Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 86 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1429647634.00
2Vágenknecht Jiří Pardubice626826844.67
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1524844129.40
4Machatý David Jaroměř624424440.67
5Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1024230930.90
6Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1023731531.50
7Novotný Jiří Zámrsk923631034.44
8Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team621921936.50
9Bareš Vladimír Slepotice921527330.33
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team1421534224.43
9Havrila Michal ml. Jaroměř821523128.88
12Novotný Petr Zámrsk821322428.00
13Novotná Pavlína Zámrsk921124527.22
14Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1719937522.06
15Pazderka Adam Hradec Králové719620929.86
16Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou519419438.80
17Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team918620222.44
18Trnka Aleš Třesovice517917935.80
19Hofman David Hrochův Týnec817821026.25
20Taichner Radek Mikulovice1117019217.45
21Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team816819824.75
22Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice516716733.40
23Dostál Matouš Králíky616616627.67
24Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou515715731.40
25Novotná Jaroslava Zámrsk714815622.29
26Jirásek Petr ChotěbořVysočina team314714749.00
27Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team414014035.00
28Kondras Přemysl PardubiceVeteráni412412431.00
28Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou312412441.33
30Pánek Vít Sezemice512312324.60
31Havrila Michal st. Jaroměř812213116.38
32Kočí Josef Mnichovo Hradiště312012040.00
33Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24311511538.33
34Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team411011027.50
34Žemlička Radek Slatiňany911012714.11
36Icha Zdeněk Havlíčkův Brod510610621.20
37Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team410510526.25
38Gančarčík Karel Pardubice810412015.00
39Chválová Lubica SezemiceHungerfish team610110116.83
39Pišl Jan Třesovice310110133.67
41Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team5929218.40
42Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3898929.67
43Aleksandrová Alena Hradec Králové5888817.60
44Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team5858517.00
45Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team4808020.00
46Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2777738.50
47Kupka Tomáš Hradec Králové2767638.00
48Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem3737324.33
48Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3737324.33
50Janouch Miroslav Všechlapy4696917.25
51Kadlec František ZlíčStarší a neklidní4646416.00
52Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team3606020.00
53Doležal Lambert Žďár nad Sázavou3585819.33
54Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243565618.67
55Bertok Milan Dublovice3535317.67
56Hos Martin OtínPohoda team3494916.33
57Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team4484812.00
58Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1464646.00
59Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1444444.00
60Polívka Martin Ždírec nad Doubravou2434321.50
60Tošer Jaroslav Ústrašín3434314.33
62Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
62Štěrba Petr Sezemice1424242.00
64Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1393939.00
65Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3383812.67
65Červený Jaroslav Jaroměř1383838.00
67Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1373737.00
67Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni3373712.33
69Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2353517.50
70Haklová Lucie Vrutice1343434.00
70Novotná Lenka ZámrskNovotňáci2343417.00
72Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1333333.00
72Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2333316.50
72Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333333.00
75Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1272727.00
76Turský Jindřich Krchleby1262626.00
77Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2232311.50
78Gryč Jan Přibyslav1222222.00
79Novák Jan Libišany1212121.00
80Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1151515.00
81Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER2994.50
81Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1999.00
83Mokrá Jana Najdek1888.00
84Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1111.00
84Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1111.00
84Kaminský Jaroslav Frýdštejn1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.