Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team2125759028.10
1Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1125734231.09
3Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1625237623.50
4Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1325037929.15
5Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1223934628.83
6Dědík Vladimír BašťRebels team1120830327.55
7Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1320230723.62
8Kočí Josef Mnichovo Hradiště617317328.83
9Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1016719819.80
10Kaminský Jaroslav Frýdštejn716317625.14
11Turský Jindřich Krchleby1015918218.20
12Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24515415430.80
13Slavík Alexej VilémovKrmiči813413617.00
14Maršík Jan PelhřimovKrmiči412912932.25
15Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči712312417.71
16Turský David Krchleby611611619.33
17Bertok Milan Dublovice711311416.29
18Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team310710735.67
19Zeman Luboš SemilyJizera 24310610635.33
20Trnka Aleš TřesoviceDream team410510526.25
21Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team510010020.00
22Gryč Jan PřibyslavKrmiči5898917.80
23Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2878743.50
24Machatý David JaroměřDream team3848428.00
25Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou3828227.33
26Janouch Miroslav Všechlapy6777712.83
27Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2757537.50
28Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3737324.33
29Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2666633.00
30Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team4646416.00
30Houser Otakar VšechlapyJizera 244646416.00
30Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči3646421.33
33Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2636331.50
34Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team2606030.00
35Molek Petr Plzeň2575728.50
36Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice4565614.00
37Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2545427.00
38Chvála Jan SezemiceHungerfish team3515117.00
38Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice4515112.75
40Chvála Petr SezemiceHungerfish team3474715.67
40Vágenknecht Jiří Pardubice1474747.00
42Franěk Robert Trutnov1464646.00
42Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team2464623.00
42Pánek Vít Sezemice2464623.00
45Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team2454522.50
46Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1444444.00
47Stuchlík Jiří Nová Paka3434314.33
48Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1393939.00
49Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1373737.00
50Horáček Martin Žďár nad Sázavou2353517.50
50Riedl Filip Humpolec1353535.00
52Pišl Jan TřesoviceDream team1343434.00
53Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1333333.00
54Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice3323210.67
55Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1303030.00
55Riedl Patrik Humpolec1303030.00
57Šitina Josef Velká Jesenice429297.25
58Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1282828.00
59Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24327279.00
60Gančarčík Karel PardubiceVeteráni2262613.00
60Hos Martin OtínPohoda team326268.67
60Vodičková Kateřina Příbram1262626.00
63Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
64Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1242424.00
65Kubešová Denisa Bolina1212121.00
66Musílek Petr ChotěbořVysočina team2202010.00
67Doležán Nikola DačiceVysočina team1191919.00
67Novotný Jiří ZámrskNovotňáci219199.50
69Pásler Vlastimil Spyta218189.00
70Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1151515.00
71Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team211115.50
72Šuchal Adam Markovice1101010.00
73Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1999.00
74Kadlec František Zlíč2884.00
75Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci2442.00
76Novotný Petr ZámrskNovotňáci1333.00
76Taichner Radek Mikulovice1333.00
78Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice2221.00
78Juhošová Ivana Rybitví2221.00
80Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1111.00
80Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1111.00
80Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.