Výsledky závodů - Celostátní - Závody jednotlivců - 01.01.2022 - 31.12.2022
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2022 | Horní Žďár N | Silvestrovský pohár | 61 |
26.12.2022 | Dřenice N | Vánoční kapřík | 18 |
23.12.2022 | Medlešice N | Vánoční | 13 |
19.11.2022 | Pašinka N | Rybářské závody | 27 |
06.11.2022 | Velký Přelov N | Cejnobraní | 53 |
05.11.2022 | Vehlovice N | Sfish tema Cup | 67 |
29.10.2022 | Valcha N | Cejnobraní | 48 |
29.10.2022 | Dolní Bžežany N | Dolnobřežanská bělice | 24 |
29.10.2022 | Bystřice nad Olší N | Rybářské závody | 79 |
28.10.2022 | Hubertka N | Rybářské závody | 40 |
28.10.2022 | Zlosyň N | Rybářské závody | 32 |
22.10.2022 | Telce N | Rybářské závody | 45 |
22.10.2022 | Rozpáralka N | Rybářské závody | 28 |
22.10.2022 | Lázně Bohdaneč N | Rybářské závody | 17 |
16.10.2022 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 33 |
15.10.2022 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 20 |
15.10.2022 | Lísek N | Rybářské závody | 16 |
15.10.2022 | Kladruby N | Rybářské závody | 22 |
15.10.2022 | Chýně N | Rybářské závody | 31 |
15.10.2022 | Chotěšov N | Rybářské závody | 56 |
15.10.2022 | Provodov-Šonov N | Rybářské závody | 33 |
09.10.2022 | Slatiňany N | Rybářské závody | 52 |
09.10.2022 | Počerny N | Rybářské závody | 27 |
08.10.2022 | Křemenice N | Memoriál L. Kovačky | 41 |
08.10.2022 | Dřenice N | Dřenická dělička | 20 |
08.10.2022 | Vrchlabí N | Feeder závody | 46 |
08.10.2022 | Otovice N | Rybářské závody | 35 |
02.10.2022 | Velký Přelov N | O pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky | 48 |
01.10.2022 | Třešť N | Rybářské závody | 39 |
01.10.2022 | Libčeves N | Rybářské závody | 37 |
01.10.2022 | Bylany N | Rybářské závody | 25 |
01.10.2022 | Nové zámky N | Rybářské závody | 18 |
28.09.2022 | Vítězná N | Rybářské závody | 26 |
25.09.2022 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 34 |
24.09.2022 | Choceň N | Rybářské závody | 48 |
24.09.2022 | Milotičky N | Rybářské závody | 44 |
24.09.2022 | Ledeč nad Sázavou N | Rybářské závody | 34 |
24.09.2022 | Bohušovice nad Ohří N | Rybářské závody | 25 |
24.09.2022 | Senomaty N | Senomatský kapr | 36 |
24.09.2022 | Medlešice N | Rybářské závody | 19 |
24.09.2022 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 56 |
18.09.2022 | Košice N | Rybářské závody | 37 |
18.09.2022 | Velké Dvorce N | Rybářské závody | 27 |
18.09.2022 | Vítězná N | KS Fish 4.kolo | 27 |
17.09.2022 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 25 |
17.09.2022 | Bohdalín N | Rybářské závody | 30 |
17.09.2022 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 33 |
17.09.2022 | Bilichov N | Rybářské závody | 42 |
17.09.2022 | Dřenice N | Rybářské závody | 33 |
17.09.2022 | Vítězná N | KS Fish 3.kolo | 27 |
17.09.2022 | Častolovice N | Rybářské závody | 48 |
11.09.2022 | Třeboň N | Pohár MO ČRS | 37 |
10.09.2022 | Ždírec u Jihlavy N | Rybářské závody | 28 |
10.09.2022 | Hostákov N | Hostákovské sele | 68 |
10.09.2022 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 37 |
10.09.2022 | Mukařov N | Memoriál V. Palečka | 37 |
10.09.2022 | Trutnov (Dolce) N | Rybářské závody | 91 |
10.09.2022 | Hroznětín N | Rybářské závody | 27 |
03.09.2022 | Perknov N | Rybářské závody | 30 |
03.09.2022 | Měřín N | Rybářské závody | 150 |
03.09.2022 | Chotěšov N | Rybářské závody | 49 |
03.09.2022 | Pohranov N | Rybářské závody | 26 |
03.09.2022 | Vrchlabí N | Poslední nahození | 34 |
27.08.2022 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 26 |
27.08.2022 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 48 |
27.08.2022 | Zámrsk N | Rybářské závody | 34 |
27.08.2022 | Janov u Dobrušky N | Rybářské závody | 24 |
26.08.2022 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 27 |
20.08.2022 | Bystřice nad Pernštejnem N | Rybářské závody | 65 |
20.08.2022 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 60 |
14.08.2022 | Loučky N | Rybářské závody | 21 |
13.08.2022 | Zdislavice N | Rybářské závody | 26 |
06.08.2022 | Libice nad Doubravou N | Rybářské závody | 38 |
06.08.2022 | Řeřichy N | Feeder závody | 44 |
06.08.2022 | Brniště N | Rybářské závody | 43 |
06.08.2022 | Lejšovka N | Rybářské závody | 46 |
05.08.2022 | Kladruby N | 24 hodin | 31 |
30.07.2022 | Lhotice N | Noční závody | 30 |
24.07.2022 | Sendražice N | Rybářské závody | 31 |
23.07.2022 | Ždírec u Jihlavy N | Rybářské závody | 26 |
23.07.2022 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 33 |
16.07.2022 | Zdislavice N | Rybářské závody | 18 |
16.07.2022 | Prosečné N | Rybářské závody | 20 |
16.07.2022 | Počerny N | Noční závody | 20 |
16.07.2022 | Otovice N | Rybářské závody | 33 |
10.07.2022 | Králíky položená N | memoriál Ing. Šembery | 36 |
09.07.2022 | Bohdalec N | Memoriál V.Skryji | 49 |
09.07.2022 | Králíky plavaná N | memoriál Ing. Šembery | 33 |
09.07.2022 | Dřenice N | Memoriál bratří Doležalových | 44 |
05.07.2022 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 42 |
02.07.2022 | Chlumčany N | Rybářské závody | 36 |
02.07.2022 | Opočno N | Zámecký pohár | 91 |
26.06.2022 | Sendražice N | Rybářské závody | 31 |
26.06.2022 | Počerny N | Rybářské závody | 36 |
18.06.2022 | Nepomyšl N | Rybářské závody | 48 |
18.06.2022 | Zdislavice N | Rybářské závody | 11 |
18.06.2022 | Veliká Ves N | Rybářské závody | 38 |
18.06.2022 | Janov u Dobrušky N | Rybářské závody | 29 |
11.06.2022 | Humpolec N | O 100 kilové prase | 94 |
11.06.2022 | Brozany nad Ohří N | Rybářské závody | 30 |
11.06.2022 | Hrobice N | Perštejnský kapr | 25 |
11.06.2022 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 37 |
11.06.2022 | Skuhrov nad Bělou N | Rybářské závody | 35 |
11.06.2022 | Tři Sekery N | Rybářské závody | 36 |
11.06.2022 | Teplá N | Rybářské závody | 32 |
10.06.2022 | Hraštice N | Hraštický Rutilus | 16 |
04.06.2022 | Rumburk N | Rybářské závody | 50 |
04.06.2022 | Mladá Boleslav N | O pohár předsedy MO | 70 |
04.06.2022 | Zámrsk N | Rybářské závody | 34 |
04.06.2022 | Jablonec nad Nisou N | Rybářské závody | 40 |
04.06.2022 | Vrchlabí N | O pohár předsedy MO | 41 |
04.06.2022 | Přepychy N | Zlatý karas | 49 |
04.06.2022 | Božíčany N | Rybářské závody | 29 |
29.05.2022 | Lysá nad Labem N | Rybářské závody | 33 |
29.05.2022 | Vítězná N | KS Fish 2.kolo | 23 |
29.05.2022 | Náchod N | Podborský | 44 |
29.05.2022 | Otovice N | Rybářské závody | 24 |
28.05.2022 | Studénky N | Studýnský červenák | 31 |
28.05.2022 | Pokojov N | Pokojovský kapr | 30 |
28.05.2022 | Telce N | Rybářské závody | 30 |
28.05.2022 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 17 |
28.05.2022 | Rožďalovice N | Rybářské závody | 43 |
28.05.2022 | Kladruby N | Rybářské závody | 22 |
28.05.2022 | Dobrá voda u Březnice N | Rybářské závody | 47 |
28.05.2022 | Medlešice N | Rybářské závody | 21 |
28.05.2022 | Holice N | Rybářské závody | 41 |
28.05.2022 | Vojice N | Rybářské závody | 32 |
28.05.2022 | Vítězná N | kx | 26 |
28.05.2022 | Trutnov N | Peklo | 40 |
28.05.2022 | Miletín N | Jordánek | 26 |
28.05.2022 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 30 |
21.05.2022 | Kelč N | Rybářské závody | 57 |
21.05.2022 | Želetava N | Rybářské závody | 35 |
21.05.2022 | Cetoraz N | Pacovský kapr | 48 |
21.05.2022 | Podbořany N | Rybářské závody | 31 |
21.05.2022 | Kounice N | Rybářské závody | 46 |
21.05.2022 | Bilichov N | Rybářské závody | 20 |
21.05.2022 | Praha Kolovraty N | Rybářské závody | 36 |
21.05.2022 | Vrčeň N | Rybářské závody | 23 |
21.05.2022 | Chotěšov N | Rybářské závody | 36 |
21.05.2022 | Pšánky N | Rybářské závody | 53 |
21.05.2022 | Pěkov - Hony N | Grimův pohár | 36 |
21.05.2022 | Nová Paka N | Rybářské závody | 51 |
21.05.2022 | Hraštice N | Garbolino Cup | 23 |
21.05.2022 | Ledenice N | Memoriál J. Cukra | 20 |
15.05.2022 | Bylany N | Rybářské závody | 20 |
15.05.2022 | Slatiňany N | O pohár starosty | 50 |
14.05.2022 | Velká Černoc N | Rybářské závody | 50 |
14.05.2022 | Uhlířská Lhota N | Rybářské závody | 43 |
14.05.2022 | Řeřichy N | Rybářské závody | 48 |
14.05.2022 | Písková Lhota N | O pohár předsedy SÚS | 103 |
14.05.2022 | Odolena Voda N | Rybářské závody | 36 |
14.05.2022 | Nižbor N | Rybářské závody | 50 |
14.05.2022 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 32 |
14.05.2022 | Mšeno u Mělníka N | Rybářské závody | 35 |
14.05.2022 | Hrobice N | Hrobický norek | 21 |
14.05.2022 | Dřenice N | Rybářské závody | 26 |
14.05.2022 | Drozdice N | Rybářské závody | 15 |
14.05.2022 | Stráž pod Ralskem N | Rybářské závody | 43 |
14.05.2022 | Doksy N | Rybářské závody | 56 |
14.05.2022 | Lodín N | Rybářské závody | 32 |
08.05.2022 | Hubertka N | Rybářské závody | 32 |
08.05.2022 | Hulín N | Pohár šampionů | 17 |
08.05.2022 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 41 |
08.05.2022 | Karviná N | Rybářské závody | 13 |
07.05.2022 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 72 |
07.05.2022 | Roudnice nad Labem N | Rybářské závody | 35 |
07.05.2022 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 74 |
07.05.2022 | Kněževes N | Rybářské závody | 44 |
07.05.2022 | Hulín N | Rybářské závody | 15 |
07.05.2022 | Litomyšl (Janov) N | Rybářské závody | 64 |
07.05.2022 | Knířov N | Rybářské závody | 23 |
07.05.2022 | Chrastava N | Rybářské závody | 38 |
07.05.2022 | Jaroměř N | Trojice | 66 |
07.05.2022 | Hradec Králové U18 N | Dětské rybářské závody | 4 |
07.05.2022 | Veselí nad Lužnicí N | Rybářské závody | 61 |
01.05.2022 | Klášter u Nepomuku N | Úslavský pohár | 51 |
30.04.2022 | Nová Ves u Chotěboře N | Rybářské závody | 46 |
30.04.2022 | Bylany N | Rybářské závody | 44 |
30.04.2022 | Brniště N | Rybářské závody | 41 |
30.04.2022 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 43 |
30.04.2022 | Hostinné N | Rybářské závody | 11 |
30.04.2022 | Dubenec N | Cejnobraní | 44 |
30.04.2022 | Hroznětín N | Rybářské závody | 36 |
24.04.2022 | Bystřice nad Olší mládež N | Rybářské závody | 60 |
23.04.2022 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 43 |
23.04.2022 | Dubový rybník N | Method feeder | 32 |
23.04.2022 | Zlosyň N | Rybářské závody | 32 |
23.04.2022 | Zeměchy N | Kralupský kapr | 86 |
23.04.2022 | Svídnice N | Rybářské závody | 18 |
23.04.2022 | Chuchel N | Rybářské závody | 45 |
23.04.2022 | Bystřice nad Olší N | Rybářské závody | 67 |
23.04.2022 | Tůň u Loukova N | Rybářské závody | 93 |
23.04.2022 | Malá Skála N | Rybářské závody | 70 |
23.04.2022 | Třebechovice pod Orebem N | Rybářské závody | 74 |
23.04.2022 | Jarošov nad Nežárkou N | Jarní šupinka | 49 |
16.04.2022 | Libčeves N | Rybářské závody | 42 |
16.04.2022 | Zdislavice N | Zdislavický otvírák | 23 |
16.04.2022 | Týnec nad Labem N | memoriál P. Havlíčka | 77 |
16.04.2022 | Křesetice N | Rybářské závody | 21 |
16.04.2022 | Velká Jesenice N | Velkojesenický pohár | 47 |
15.04.2022 | Starý Kolín N | Rybářské závody | 94 |
15.04.2022 | Drozdice N | Drozdický kapr III | 38 |
15.04.2022 | Provodov-Šonov N | Šonovská pětihodinovka | 27 |
15.04.2022 | Loučky N | Rybářské závody | 27 |
10.04.2022 | Dobříkovec N | Rybářské závody | 26 |
10.04.2022 | Otovice N | Rybářské závody | 19 |
09.04.2022 | Telce N | Rybářské závody | 43 |
09.04.2022 | Senomaty N | Senomatský kapr | 30 |
09.04.2022 | Lázně Bohdaneč N | Běloba Cup | 48 |
03.04.2022 | Velký Přelov N | Cejnobraní | 60 |
26.03.2022 | Valcha Borovnice N | Cejnobraní | 54 |
26.03.2022 | Drozdice N | Rybářské závody | 38 |
26.03.2022 | Vítězná N | Dolovná | 24 |
20.03.2022 | Dřenice N | Dřenický duhák | 38 |
19.03.2022 | Debřece N | Rybářské závody | 24 |
02.01.2022 | Dřenice N | Vánoční kapřík | 26 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.