Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 90 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 217 | 230 | 32.86 |
2 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 7 | 213 | 233 | 33.29 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 201 | 277 | 23.08 |
4 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 9 | 198 | 243 | 27.00 |
5 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 9 | 190 | 206 | 22.89 |
6 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 11 | 189 | 246 | 22.36 |
7 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 176 | 198 | 28.29 |
8 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 6 | 175 | 175 | 29.17 |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 10 | 173 | 200 | 20.00 |
10 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 13 | 165 | 256 | 19.69 |
10 | Taichner Radek | Mikulovice | 11 | 165 | 188 | 17.09 | |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 152 | 164 | 18.22 |
13 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 146 | 162 | 20.25 |
14 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 11 | 145 | 169 | 15.36 |
15 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
16 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
17 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 120 | 120 | 30.00 |
18 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 5 | 117 | 117 | 23.40 |
19 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
20 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
21 | Tatíček Jiří | Lukavice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
22 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 110 | 111 | 15.86 |
23 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 10 | 109 | 126 | 12.60 |
24 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 105 | 128 | 12.80 |
25 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
26 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 98 | 99 | 14.14 |
27 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
28 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
29 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
30 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
31 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
31 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 84 | 84 | 14.00 | |
33 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
34 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 81 | 81 | 20.25 |
35 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
36 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
37 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
38 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
39 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
40 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
41 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 62 | 70 | 7.78 |
42 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 60 | 60 | 15.00 |
43 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 4 | 59 | 59 | 14.75 |
43 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
45 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
46 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
47 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
48 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
49 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 47 | 47 | 9.40 |
50 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
51 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
51 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
53 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
54 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
54 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
56 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
57 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
58 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
59 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
60 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
61 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
62 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
62 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
64 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
64 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
64 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
67 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
68 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
68 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
70 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
71 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
72 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
72 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
74 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
75 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
75 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
75 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
75 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
79 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
80 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 14 | 14 | 4.67 |
81 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
82 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
82 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
84 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
85 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
85 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
87 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
87 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
87 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
87 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |