Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Třesovice | 730 | 0.000 | 45 | |
2 | Třebechovice pod Orebem | 690 | 0.000 | 44 | |
3 | Slatiňany | 600 | 0.000 | 43 | |
4 | Pardubice | 560 | 0.000 | 42 | |
5 | Jaroměř | 530 | 0.000 | 41 | |
6 | Havlíčkův Brod | 480 | 0.000 | 40 | |
7 | Žďár nad Sázavou | 460 | 0.000 | 39 | |
8 | Opočno | 430 | 0.000 | 38 | |
9 | Sezemice | 410 | 0.000 | 37 | |
10 | Vysoké Mýto | 400 | 0.000 | 36 | |
11 | Žďár nad Sázavou | 390 | 0.000 | 35 | |
12 | Heřmanův Městec | 380 | 0.000 | 34 | |
13 | Havlíčkův Brod | 360 | 0.000 | 33 | |
14 | Slepotice | 350 | 1.000 | 32 | |
15 | Bakov nad Jizerou | 350 | 0.000 | 31 | |
16 | Chlum | 320 | 0.000 | 30 | |
17 | Dražkovice | 310 | 0.000 | 29 | |
18 | Němčice | 290 | 0.000 | 28 | |
19 | Lanškroun | 260 | 0.000 | 27 | |
20 | Onomyšl | 250 | 0.000 | 26 | |
21 | Třemošnice | 240 | 0.000 | 25 | |
22 | Hořice v Podkrkonoší | 220 | 0.000 | 24 | |
23 | Humpolec | 210 | 2.000 | 23 | |
23 | Jaroměř | 210 | 2.000 | 23 | |
25 | Plotiště nad Labem | 210 | 1.000 | 21 | |
26 | Mezihoří | 200 | 0.000 | 20 | |
26 | Havlíčkův Brod | 200 | 0.000 | 20 | |
28 | Pardubice | 190 | 0.000 | 18 | |
29 | Mnichovo Hradiště | 180 | 0.000 | 17 | |
30 | Žďár nad Sázavou | 260 | 0.000 | 16 | |
31 | Hrobice | 150 | 0.000 | 15 | |
32 | Havlíčkův Brod | 120 | 0.000 | 14 | |
33 | Humpolec | 100 | 0.000 | 13 | |
33 | Nasavrky | 100 | 0.000 | 13 | |
33 | Žďár nad Sázavou | 100 | 0.000 | 13 | |
36 | Najdek | 70 | 0.000 | 10 | |
37 | Vilémov | 60 | 0.000 | 9 | |
37 | Všechlapy | 60 | 0.000 | 9 | |
39 | Opočno | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Dolní Sokolovec | 50 | 0.000 | 7 | |
39 | Pardubice | 50 | 0.000 | 7 | |
42 | Nasavrky | 40 | 0.000 | 6 | |
42 | Uhlířské Janovice | 40 | 0.000 | 6 | |
44 | Mikulovice | 30 | 0.000 | 6 | |
44 | Hlinsko | 30 | 0.000 | 6 | |
46 | Choceň | 20 | 0.000 | 6 | |
46 | Humpolec | 20 | 0.000 | 6 | |
46 | Trhová Kamenice | 20 | 0.000 | 6 | |
49 | Zámrsk | 10 | 0.000 | 6 | |
49 | Luže | 10 | 0.000 | 6 | |
51 | Hrobice | 0 | 0.000 | 6 | |
51 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.75) |
Losování | (5) |
Revír | (3.75) |
Občerstvení | (4.75) |
Vyhlášení a ceny | (4.5) |
Celkové hodnocení | (4.55) |
Dosud hodnotili 4 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 09.10.2022 | ||||||
Místo konání závodu | Slatiňany - Kunčí | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Podzimní rybářské závody - PŘED ZÁVODY BUDE VYSAZENO CCA 2000 KS KAPRA!!! | ||||||
Název vodní plochy | rybník Návesní | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 57 závodníků Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Novotná Pavlína - Zámrsk Soukup Ivo - Třebíč Žuková Marie - Opočno Komárek Martin - Havlíčkův Brod Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Janouch Miroslav - Všechlapy Hanuška Jaroslav - Třemošnice Horák David - Luže Kosina Marek - Jaroměř Synek Martin - Choceň Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Mokrá Jana - Najdek Bareš Vladimír - Slepotice Novotný Jiří - Zámrsk Rybenský Roman - Němčice Klečák Miloslav - Onomyšl Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Kučera Lukáš - Dašice Klent Václav - Slatiňany Nguyen Martin - Havlíčkův Brod Král Pavel - Havlíčkův Brod Kvasnička Martin st. - Kolín Fiedler Luděk - Pardubice Jón Richard - Chlum Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Brendl Patrik - Lanškroun Ducháček Miloš - Trhová Kamenice Bedrník Jan - Jaroměř Pavlíček Radomír - Žďár nad Sázavou Miková Simona - Přišimasy Mika Jaroslav - Přišimasy Němcová Hana - Nasavrky Koudelková Jitka - Nasavrky Chvála Petr - Sezemice Černý Jan - Pardubice Pleskot Jan - Hrobice Nováková Renata - Hrobice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Ščepka František - Humpolec Svoboda Antonín - Humpolec Kopic Milan - Humpolec Havránek Radek - Čejov Hlaváček Karel - Humpolec Taichner Radek - Mikulovice Vašíček Zdeněk - Opočno Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem Trnka Aleš - Třesovice Zahradník Vlastimil - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice Vojáček Zdeněk - Vilémov Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec Žemlička Radek - Slatiňany | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentky, ryby a jejich části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr, amur, štika, candát, úhoř, lín, sumec, bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr, amur, štika, candát, úhoř, lín, sumec - 100 bodů ostatní - 10 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | 1. - 3. místo poháry, hodnotné ceny | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno | ||||||
Pořadatel |
Název: MO ČRS Slatiňany WWW: rybarislatinany.cz Email: zemlicka.Radek@seznam.cz Telefon: 776379326 |