Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 74 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Šrámek Petr OpočínekHungerfish team622322337.17
2Havrila Michal ml. Jaroměř620920934.83
3Vágenknecht Jiří Pardubice417417443.50
4Machatý David Jaroměř416716741.75
5Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni716518125.86
6Chvála Petr SezemiceHungerfish team615515525.83
7Novotný Jiří Zámrsk415215238.00
7Taichner Radek Mikulovice415215238.00
7Trnka Aleš Třesovice315215250.67
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team615115125.17
11Jirásek Petr ChotěbořVysočina team314714749.00
12Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice414514536.25
13Novotná Pavlína Zámrsk413613634.00
14Havrila Michal st. Jaroměř612212220.33
15Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team312112140.33
16Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24311511538.33
17Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team311311337.67
18Bareš Vladimír Slepotice411011027.50
19Vrba Tomáš SvítkovVeteráni310510535.00
20Novotný Petr Zámrsk3939331.00
20Pazderka Adam Hradec Králové3939331.00
20Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou2939346.50
23Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2888844.00
24Pánek Vít Sezemice2858542.50
25Pišl Jan Třesovice2737336.50
26Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team3727224.00
27Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2717135.50
28Dostál Matouš Králíky2686834.00
29Novotná Jaroslava Zámrsk3676722.33
30Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team3646421.33
31Chválová Lubica SezemiceHungerfish team3616120.33
32Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243565618.67
32Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1565656.00
34Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2545427.00
35Gančarčík Karel Pardubice5525210.40
35Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1525252.00
35Žemlička Radek Slatiňany3525217.33
38Kupka Tomáš Hradec Králové1515151.00
39Aleksandrová Alena Hradec Králové3494916.33
40Kadlec František ZlíčStarší a neklidní2474723.50
41Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1464646.00
42Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1444444.00
42Kočí Josef Mnichovo Hradiště1444444.00
42Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1444444.00
45Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
45Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2424221.00
45Štěrba Petr Sezemice1424242.00
48Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1393939.00
49Červený Jaroslav Jaroměř1383838.00
50Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2373718.50
50Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2373718.50
50Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1373737.00
53Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1343434.00
53Haklová Lucie Vrutice1343434.00
53Janouch Miroslav Všechlapy1343434.00
56Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1333333.00
56Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2333316.50
56Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333333.00
59Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2292914.50
60Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1272727.00
61Icha Zdeněk Havlíčkův Brod2262613.00
62Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1242424.00
63Bertok Milan Dublovice1222222.00
63Tošer Jaroslav Ústrašín1222222.00
65Hofman David Hrochův Týnec1212121.00
65Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1212121.00
67Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1171717.00
68Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1151515.00
69Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1101010.00
69Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1101010.00
71Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1999.00
72Mokrá Jana Najdek1888.00
72Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1888.00
72Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.