Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 215 termínů závodů
V minulosti zadáno 8733 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Opočno
03.00026
2
Pardubice
05.00025
3
Dobruška
06.00024
4
Hradec Králové
08.00023
5
Třebechovice pod Orebem
010.00022
6
Hradec Králové
028.00021
7
Plotiště nad Labem
030.00020
8
Zdelov
031.00019
9
Choceň
032.00018
9
Zámrsk
032.00018
11
Javornice
052.0001
11
Týniště nad Orlicí
052.0001
11
Zámrsk
052.0001
11
Týniště nad Orlicí
052.0001
11
Častolovice
052.0001
11
Dolní Čermná
052.0001
11
Hradec Králové
052.0001
11
Zámrsk
052.0001
11
Dalečín
052.0001
11
Zámrsk
052.0001
11
Hradec Králové
052.0001
11
Libišany
052.0001
11
Lípa nad Orlicí
052.0001
11
Bolehošť
052.0001
11
Jaroměř
052.0001
11
Opočno
052.0001


 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(3)
Losování(4)
Revír(2)
Občerstvení(2)
Vyhlášení a ceny(3)
Celkové hodnocení(2.8)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 10.04.2022
Datum konce závodu 10.04.2022
Místo konání závodu Dobřįkovec u Opočna Obsazeno
Kraj Královéhradecký
Název závodu Dobříkovec
Popis cesty Obec Dobříkovec se nachazí mezi Opočnem a obcí Přepychy
Přihlášky závodníků
V den závodu od 6:00
Možno předem na email niki26.jk@gmail.com
Možno předem na telefonu 607807854
Kapacita 26 míst
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 26 závodníků

Pišl Lukáš - Javornice
Voženílek Tomáš - Hradec Králové
Kosař Jiří st. - Opočno
Synek Martin - Choceň
Svoboda Marek - Hradec Králové
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Andrž Ladislav - Bolehošť
Lebeda Josef - Týniště nad Orlicí
Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem
Poslušný Josef - Lípa nad Orlicí
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Brodský Michal - Hradec Králové
Říčař David - Zdelov
Dvořák Oldřich - Mělčany
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Vlček Petr - Častolovice
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Šupol Petr - Libišany
Hladík Tomáš - Dobruška
Vašíček Zdeněk - Opočno
Krobot Jiří - Dolní Čermná
Časový harmonogram závodu
První část od 7:00 hodin do 10:00 hodin
Přestávka od 10:00 hodin do 11:00 hodin
Druhá část od 11:00 hodin do 14:00 hodin
Způsob losování závodních míst Ruličky každy poločas zvlašt
Typ závodu
Plavaná
Položená
Jiné: Pouze prut s očky
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 400 Kč
Zakázané nástrahy Patentka a rybyčky a jejich části
Krmení
Povoleno
Bez patentky krmení v rozumu a dle svého uvaženi je to 0.2ha a hodně mělká voda 
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 0.2 ha
Osádka ryb Kapr amur štika lín plotice okoun
Bodování Kapr amur štika 50 bodu Kapr 60cm+      100bodu Lín                        30 bodu Okoun plotice      1 bod      
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno
Hlavní sponzor závodu Název: Rybářská pohotovost
WWW: Ryby-nonstop.cz
Pořadatel Email: niki26.jk@gmail.com
Telefon: 607807854

 

 

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.