Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 42 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 8 | 234 | 269 | 33.63 | |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 110 | 110 | 27.50 |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 110 | 110 | 27.50 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
5 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
7 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
8 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
10 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
11 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
13 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
14 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
15 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
15 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
15 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
15 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
19 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
19 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
21 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
21 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
21 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
24 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
24 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
24 | Musílek Petr | Chotěboř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
28 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
28 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
30 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
30 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
32 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
32 | Turský David | Krchleby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
32 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
35 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
36 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
36 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
38 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
39 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
41 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 2 | 2 | 2.00 |