Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1229643936.58
2Vágenknecht Jiří Pardubice626826844.67
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1124533530.45
4Machatý David Jaroměř624424440.67
5Vrba Tomáš SvítkovVeteráni923730133.44
6Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team822424730.88
7Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team621921936.50
8Novotný Jiří Zámrsk721724134.43
9Bareš Vladimír Slepotice921527330.33
9Havrila Michal ml. Jaroměř821523128.88
11Chvála Jan SezemiceHungerfish team1120226724.27
12Novotná Pavlína Zámrsk719920028.57
13Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou519419438.80
14Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1019024124.10
15Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team918620222.44
16Trnka Aleš Třesovice417717744.25
17Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team616816828.00
18Novotný Petr Zámrsk616316327.17
19Jirásek Petr ChotěbořVysočina team314714749.00
20Taichner Radek Mikulovice614614624.33
21Dostál Matouš Králíky514014028.00
21Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team414014035.00
23Kondras Přemysl PardubiceVeteráni412412431.00
23Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou312412441.33
25Havrila Michal st. Jaroměř812213116.38
26Novotná Jaroslava Zámrsk511911923.80
27Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice311611638.67
28Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24311511538.33
29Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team411011027.50
30Pánek Vít Sezemice410910927.25
31Gančarčík Karel Pardubice810412015.00
32Pišl Jan Třesovice310110133.67
33Icha Zdeněk Havlíčkův Brod4969624.00
34Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team3959531.67
35Kočí Josef Mnichovo Hradiště2949447.00
36Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3898929.67
37Aleksandrová Alena Hradec Králové5888817.60
38Pazderka Adam Hradec Králové3858528.33
39Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team4808020.00
40Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2777738.50
41Kupka Tomáš Hradec Králové2767638.00
42Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team4757518.75
43Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3737324.33
44Chválová Lubica SezemiceHungerfish team5707014.00
45Janouch Miroslav Všechlapy4696917.25
46Kadlec František ZlíčStarší a neklidní4646416.00
46Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3646421.33
48Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team3606020.00
49Doležal Lambert Žďár nad Sázavou3585819.33
50Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243565618.67
51Hos Martin OtínPohoda team3494916.33
52Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1464646.00
53Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1444444.00
54Polívka Martin Ždírec nad Doubravou2434321.50
55Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
55Štěrba Petr Sezemice1424242.00
57Žemlička Radek Slatiňany3414113.67
58Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3383812.67
58Červený Jaroslav Jaroměř1383838.00
60Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni3373712.33
61Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2353517.50
62Novotná Lenka ZámrskNovotňáci2343417.00
63Bertok Milan Dublovice2333316.50
63Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1333333.00
63Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2333316.50
63Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333333.00
67Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1323232.00
67Hofman David Hrochův Týnec1323232.00
69Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1272727.00
70Turský Jindřich Krchleby1262626.00
71Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2232311.50
71Tošer Jaroslav Ústrašín2232311.50
73Gryč Jan Přibyslav1222222.00
74Novák Jan Libišany1212121.00
75Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1151515.00
76Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER2994.50
76Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1999.00
76Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1999.00
79Mokrá Jana Najdek1888.00
80Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1111.00
80Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1111.00
80Kaminský Jaroslav Frýdštejn1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.