Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 459 termínů závodů
V minulosti zadáno 6160 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 44 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kaminský Jaroslav Frýdštejn3898929.67
2Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2787839.00
3Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2606030.00
4Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2575728.50
5Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2565628.00
6Vágenknecht Jiří Pardubice1505050.00
7Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1444444.00
8Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1424242.00
9Machatý David Jaroměř1414141.00
10Musílek Petr ChotěbořVysočina team1393939.00
11Kočí Josef Mnichovo Hradiště1383838.00
11Turský Jindřich Krchleby2383819.00
13Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1373737.00
14Bertok Milan Dublovice3363612.00
15Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1353535.00
16Aleksandrová Alena Hradec Králové1323232.00
16Novotná Pavlína Zámrsk1323232.00
18Chvála Jan SezemiceHungerfish team2313115.50
18Janouch Miroslav Všechlapy2313115.50
20Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1303030.00
21Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1292929.00
22Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1272727.00
22Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1272727.00
22Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER2272713.50
25Taichner Radek Mikulovice1262626.00
26Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2242412.00
26Syrůček Stanislav Dražkovice1242424.00
28Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1232323.00
29Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem1212121.00
30Chvála Petr SezemiceHungerfish team2202010.00
30Novotný Petr Zámrsk1202020.00
32Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER219199.50
32Tošer Jaroslav Ustrašín319196.33
34Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem1181818.00
35Novotná Jaroslava Zámrsk1171717.00
35Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem1171717.00
37Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1131313.00
37Tošer Jaroslav Ústrašín313134.33
39Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1999.00
40Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1666.00
41Červený Jaroslav Jaroměř1444.00
42Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2221.00
43Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1111.00
43Novotný Jiří Zámrsk1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.