ml.Hradec Králové1272727.00
475Jaroš MartinTýniště nad Orlicí1272727.00
475Maršík Jakub ml.Nové Město nad Metují1272727.00
475Milewski Zbigniew1272727.00
475Pavlista Petr1272727.00
475Struna VáclavChodovice1272727.00
475Vacek JakubTýniště nad Orlicí1272727.00
475Vik FilipČastolovice1272727.00
475Vodák MojmírRtyně v Podkrkonoší2272713.50
490Blažej MatějVrchlabí1262626.00
490Drozd BořivojMezilečí1262626.00
490Hošek JosefPraskačka1262626.00
490Hýsek MartinDolní Bousov1262626.00
490Jarkovský ZbyšekBlešno1262626.00
490Javůrek KarelLitomyšl1262626.00
490Kořínek Pavel st.Jaroměř1262626.00
490Kuběnka MilošLanškroun2262613.00
490Matej JiříPřerov1262626.00
490Matouš DavidTýniště nad Orlicí2262613.00
490Pirklová LenkaPolice nad Metují1262626.00
490Roubínek DavidVysoké Mýto1262626.00
490Sláma ZdeněkTřebechovice pod Orebem1262626.00
490Vojtěch JakubKladno1262626.00
490Řeháček MatějNová Paka1262626.00
490Šrajer DavidVysoké Mýto1262626.00
490Šrytr MichalPolice nad Metují2262613.00
490Šubrt JiříBroumov1262626.00
508Andrle MiroslavHostinné2252512.50
508Dodek LuborLupenice1252525.00
508Ducháč PavelStárkov1252525.00
508Dušánková ZuzanaKostelec nad Orlicí1252525.00
508Dydňanský Roman Vrbno1252525.00
508Kozlovský František1252525.00
508Kořínek MilošJaroměř1252525.00
508Malý Jiří st.Korouhev1252525.00
508Matouš FilipTýniště nad Orlicí2252512.50
508Matouš KarelTýniště nad Orlicí1252525.00
508Najman JiříJaroměř1252525.00
508Pavel JanRychnov nad Kněžnou1252525.00
508Pecen TomášRohoznice1252525.00
508Pechar MartinPohoří1252525.00
508Stiller JakubČeská Metuje2252512.50
508Syrovátka PavelKolín1252525.00
508Vojtěch VojtěchKladno1252525.00
508Zeman JaroslavMostek1252525.00
508Čížek MichalHradec Králové1252525.00
508Šídlo MartinDolní Branná1252525.00
528Bezkočka DavidChoustníkovo Hradiště1242424.00
528Dubický JosefSmiřice2242412.00
528Dušek OndřejPoděbrady1242424.00
528Fedorišin Zdeněk1242424.00
528Gabaj DrahomírBenešov1242424.00
528Jireček JakubOhnišťany1242424.00
528Kuh MatějVrchlabí1242424.00
528Motyčka TomášVysoká u Holic1242424.00
528Mácháň PavelNáchod424246.00
528Novotný BřetislavVrchlabí2242412.00
528Pokorný Roman ml.1242424.00
528Svoboda MartinKostelní Lhota1242424.00
528Valeš Daniel1242424.00
528Viliš LudvíkBroumov1242424.00
528Zelinka RomanBroumov1242424.00
528Šipula M.1242424.00
544Beneš JanMalé Svatoňovice1232323.00
544Brendl PatrikLanškroun1232323.00
544Böhm FrantišekChrastava1232323.00
544Charvát Jakub1232323.00
544Hynek Vojtěch1232323.00
544Kadeřávek RomanVrchlabí1232323.00
544Kalenský JaroslavProsečné2232311.50
544Kisacká NatálieHradec Králové1232323.00
544Kostka JanJindřichův Hradec1232323.00
544Leier Robert1232323.00
544Lukášková RadkaSlavětín1232323.00
544Miřejovský TomášOpatovice nad Labem1232323.00
544Poprach LukášTřebihošť1232323.00
544Provazník JiříDřenice2232311.50
544Růžička PatrikPohoří1232323.00
544Trávníček PavelTýniště nad Orlicí2232311.50
544Valach Josef1232323.00
544Vorel MarekSadová2232311.50
544Čepelka DanielVrchlabí1232323.00
563Cita HynekKrčín1222222.00
563Dušánek Bohuslav ml.Jaroměř2222211.00
563Fabiánek PavelSemily1222222.00
563Heřmánek Tomáš1222222.00
563Hubálek Martin1222222.00
563Hůlek JiříHolovousy1222222.00
563Knettig JiříProvodov1222222.00
563Kudrna ŠimonHradec Králové1222222.00
563Kuh VojtěchVrchlabí1222222.00
563Kvasnička Tomáš1222222.00
563Matějka Filip1222222.00
563Novotný VojtěchVrchlabí1222222.00
563Podskalský JiříČižice1222222.00
563Poskočil PetrDolní Bučice1222222.00
563Tošer Jaroslav ÚstrašínČRS MO Humpolec1222222.00
563Vích TomášÚlibice1222222.00
563Zelenka JiříOtovice1222222.00
563Zítka LukášMladá Boleslav1222222.00
581Beracko JanNáchod1212121.00
581Deml RobinNový Bydžov1212121.00
581Doubek VáclavTrutnov1212121.00
581Hynek IvoVrchlabí2212110.50
581Jakubík StanislavHradec Králové2212110.50
581Kostka JaroslavJindřichův Hradec1212121.00
581Kulhánek Michal1212121.00
581Payma PetrÚpice1212121.00
581Petr MarekSobčice1212121.00
581Popelka AdamHradec Králové1212121.00
581Stránský Filip1212121.00
581Suchý TomášVamberk1212121.00
581Sychrová SoňaJenišovice1212121.00
581Tuček OndřejMnichovo Hradiště1212121.00
581Čepelák TomášChlumec nad Cidlinou2212110.50
581Černohlávek MartinBarchov1212121.00
581Čuda MichalČervený Kostelec1212121.00
581Šotola JanČervená Třemešná1212121.00
599Blecha Karel st.Tábor1202020.00
599Drag MichalKudowa Zdrój1202020.00
599Finger David ml.Kostelec nad Orlicí1202020.00
599Gabaj DominikBroumov1202020.00
599Gabaj ZbyněkBroumov1202020.00
599Galpl Karol1202020.00
599Hruška JiříJaroměř2202010.00
599Izák TomášChrudim1202020.00
599Knettig FilipProvodov1202020.00
599Opletal PetrHradec Králové1202020.00
599Oškera DanielMistrovice1202020.00
599Rožnovský JosefVrchlabí2202010.00
599Samko Tomáš1202020.00
599Tomeňuková ElinkaTrnov1202020.00
599Tryzna LukášVrchlabí1202020.00
599Turský David Krchleby1202020.00
599Urban DavidOpatovice nad Labem1202020.00
599Vyčichl Michal1202020.00
599Wilkanowski JanNowa Ruda1202020.00
599Čepelák MichalChlumec nad Cidlinou1202020.00
599Šváb MartinRtyně v Podkrkonoší2202010.00
620Balvín KryštofÚstí nad Orlicí1191919.00
620Bieleš Jan1191919.00
620Grim MilanBukovice nad Metují1191919.00
620Houha MiroslavHradec Králové1191919.00
620Jörková Jaromíra1191919.00
620Kolář NikolasČastolovice1191919.00
620Letiber Matěj1191919.00
620Novák MilanPardubice1191919.00
620Oškera AloisJablonné nad Orlicí1191919.00
620Příhoda MartinHoříněves1191919.00
620Svoboda FilipKolín1191919.00
620Vajsar LukášČeská Metuje1191919.00
620Vršek StanislavČervený Kostelec1191919.00
620Záliš JanKřinice1191919.00
620Čermák OndřejVrchlabí1191919.00
620Červinková ŽanetaDvůr Králové nad Labem1191919.00
620Šrytr JanHradec Králové1191919.00
620Žemlička RadekSlatiňany1191919.00
638Andres LukášTýniště nad Orlicí1181818.00
638Bárta JakubPřeštice1181818.00
638Běhounek MichalBřasy1181818.00
638Dostál KvětoslavKolín1181818.00
638Ducháčová VeronikaStárkov1181818.00
638Festová AntonieRohoznice1181818.00
638Fibiger DušanSobčice218189.00
638Flanderka MilošKolín1181818.00
638Frydrych TomášČastolovice1181818.00
638Hamm JindřichKostelec nad Orlicí1181818.00
638Hejlek BohuslavZáměl1181818.00
638Hladík FrantišekMartínkovice1181818.00
638Kop Daniel1181818.00
638Louda Josef1181818.00
638Maček MilošRoztoky1181818.00
638Menc JosefVrchlabí1181818.00
638Pithart DavidRtyně v Podkrkonoší1181818.00
638Poděbradský PavelTrutnov1181818.00
638Prokop MiroslavHavlovice418184.50
638Puhlovská MichaelaJaroměř1181818.00
638Rolník JanChýšť318186.00
638Rubák VojtěchHradec Králové1181818.00
638Suchý DenisDobrá Voda1181818.00
638Syřišťová KristýnaSt.Smrkovice1181818.00
638Veselý PavelUhlířské Janovice1181818.00
638Zdanowicz PiotrPolsko1181818.00
638Škoda MatějVrchlabí1181818.00
638Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice1181818.00
666Balcar ErichNáchod1171717.00
666Bubeníček KarelTrutnov1171717.00
666Cína JosefKošťálov217178.50
666Erban DenisSemily1171717.00
666Havlíček PetrKutná Hora1171717.00
666Holec AdamČastolovice1171717.00
666Hrdlička PetrNymburk1171717.00
666Jireček JiříOhnišťany1171717.00
666Kliková SofieOpočno1171717.00
666Klinger MilošVrchlabí1171717.00
666Kubáčková OldřiškaVamberk1171717.00
666Mrazík MiroslavBroumov1171717.00
666Rogal JózefPolsko1171717.00
666Sudík MiloslavKochánky1171717.00
666Svatoš PetrBudislav1171717.00
666Tomčo JakubDobřenice217178.50
666Trojan TomášHradec Králové1171717.00
666Vejs DavidHradec Králové217178.50
666Vlček L.1171717.00
666Čihák MichalHostinné217178.50
686Baudyš MartinRtyně v Podkrkonoší1161616.00
686Bednář AdamMalé Svatoňovice1161616.00
686Dundr Marek1161616.00
686Dušek Miroslav st.Jaroměř216168.00
686Dědková IlonaRtyně v Podkrkonoší1161616.00
686Fiala JaroslavChmelovice216168.00
686Gábrle Jiří1161616.00
686Hiesböck PetrÚpice1161616.00
686Hopak PatrikMiletín1161616.00
686Horská RozálieTýniště nad Orlicí1161616.00
686Jirsák KarelNepasice1161616.00
686Kalenský PetrDolní Olešnice216168.00
686Kosejk Filip1161616.00
686Macek MilošRoztoky1161616.00
686Mikulecký JindřichChoceň1161616.00
686Minařík JaroslavPardubice1161616.00
686Najman MiroslavJaroměř1161616.00
686Pražák LadislavBorohrádek1161616.00
686Rychterová AdélaVrchlabí1161616.00
686Slavík Alexej VilémovČRS MO Humpolec1161616.00
686Zajíc MatějVrchlabí1161616.00
686Čičman SamuelHradec Králové1161616.00
686Říčař Josef1161616.00
686Šprinc MichalTěchlovice216168.00
686Štěrba Luděk1161616.00
711Ardelán MatyášLodín1151515.00
711Barka Josef1151515.00
711Bednář AlešMalé Svatoňovice1151515.00
711Dlabola Jakub1151515.00
711Franc LukášBroumov1151515.00
711Kotas Pavel st.Mladá Boleslav1151515.00
711Kozák FilipMiletín1151515.00
711Krejzl ZdeněkČeská Skalice215157.50
711Krištof TomášTřebechovice pod Orebem1151515.00
711Kühn Pavel1151515.00
711Mach PavelMeziměstí1151515.00
711Menčík IvoOpatovice nad Labem1151515.00
711Moučka AntonínVrchlabí1151515.00
711Pellar DavidHradec Králové1151515.00
711Pultar MartinBukovina1151515.00
711Vágner MariánTrutnov1151515.00
711Čapek Jakub1151515.00
711Šeps StanislavSobčice1151515.00
711Špitálský Milan st.Čelákovice1151515.00
730Drbohlav JiříNáchod1141414.00
730Erlebach Jakub1141414.00
730Figura MieszyslawPolsko1141414.00
730Hauke Rudolf ml.1141414.00
730Horst FrantišekVrchovina1141414.00
730Hošek PetrPardubice1141414.00
730Hrčková SáraMočovice1141414.00
730Jelen ZdeněkOpočno1141414.00
730Kalous JakubČastolovice214147.00
730Klimeš LukášBroumov1141414.00
730Klimeš PetrBroumov1141414.00
730Kurcová NatálieDivišov1141414.00
730Lukeš MatějVrchlabí1141414.00
730Macho BohuslavVrchlabí1141414.00
730Matuška VojtěchTřebechovice pod Orebem1141414.00
730Mašek Alexander st.Rašín1141414.00
730Müller Jindřich1141414.00
730Pros JosefKostelec nad Orlicí1141414.00
730Putek EdwardPolsko1141414.00
730Rousek PavelModřany1141414.00
730Tobolka ZdeněkOhnišťany214147.00
730Tomek DanRtyně v Podkrkonoší1141414.00
730Vaniš MartinVidoň1141414.00
730Čáha František1141414.00
730Šnobl MichalPardubice1141414.00
730Štastná KarolínaStaré Smrkovice1141414.00
730Šádková ZuzanaKošťálov1141414.00
757Ardelán DenisLodín1131313.00
757Blažej JanVrchlabí1131313.00
757Brandejs VojtěchVoděrady1131313.00
757Dolejší JanVeselice1131313.00
757Erben Ladislav st.Vrchlabí1131313.00
757Fibigerová KateřinaSobčice1131313.00
757Hartman Adam1131313.00
757Hažva Luboš1131313.00
757Hloch KarelProstějov1131313.00
757Honc JosefRumburk1131313.00
757Hornych DavidBezděkov1131313.00
757Jareš DominikHradec Králové1131313.00
757Jožák RadekPardubice1131313.00
757Kerouš Ivan st.Nové Město nad Metují1131313.00
757Kryl JakubHořice v Podkrkonoší1131313.00
757Kudrna JaromírJaroměř213136.50
757Mühl MatoušJeřice1131313.00
757Netík JiříHejtmánkovice1131313.00
757Nosek DanielMiletín1131313.00
757Novák JosefStěžery1131313.00
757Pospíšil RadekBrno1131313.00
757Pícha TobiášÚpice1131313.00
757Sedlmaier Jiří1131313.00
757Vašátko JaroslavVamberk1131313.00
757Šrámek Jan ml.Stěžery1131313.00
757Štěnička AdamTýniště nad Orlicí1131313.00
757Šádek AlešKošťálov1131313.00
757Šídlo JaroslavDolní Branná1131313.00
785Blaščík PetrStaré Jesenčany1121212.00
785Brandejs ViktorVoděrady1121212.00
785Erban Vojtěch st.Jaroměř212126.00
785Fingerová HanaKostelec nad Orlicí1121212.00
785Forst RobertŠternberk1121212.00
785Förster AlešRychnov nad Kněžnou1121212.00
785Gritzer Miroslav1121212.00
785Hampl JiříVrchlabí1121212.00
785Hlach VlastimilTýniště nad Orlicí1121212.00
785Jech JiříLešany1121212.00
785Jirousková Petra1121212.00
785Kočí ZdeněkMnichovo Hradiště1121212.00
785Krejza TomasDivec1121212.00
785Linhart MichalKřenovice1121212.00
785Ludvík JosefHradec Králové312124.00
785Malý DominikLabouň212126.00
785Maštera VáclavLoštice1121212.00
785Miewaldová Jana1121212.00
785Němec Jan1121212.00
785Růžičková Marie1121212.00
785Skřivánek NikČastolovice1121212.00
785Slezák LubošJílovice1121212.00
785Slivko JiříHradec Králové1121212.00
785Slovík Zdeněk1121212.00
785Sychra VladimírJenišovice1121212.00
785Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team312124.00
785Tomiška Damián Orel1121212.00
785Vaníček PavelChomutice1121212.00
785Varholík IvoBroumov1121212.00
785Vik Luděk1121212.00
785Šimůnková MarkétaKošťálov212126.00
785Šuda Matěj1121212.00
817Beneš ZdeněkVysoké Mýto1111111.00
817Douda PetrHradec Králové1111111.00
817Frýba Adam1111111.00
817Hetflaišová NikolSemily1111111.00
817Jaroš ŠtěpánLibčany1111111.00
817Jánský KryštofJeníkovice1111111.00
817Koreš AdamJeřice1111111.00
817Kotrč JanLibčany1111111.00
817Krejsa JanVysoké Mýto1111111.00
817Kubový JiříLukavice1111111.00
817Kuliha Milan1111111.00
817Lach KarelRumburk1111111.00
817Landa MatějHradec Králové1111111.00
817Macek PetrHradec Králové1111111.00
817Macháně MartinKrčín1111111.00
817Maštera Václav ml.Loštice1111111.00
817Pawel Milan1111111.00
817Purma MartinHradec Králové1111111.00
817Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí1111111.00
817Swistak RolandPolsko1111111.00
817Vaníčková ZuzanaVrchlabí1111111.00
817Čermák JanVrchlabí1111111.00
817Čtvrtečka KamilOpočno1111111.00
817Šepek KryštofOstroměř1111111.00
817Šimek JaroslavVelká Jesenice1111111.00
842Cermanová MarieJičín210105.00
842Danihelka Roman210105.00
842Dobeš JiříRebešovice1101010.00
842Dvořák JaroslavPraha1101010.00
842Dvořák MiloslavÚstí nad Labem1101010.00
842Erben Michal st.Vrchlabí1101010.00
842Filinger Karel1101010.00
842Kapucián Petr1101010.00
842Klika MartinOpočno1101010.00
842Kopecký MatyášTřebechovice pod Orebem1101010.00
842Lexman JanBroumov1101010.00
842Lukášek Martin st.Velká Jesenice210105.00
842Pelinka MarekChoceň210105.00
842Piroch RostislavHradec Králové310103.33
842Pištora JaroslavChoceň1101010.00
842Ponča KarelLubno1101010.00
842Pánek VítRtyně v Podkrkonoší1101010.00
842Rozsypalová AnnaVrchlabí1101010.00
842Strnad RomanBroumov1101010.00
842Středová BarboraVelký Dřevíč1101010.00
842Vostřez KryštofPřepychy1101010.00
842Šimůnek Tomáš1101010.00
864Breziňský SebastianPolsko1999.00
864Draguň DavidOhnišov1999.00
864Ficner LukášLanškroun2994.50
864Henychová NelaKlášter nad Dědinou1999.00
864Hirko JánHradec Králové2994.50
864Horák Jan ml.Lodín2994.50
864Horák MarekČastolovice1999.00
864Neděla Šimon1999.00
864Nepil Václav1999.00
864Novotný MichalZámrsk1999.00
864Otradovský JosefLanškroun1999.00
864Polívka ZdeněkStod1999.00
864Prázlová KamilaBroumov1999.00
864Purkrábek PavelPlaňany1999.00
864Pávek MatějHradec Králové1999.00
864Pícha JanÚpice1999.00
864Rybišar MartinNučice1999.00
864Salava KarelHradec Králové2994.50
864Slanina PavelJaroměř1999.00
864Staněk FrantišekHradec Králové2994.50
864Tesárek MiroslavBroumov1999.00
864Venclík Martin2994.50
864Zikl ErikHradec Králové1999.00
864Čech Ondřej ml.Jaroměř1999.00
864Černý Tomáš ml.Přišimasy1999.00
864Šmíd JanHradec Králové1999.00
864Šrom AlešSkuhrov nad Bělou1999.00
864Šípek Miloslav1999.00
892Adámek LuděkZábrodí2884.00
892Bašová Tereza1888.00
892Bednář AlešRtyně v Podkrkonoší1888.00
892Brůžek PavelSlatiňany1888.00
892Buchar Pavel1888.00
892Daks LadislavNáchod1888.00
892Dmejchal MarekSadová1888.00
892Hladký VáclavPraha1888.00
892Hlavinka JiříMžany1888.00
892Holeček JosefObědovice1888.00
892Husták OndřejJaroměř1888.00
892Hátle VladimírŠárovcova Lhota1888.00
892Janda Jiří1888.00
892Kalus JiříTýniště nad Orlicí2884.00
892Krištofová LenkaRokytnice v Orlických horách1888.00
892Kulhánek Bohuslav1888.00
892Landa JakubHradec Králové1888.00
892Malý Jiří ml.Korouhev1888.00
892Málek Pavel1888.00
892Nohejlová Zdeňka1888.00
892Novák RomanMžany1888.00
892Ort JosefStarý Bydžov1888.00
892Oždan JosefTrutnov1888.00
892Pacovská JanaJaroměř2884.00
892Pur StanislavLázně Bělohrad1888.00
892Slaninová MarieNebeská Rybná1888.00
892Stašov Miroslav st.Rokytnice v Orlických horách1888.00
892Takács PavelŽďár nad Sázavou1888.00
892Vaněk VáclavTřebechovice pod Orebem3882.67
892Vloch AntonínChotěvice1888.00
892Vohralík JiříHrádek u Nechanic1888.00
892Vostřez Josef ml.Přepychy1888.00
892Wolf JakubBroumov1888.00
892Wolf TomášBroumov1888.00
892Zeman LadislavMalá Skála1888.00
892Zeman Vojtěch st.Hostivice1888.00
892Černý VojtěchPraha1888.00
892Čožík MarekHorní Maršov2884.00
892Čáp TomášOhnišťany1888.00
892Šikl PetrHubenice1888.00
892Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1888.00
892Šrámek JosefHolice1888.00
892Štěrbová KristýnaChlumec nad Cidlinou1888.00
892Ženatý Matěj1888.00
936Bango MarekChlum1777.00
936Chalupníček Radek1777.00
936Horák PavelŽiželice1777.00
936Juzl VáclavPraha1777.00
936Kapal ZdeněkSkuhrov nad Bělou1777.00
936Krejsa MiroslavVysoké Mýto1777.00
936Kutík MiroslavHradec Králové1777.00
936Mader Michal1777.00
936Mašek JiříVrchlabí1777.00
936Nejman LukášHradec Králové1777.00
936Pirkl FilipPolice nad Metují1777.00
936Počík PavelOstrava1777.00
936Zezulka Petr st.Bílá Třemešná2773.50
936Čermák RomanVrchlabí1777.00
936Štěrba DavidÚjezd1777.00
936Šumpík Marek1777.00
936Žalud OldřichZastávka1777.00
953Bieleš Tomáš1666.00
953Boháček MilanHostinné2663.00
953Brzobohatý Jiří1666.00
953Cina JosefKošťálov2663.00
953Gaži KarelHodkovice nad Mohelkou1666.00
953Hasal AlešChomutice1666.00
953Hasal LukášHospozín1666.00
953Hájek Josef ml.Týniště nad Orlicí1666.00
953Kosztyo Alexander1666.00
953Káda AntonínSkuhrov nad Bělou1666.00
953Legner LukášVlčkovice1666.00
953Lochmanová IvaZdelov1666.00
953Molek PetrPlzeň1666.00
953Navrátil MiroslavŽelechovice nad Dřevnicí1666.00
953Poláček Marek1666.00
953Strnad DanielKošťálov1666.00
953Vacula Antonín1666.00
953Vintera Ivan st.Náchod2663.00
953Vojáček David1666.00
953Vrzák JaroslavHostivice1666.00
953Waligóra JanPolsko1666.00
953Šrámek JanStěžery2663.00
975Bačina ZbyněkJeníkovice1555.00
975Brendl BohumilLibišany1555.00
975Bureš PetrTrutnov2552.50
975Dymeš MiroslavKratonohy1555.00
975Erban Vojtěch ml.Jaroměř1555.00
975Fikr TomášTýniště nad Orlicí1555.00
975Flejberk Patrik1555.00
975Geletič Martin1555.00
975Horáček MartinČastolovice1555.00
975Kolbe Petr1555.00
975Kolínek Miroslav1555.00
975Kříž Lubomír ml.1555.00
975Moravec TomášKunčice nad Labem1555.00
975Mrázová Marie1555.00
975Mrštík JakubDobřenice1555.00
975Pavel Jiří ml.Vamberk1555.00
975Pejskař Ladislav1555.00
975Petr Robin1555.00
975Prášek Pavel1555.00
975Příhoda JiříHoříněves1555.00
975Samko Petr1555.00
975Tesař ZdeněkLibuň1555.00
975Vican MarekPřeštice1555.00
975Voltr FrantišekHradec Králové1555.00
975Špitálský Václav ml.Čelákovice1555.00
975Šubrt MartinRychnov nad Kněžnou1555.00
1001Dočekalová Ivona1444.00
1001Houser JosefPoděbrady1444.00
1001Kacálek VáclavTřebechovice pod Orebem1444.00
1001Korpecki PiotrPolsko1444.00
1001Kotýnek Petr2442.00
1001Kropáček Jan1444.00
1001Kult Matouš1444.00
1001Kříž LeošDašice1444.00
1001Minařík PavelKostelec nad Orlicí1444.00
1001Němec RomanTřebíč1444.00
1001Petřvalský RobinČastolovice1444.00
1001Picek MiroslavKošťálov1444.00
1001Samek DavidVelenka1444.00
1001Tippl MichalŽirovnice1444.00
1001Voňka ŠtěpánHradec Králové1444.00
1001Zarycký Tomáš1444.00
1017Danko JanNový Bydžov1333.00
1017Dubský FrantišekMirovice1333.00
1017Dvorský ZdeněkRasošky1333.00
1017Faltus JaroslavJásenná3331.00
1017Fürbach PetrKorouhev1333.00
1017Holan Bohumil1333.00
1017Holubová EliškaKošťálov1333.00
1017Kraus ZdeněkLázně Bělohrad1333.00
1017Kult Simon1333.00
1017Lounek ŠtěpánČastolovice1333.00
1017Matějková Alena1333.00
1017Počarovský AlešTřebechovice pod Orebem1333.00
1017Rybka JanRychnov nad Kněžnou1333.00
1017Trávníčková EliškaTýniště nad Orlicí1333.00
1017Valenta Jakub1333.00
1017Čepelka RudolfLípa nad Orlicí3331.00
1017Černý JiříTýniště nad Orlicí1333.00
1017Šprinc RudolfTěchlovice3331.00
1017Šíma RadimProvodov1333.00
1017Šíma ZdeněkProvodov1333.00
1037Balvín Jaroslav1222.00
1037Cabalka DavidJavornice1222.00
1037Dlouhý MichalValdice1222.00
1037Fišer JaroslavDolní Přím2221.00
1037Hanyková EliškaChotutice1222.00
1037Havlíček PatrikNizozemí2221.00
1037Hloušek PetrMyštěves2221.00
1037Kalousová NelaČastolovice2221.00
1037Karvánek JiříŘečany nad Labem2221.00
1037Matějka ml.Broumov1222.00
1037Máder LubošStarý Ples2221.00
1037Měsíček MilanJetětice1222.00
1037Měsíček RobinMilevsko1222.00
1037Měšťan JanDvůr Králové nad Labem1222.00
1037Ondráček JanHořice v Podkrkonoší2221.00
1037Pacovský Jiří st.Jaroměř2221.00
1037Pawel Klaus1222.00
1037Pejřilová PavlínaLhota pod Libčany1222.00
1037Pokorný Michal1222.00
1037Ponka ZdeněkJaroměř2221.00
1037Růžička JiříOstroměř1222.00
1037Růžička MichalJaroměř2221.00
1037Slezák RadekLhota pod Libčany1222.00
1037Staňková PetraPardubice1222.00
1037Tlustý Luboš1222.00
1037Valach JaroslavČastolovice1222.00
1037Veselý JanJeníkovice1222.00
1037Zavřel JosefČervený Kostelec2221.00
1037Šrámek MilanJaroměř2221.00
1066Andrašovský PetrUrbanice1111.00
1066Antoš Jakub1111.00
1066Balvín JanTýniště nad Orlicí1111.00
1066Barcíková Jana1111.00
1066Baudyš JosefRtyně v Podkrkonoší1111.00
1066Bednář JosefRtyně v Podkrkonoší1111.00
1066Beran JaromírPolice nad Metují1111.00
1066Bezdíček MartinOlešnice1111.00
1066Bitnar LubošMachov1111.00
1066Blažek ZdeněkNepasice1111.00
1066Boháč Adam ml.1111.00
1066Borůvka MichalJaroměř1111.00
1066Borůvka Miloš ml.Jaroměř1111.00
1066Braun HorstKostelec nad Orlicí1111.00
1066Briš MiroslavČíčová1111.00
1066Bílková KarolínaValdice1111.00
1066Chaloupka Patrik st.Janov1111.00
1066Chládek ZdeněkBroumov1111.00
1066Chmelař JakubČastolovice1111.00
1066Chuch Siao1111.00
1066Císař MatyášTřebechovice pod Orebem1111.00
1066Dlesek TomášHeřmanice1111.00
1066Dobiášek LadislavTýniště nad Orlicí1111.00
1066Doležal KarelKostelec nad Orlicí1111.00
1066Dočekal MichalRusek1111.00
1066Drábek Daniel1111.00
1066Držmíšek MiroslavHradec Králové1111.00
1066Dubenecký Kamil ml.1111.00
1066Dušek JanJaroměř1111.00
1066Dušek Miroslav ml.Jaroměř1111.00
1066Dvořák MilošJaroměř1111.00
1066Dvořáčková Andrea1111.00
1066Dyntera KarelTýniště nad Orlicí1111.00
1066Děd TadeášDvůr Králové nad Labem1111.00
1066Dřevecký PatrikČastolovice1111.00
1066Effenberg Vítěslav1111.00
1066Erban JiříHostinné1111.00
1066Faltýnek Miroslav st.Rtyně v Podkrkonoší1111.00
1066Fibiger RadekSobčice1111.00
1066Fiedler LuděkPardubice1111.00
1066Fikar AlešSobčice1111.00
1066Fingerová TerezaKostelec nad Orlicí1111.00
1066Fischer JosefPetrovice1111.00
1066Fortelková Zuzana1111.00
1066Franz PetrVrchlabí1111.00
1066Frydrych KarelKostelec nad Orlicí1111.00
1066Frýba Vojtěch1111.00
1066Funda Miroslav1111.00
1066Hamáček JosefJaroměř1111.00
1066Hanel Jan1111.00
1066Hartmanová OlgaKostelec nad Orlicí1111.00
1066Havel OndřejKonojedy1111.00
1066Heneberg Martin1111.00
1066Heral Vladimír st.Jaroměř1111.00
1066Hillebrandt AdamSmidary1111.00
1066Hofman AlešRokytník1111.00
1066Holeček KarelVelká Jesenice1111.00
1066Holler ZdeněkTřebechovice pod Orebem1111.00
1066Holoubek JakubHoděčín1111.00
1066Horníček LadislavBorohrádek1111.00
1066Horák AntonínLodín1111.00
1066Horák Matěj1111.00
1066Houška Jiří st.Hradec Králové1111.00
1066Hovorka JanČastolovice1111.00
1066Hošek MiroslavPraskačka1111.00
1066Hroch Bedřich1111.00
1066Hrubeš LiborTýniště nad Orlicí1111.00
1066Hrubý KryštofVrchlabí1111.00
1066Hruška PavelOhnišov1111.00
1066Husták AdamJaroměř1111.00
1066Hýbl DominikKostelec nad Orlicí1111.00
1066Janas ŠtefanNáchod1111.00
1066Janda TomášVrchlabí1111.00
1066Jarkovský JosefSvinary1111.00
1066Javůrek JaroslavDoudleby nad Orlicí1111.00
1066Jirman JanPolice nad Metují1111.00
1066Jirousek Jaroslav1111.00
1066Jirsák Karel ml.Hradec Králové1111.00
1066Jiříček JaroslavVysoké Mýto1111.00
1066Johanides AntonínRoveňsko1111.00
1066Juhoš Josef ml.Rybitví1111.00
1066Juhoš Josef st.Rybitví1111.00
1066Juhošová Ivana Rybitví1111.00
1066Jukl ZdeněkHradec Králové1111.00
1066Just MiroslavHradec Králové1111.00
1066Jáchym DanielVrchlabí1111.00
1066Jörka Roman1111.00
1066Kadlec JaroslavKostelec nad Orlicí1111.00
1066Kalina Michal1111.00
1066Kalivoda MiroslavHradec nad Svitavou1111.00
1066Karban Štěpán1111.00
1066Kaňák KarelSmiřice1111.00
1066Kerouš Ivan ml.Nové Město nad Metují1111.00
1066Kettner JaromírKostelec nad Orlicí1111.00
1066Kirvej RobertTřebechovice pod Orebem1111.00
1066Klapka JanMiletín1111.00
1066Klimek JanJaroměř1111.00
1066Klinger MarekVrchlabí1111.00
1066Klígr Dominik1111.00
1066Klůz Tomáš1111.00
1066Knap Pavel1111.00
1066Kolda LukášHradec Králové1111.00
1066Kolesár JaroslavPraha1111.00
1066Kolář Roman1111.00
1066Konvalinková ViktorieVrchlabí1111.00
1066Kopecký AdamPohoří1111.00
1066Kopecký MatějPohoří1111.00
1066Kotýnková Adéla1111.00
1066Koukal Martin ml.Hvozdečko1111.00
1066Koukal Martin st.Hvozdečko1111.00
1066Kozlovský Jakub1111.00
1066Kořínek Pavel ml.Jaroměř1111.00
1066Košek MartinOhrazenice1111.00
1066Kraus JiříBělá u Pecky1111.00
1066Krausová Lucie1111.00
1066Krejcar AlešSobčice1111.00
1066Krista Matyáš1111.00
1066Kruml MartinHradec Králové1111.00
1066Krupka RobertDlouhá Ves1111.00
1066Králíček TomášNový Bydžov1111.00
1066Krýsl KarelNáchod1111.00
1066Kubec JiříTýniště nad Orlicí1111.00
1066Kubeček DavidTřebechovice pod Orebem1111.00
1066Kudrna MilanHradec Králové1111.00
1066Kuglerová MonikaStarý Ples1111.00
1066Kučera PatrikBohuslavice1111.00
1066Kvasnička Martin st.Kolín1111.00
1066Kyndl PavelNepasice1111.00
1066Kříž MartinVrchlabí1111.00
1066Křížek VratislavVrchlabí1111.00
1066Kůr PetrHradec Králové1111.00
1066Ledvina RomanMartínkovice1111.00
1066Leszek KrzysztofKudowa Zdrój1111.00
1066Levínský MartinVrchlabí1111.00
1066Lochman JakubNepasice1111.00
1066Lochman PetrRychnov nad Kněžnou1111.00
1066Lochman TomášTřebechovice pod Orebem1111.00
1066Lopata David1111.00
1066Louda JaroslavSýkořice1111.00
1066Louda VáclavPlzeň1111.00
1066Lukášek Martin ml.Velká Jesenice1111.00
1066Láska Tomáš1111.00
1066Machatý David ml.Hradec Králové1111.00
1066Macháně MichalKrčín1111.00
1066Macháček FrantišekChoustníkovo Hradiště1111.00
1066Macháček OndřejLomy1111.00
1066Majerovič MichalProsečné1111.00
1066Maják MarekBorohrádek1111.00
1066Malinský OldřichHvozdnice1111.00
1066Marek AdamHradec Králové1111.00
1066Marek JiříJaroměř1111.00
1066Mareček JaromírJaroměř1111.00
1066Mareš JaroslavBroumov1111.00
1066Martincová BedřiškaPolice nad Metují1111.00
1066Martinec JiříBroumov1111.00
1066Matoušová B.Nové Město nad Metují1111.00
1066Matějka JanObědovice1111.00
1066Matějka MiloslavHostinné1111.00
1066Mašek ml.Jičín1111.00
1066Medek PavelHradec Králové1111.00
1066Melichar OldřichTrutnov1111.00
1066Mertlík MichalKvasiny1111.00
1066Mečíř JosefVlčice1111.00
1066Mihalík OndřejPardubice1111.00
1066Mikula Rudolf ml.Jaroměř1111.00
1066Mikula Rudolf st.Jaroměř1111.00
1066Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem1111.00
1066Mišík Jakub1111.00
1066Mrazík FilipMariánské Lázně1111.00
1066Mucek Josef1111.00
1066Munzar KarelJaroměř1111.00
1066Musil Miloslav st.Jaroměř1111.00
1066Mühl PavelDvůr Králové nad Labem1111.00
1066Nahodil Jan1111.00
1066Nesvadbová HanaPodhorní Újezd1111.00
1066Nosek LadislavRohoznice1111.00
1066Nosek ŠimonVrchovina1111.00
1066Nosek Štěpán1111.00
1066Nosková Lucie1111.00
1066Novotná AnetaVrchlabí1111.00
1066Novotný Jindřich1111.00
1066Novotný LuděkJaroměř1111.00
1066Novák JaroslavTrnov1111.00
1066Novák VladimírJaroměř1111.00
1066Nový FrantišekKostelec nad Labem1111.00
1066Nývlt Nigel1111.00
1066OberreiterKostelec nad Orlicí1111.00
1066Papež JiříHradec Králové1111.00
1066Patřičná EvelínaVrchlabí1111.00
1066Pavlistová Valérie1111.00
1066Pechanc RobinJaroměř1111.00
1066Pelinka JiříChoceň1111.00
1066Petrová Pavlína1111.00
1066Petřík MichalNepasice1111.00
1066Peukr PetrNáchod1111.00
1066Peňáz VáclavRychnov nad Kněžnou1111.00
1066Pham Xuan QuynhČastolovice1111.00
1066Piskora MatyášPřepychy1111.00
1066Pišlová DanaTřesovice1111.00
1066Plšek DavidJaroměř1111.00
1066Pochyla JosefJaroměř1111.00
1066Podveský MarekNová Paka1111.00
1066Polák Miroslav1111.00
1066Poláček Adam1111.00
1066Pop KryštofHradec Králové1111.00
1066Pop RobinHradec Králové1111.00
1066Prihara MartinJaroměř1111.00
1066Prokop ZdeněkČervený Kostelec1111.00
1066Prátová MartinaOpočno1111.00
1066Páv TomášHradec Králové1111.00
1066Pázler JiříDolní Přím1111.00
1066Pětík DavidLibišany1111.00
1066Přibyl Aleš1111.00
1066Renčín KarelBroumov1111.00
1066Richter Michal1111.00
1066Roman Petr1111.00
1066Rulc JakubPraha1111.00
1066Rylka RomanVrchlabí1111.00
1066Rýgr MatějHradec Králové1111.00
1066Růžička KarelHradec Králové1111.00
1066Samek MartinHradec Králové1111.00
1066Schejbal JosefDvůr Králové nad Labem1111.00
1066Schejbal LubomírJaroměř1111.00
1066Schejbal MartinJaroměř1111.00
1066Sedláková AdélaVrchlabí1111.00
1066Seifert JaroslavBorohrádek1111.00
1066Slezák JanJaroměř1111.00
1066Slezák JiříJaroměř1111.00
1066Slezák VáclavJílovice1111.00
1066Smrčka TomášLitoměřice1111.00
1066Sopko Marek1111.00
1066Soukal Matěj1111.00
1066Souček Vojtěch1111.00
1066Steklá Ella1111.00
1066Steklý Ondřej1111.00
1066Suchá SandraDobrá Voda1111.00
1066Suchánek VladimírHradec Králové1111.00
1066Svatoň PetrJaroměř1111.00
1066Svoboda JosefDvůr Králové nad Labem1111.00
1066Svoboda RobertHradec Králové1111.00
1066Svědík PetrPolice nad Metují1111.00
1066Syrový MiloslavTřebechovice pod Orebem1111.00
1066Sádovský RomanHradec Králové1111.00
1066Sádovský TomášHradec Králové1111.00
1066Sýkora Jiří ml.Malá Skála1111.00
1066Sýkora Jiří st.Malá Skála1111.00
1066Teichman JakubPolice nad Metují1111.00
1066Tesař PavelSmiřice1111.00
1066Tobiáš Jan1111.00
1066Tobiška Štěpán1111.00
1066Trojánek Libor1111.00
1066Trunec PetrHradec Králové1111.00
1066Třasák DušanBašnice1111.00
1066Urban JiříRasošky1111.00
1066Valkoun Josef1111.00
1066Vaniš Jiří ml.1111.00
1066Vaněk DaliborVysoké Mýto1111.00
1066Vaňková NikolaTřebechovice pod Orebem1111.00
1066Vejrosta Vlastimil1111.00
1066Vencl MilošDobruška1111.00
1066Vintera Ivan ml.Náchod1111.00
1066Vobroubek VáclavSněžné1111.00
1066Vodička Roman1111.00
1066Vojtěch Jakub1111.00
1066Volhejn Karel1111.00
1066Voltr EmilDvůr Králové nad Labem1111.00
1066Vondrák Jiří st.Choceň1111.00
1066Vysuček Vojtěch1111.00
1066Vágner Matouš1111.00
1066Váňa Martin1111.00
1066Výborný ZdenekDvůr Králové nad Labem1111.00
1066Walnik ZdislavPolsko1111.00
1066Zapadlo AdamJaroměř1111.00
1066Zapadlo Filip1111.00
1066Zemanec FilipKeteň1111.00
1066Zemanec JakubKeteň1111.00
1066Zilvar AdamPřepychy1111.00
1066Zilvar MatoušPraha1111.00
1066Zilvar ŠimonPraha1111.00
1066Zima JakubAlbrechtice nad Orlicí1111.00
1066Zlatník DanielJablonec nad Nisou1111.00
1066Zídek JakubHradec Králové1111.00
1066Čejka Kamil1111.00
1066Čerashorský JaroslavČeperka1111.00
1066Černý LadislavChoustníkovo Hradiště1111.00
1066Červinka JosefOrel1111.00
1066Čtvrtečka Michal1111.00
1066Řezáč Petr1111.00
1066Říčař ZdeněkKocléřov1111.00
1066Šabata PavelŽďár nad Orlicí1111.00
1066Šafář JakubChoceň1111.00
1066Šejvl Jan1111.00
1066Ševčík Rostislav1111.00
1066Škoda Jan ml.Starý Ples1111.00
1066Škoda Jan st.Choceň1111.00
1066Škop JaroslavJaroměř1111.00
1066Škultéty Otto1111.00
1066Šmíd RadekNáchod1111.00
1066Špitálská AnetaČelákovice1111.00
1066Špůr JanJaroměř1111.00
1066Šrámek JakubKostelec nad Orlicí1111.00
1066Štefan PavelČibuz1111.00
1066Štverák VojtěchHořice v Podkrkonoší1111.00
1066Štěpánek KamilVamberk1111.00
1066Šubrt VladimírTutleky1111.00
1066Šípek Michal1111.00
1066Šípků Jakub1111.00
1066Šťastný JanStaré Smrkovice1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.