Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 27 termínů závodů
V minulosti zadáno 6055 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Smítka Radek BolinaVolejovky2029865732.85
2Jirásek Petr Chotěboř727130143.00
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1425940829.14
4Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team624224240.33
5Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou924126329.22
6Turský Jindřich Krchleby2623455621.38
7Váňa Tomáš Zlosyň922523726.33
8Chvála Jan SezemiceHungerfish team1222330425.33
9Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou621721736.17
10Musílek Petr Chotěboř520720741.40
11Semerád Vladislav BenešovVolejovky1020425625.60
12Trnka Aleš TřesoviceDream team519019038.00
13Charvát Lukáš Černčice618518530.83
14Slavík Alexej Vilémov1417522416.00
15Machatý David Jaroměř517117134.20
15Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24417117142.75
17Tošer Jaroslav Ústrašín1316823818.31
18Turský David Krchleby1516127118.07
19Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1415719013.57
20Kovanda Karel BolinkaVolejovky1415624517.50
21Doležán Vladimír Chotěboř612712721.17
22Houser Otakar Všechlapy912414215.78
23Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team512112124.20
23Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice1412115210.86
25Zeman Luboš SemilyJizera 24311811839.33
26Bareš Vladimír Slepotice611711719.50
27Novotný Jiří ZámrskNovotňáci511611623.20
28Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci510410420.80
28Vybíral Karel Semily510410420.80
30Chválová Lubica SezemiceHungerfish team410110125.25
31Štolovský Jan Dolní Bousov5989819.60
32Vágenknecht Jiří PardubiceCLEVER FISH team3949431.33
33Tobolka Daniel NechaniceJizera 243939331.00
34Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team5919118.20
35Molek Petr Plzeň3898929.67
36Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci5787815.60
37Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice5707014.00
38Kadlec František Zlíč5696913.80
39Kučera Jiří Lužná3656521.67
40Grádová Denisa Žleby3626220.67
40Čálek Jaroslav Police nad MetujíPára z navijáku762639.00
40Šuchalová Klára MarkoviceBetafish Církvice3626220.67
43Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2595929.50
44Juhošová Ivana Rybitví3585819.33
45Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team2575728.50
46Syrůček Stanislav Dražkovice3565618.67
47Jícha Jakub SmiloviceBetafish Církvice5555511.00
47Novotná Lenka ZámrskNovotňáci3555518.33
49Staněk Václav Hradec KrálovéCLEVER FISH team4545413.50
50Pišl Jan TřesoviceDream team3525217.33
51Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou1494949.00
52Doležal Pavel Pardubice1484848.00
53Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team3474715.67
54Říčař David Zdelov1464646.00
54Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2464623.00
56Karšnak Radovan Brandýs nad Labem645457.50
56Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou2454522.50
58Pásler Vlastimil Spyta4434310.75
59Nauš Vladislav Blížejov1414141.00
60Šitina Josef Velká Jesenice2383819.00
61Šuchal Juraj MarkoviceBetafish Církvice3373712.33
62Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team2333316.50
63Rychtera Jan Plzeň1313131.00
63Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov - Fanatik Fishing team2313115.50
65Smítka Dominik PavloviceVolejovky2282814.00
66Pánek Vít Sezemice1272727.00
67Stuchlík Jiří Nová Paka321217.00
68Kadlec Tomáš Česká Skalice1181818.00
68Šuchal Adam MarkoviceBetafish Církvice218189.00
70Jožák Radek Pardubice1171717.00
71Vondra Martin Němčice1161616.00
72Doležalová Monika Pardubice1141414.00
73Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1131313.00
74Vašíček Zdeněk OpočnoMO ČRS Opočno1999.00
75Niems Martin Přelouč1888.00
76Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 242221.00
77Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.