Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rousínov | 9810 | 0.000 | 23 | |
2 | Žďár nad Sázavou | 5640 | 0.000 | 22 | |
3 | Krchleby | 5240 | 0.000 | 21 | |
4 | Vodňany | 3600 | 0.000 | 20 | |
5 | Pravonín | 2725 | 0.000 | 19 | |
6 | Onomyšl | 2090 | 0.000 | 18 | |
7 | Dublovice | 1770 | 0.000 | 17 | |
8 | Zlosyň | 1580 | 0.000 | 16 | |
9 | Mladá Vožice | 1480 | 0.000 | 15 | |
10 | Týnec nad Sázavou | 1295 | 0.000 | 14 | |
11 | Rousínov | 1210 | 0.000 | 13 | |
12 | Chrudim | 1100 | 0.000 | 12 | |
13 | Ústrašín | 770 | 0.000 | 11 | |
14 | Týnec nad Sázavou | 705 | 0.000 | 10 | |
15 | Bohouňovice | 605 | 0.000 | 9 | |
16 | Jindřichův Hradec | 525 | 0.000 | 8 | |
17 | Zbraslavice | 475 | 0.000 | 7 | |
18 | Kamenice | 390 | 0.000 | 6 | |
19 | Zbraslavice | 350 | 0.000 | 5 | |
20 | Benešov | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | Bohouňovice | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | Vilémov | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | Kostelní Radouň | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 16.04.2022 | ||||||
Místo konání závodu | Zdislavice | ||||||
Kraj | Středočeský | ||||||
Název závodu | ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK - VOLNÁ 3 MÍSTA | ||||||
Název vodní plochy | Koupaliště | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 25 závodníků Malý František - Kostelní Radouň Pišna Celestýn - Kamenice Tůma Jiří - Rousínov Tůma Jakub - Rousínov Nekola Lukáš - Hněvkovice Rathan Antonín - Týnec nad Sázavou Kolář Václav - Týnec nad Sázavou Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Tomšů Svatopluk - Mladá Vožice Kopecký Petr - Mladá Vožice Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Borovka Luboš - Vodňany Hurt Martin - Zbraslavice Tejnecký Miroslav - Zbraslavice Zrnová Jitka - Benešov Cablk Jan - Pravonín Kutílek Jaromír - Bohuňovice Tošer Jaroslav - Ústrašín Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Slavík Alexej - Vilémov Kaňák Petr - Bohuňovice Váňa Tomáš - Zlosyň Turský Jindřich - Krchleby Bertok Milan - Dublovice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | poctivé kuličky z tašky 1místo na celý závod | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy | vše mimo patentku, rybičku a její části, nevařené luštěniny | ||||||
Zakázané nástrahy | patentka, rybička a její části, nevařené luštěniny | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr,amur,lín,cejn,plotice,perlín,hrouzek,okoun | ||||||
Bodování | 1gram - 1bod | ||||||
Ocenění pro vítěze | 1.-3.místo pohár, hlavní cena - divočák, finanční prostředky pro 1.-5.místo dle počtu přihlášených | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | možnost příjezdu již v pátek kolem 17,00 hodin nápoje a drobné občerstvení zajištěno, možnost postavení stanu | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Volejovky |
||||||
Pořadatel |
Název: volejovky Email: teamvolejovky@seznam.cz Telefon: 736523055 |