Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 144 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 39 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team3939331.00
2Novotný Jiří Zámrsk2696934.50
3Chvála Jan SezemiceHungerfish team2626231.00
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2626231.00
5Novotný Petr Zámrsk2616130.50
6Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2545427.00
7Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2515125.50
8Novotná Pavlína Zámrsk2454522.50
9Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2414120.50
10Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1393939.00
11Mokrá Jana Najdek1383838.00
11Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1383838.00
13Novotná Jaroslava Zámrsk2373718.50
13Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1373737.00
15Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1313131.00
16Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1303030.00
16Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1303030.00
18Dostál Matouš Králíky1262626.00
18Kočí Josef Mnichovo Hradiště1262626.00
18Porazík Václav KolešovRebels team1262626.00
21Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1242424.00
21Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1242424.00
21Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1242424.00
24Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2232311.50
25Bertok Milan Dublovice1202020.00
25Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1202020.00
25Tošer Jaroslav Ústrašín1202020.00
28Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1161616.00
28Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1161616.00
30Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1141414.00
30Pánek Vít Sezemice1141414.00
30Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1141414.00
33Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1121212.00
34Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1101010.00
35Žemlička Radek Slatiňany1666.00
36Dědík Vladimír BašťRebels team1222.00
36Trnka Aleš Třesovice1222.00
36Vondra Martin Němčice1222.00
36Šitina Josef Velká Jesenice1222.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.