Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2015 - 31.12.2015



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Smítka Radek BolinaVolejovky1732752630.94
2Chvála Petr SezemiceHungerfish Bulva Pavel1231534929.08
3Turský Jindřich Krchleby2026738119.05
4Chvála Jan SezemiceHungerfish Bulva Pavel924525127.89
5Semerád Vladislav BenešovVolejovky1323829222.46
6Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem722922932.71
7Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou720020028.57
8Kovanda Karel BolinkaVolejovky1419523016.43
9Slavík Alexej Vilémov1216717314.42
10Novotný Jiří Zámrsk515815831.60
11Novotná Jaroslava Zámrsk514614629.20
11Šrámek Petr Opočínek614614624.33
13Doležal Pavel Pardubice414214235.50
13Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové414214235.50
15Machatý David Jaroměř413613634.00
16Jirásek Petr Chotěboř412212230.50
17Tošer Jaroslav Ústrašín712012017.14
18Doležalová Monika Pardubice411911929.75
19Šrámek Patrik Opočínek611311318.83
20Vágenknecht Jiří Pardubice4969624.00
21Fröhlich Libor Hradec Králové2767638.00
21Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou3767625.33
23Novotná Pavlína Zámrsk5747414.80
24Staněk Václav Hradec KrálovéRybářské žebříčky2666633.00
24Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov2666633.00
26Chválová Lubica SezemiceHungerfish Bulva Pavel3636321.00
27Zeman Luboš Semily3575719.00
28Štěrba Petr Sezemice1494949.00
29Pišl Jan Třesovice2434321.50
30Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou1404040.00
31Man Bohuslav Hořice v Podkrkonoší3373712.33
32Pánek Vít Sezemice1353535.00
33Nauš Vladislav Blížejov1292929.00
34Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1282828.00
34Krobot Jiří Dolní ČermnáRed Fish team1282828.00
36Sobotka Petr Žďár nad Sázavou1242424.00
37Izaiasz Petr HoliceČRS MO Holice1181818.00
38Appl Jaroslav ŽamberkRed Fish team1111111.00
39Jožák Radek Pardubice1777.00
40Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2221.00
41Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.