Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 155 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 60 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1125533930.82
2Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1025433133.10
3Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER623623639.33
4Váňa Tomáš ZlosyňRebels team719521230.29
5Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER918219621.78
6Charvát Lukáš ČernčiceRebels team515815831.60
7Haklová Lucie Vrutice514614629.20
8Kaminský Jaroslav Frýdštejn612312320.50
9Kočí Josef Mnichovo Hradiště412012030.00
10Porazík Václav Kolešov511811823.60
11Vodičková Kateřina Příbram611311318.83
12Vágenknecht Jiří Pardubice2959547.50
13Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4919122.75
14Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2909045.00
15Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER7878812.57
16Turský Jindřich Krchleby5828216.40
17Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem3777725.67
18Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242717135.50
19Kubešová Denisa Bolina4676716.75
20Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2606030.00
21Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou2585829.00
22Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2575728.50
23Tošer Jaroslav Ústrašín4565614.00
24Kupka Tomáš Hradec Králové1474747.00
25Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1464646.00
26Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem3444414.67
27Chvála Jan SezemiceHungerfish team3424214.00
28Machatý David Jaroměř1414141.00
28Povolný Zdeněk Karlovy Vary3414113.67
30Bertok Milan Dublovice540408.00
30Zeman Luboš SemilyJizera 241404040.00
30Červený Jaroslav Jaroměř3404013.33
33Musílek Petr ChotěbořVysočina team1393939.00
34Chvála Petr SezemiceHungerfish team3363612.00
35Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER435358.75
36Aleksandrová Alena Hradec Králové1323232.00
36Janouch Miroslav Všechlapy3323210.67
36Novotná Pavlína Zámrsk1323232.00
36Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem2323216.00
40Kraus Pavel Jablonec nad Nisou3303010.00
41Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1292929.00
42Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1272727.00
43Taichner Radek Mikulovice1262626.00
44Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2252512.50
44Schwarzová Ivana Rožmitál pod Třemšínem325258.33
46Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2242412.00
46Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242242412.00
46Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1242424.00
49Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1232323.00
50Novotný Petr Zámrsk1202020.00
51Novotná Jaroslava Zámrsk1171717.00
52Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1999.00
53Turský David Krchleby1777.00
54Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1666.00
55Dědík Vladimír BašťRebels team1555.00
56Šourková Karolína Rožmitál pod Třemšínem3331.00
57Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2221.00
58Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1111.00
58Juhošová Ivana Rybitví1111.00
58Novotný Jiří Zámrsk1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.