Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 52 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zrnová Jitka | Benešov | 9 | 120 | 133 | 14.78 | |
2 | Mokrá Jana | Najdek | 6 | 74 | 74 | 12.33 | |
3 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
4 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
5 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
6 | Prášková Tereza | Ledeč nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
7 | Riedlová Lucie | Humpolec | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
8 | Gabrhelová Kristýna | Holešov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
9 | Nekudová Monika | Oslavany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
9 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
11 | Bastlová Jana | Třešť | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
11 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
13 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
14 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
14 | Novotná Jana | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
16 | Junová Sára | Žďár nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
16 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
18 | Lakomá Petra | Cakov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Kulková Karolína | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
20 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
21 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
22 | Nedvědová Monika | Ledeč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
23 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
24 | Nagyová Jana | Soběslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
25 | Brýdlová Kateřina | Ledeč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
26 | Bořilová Pavla | Počátky | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
26 | Lippertová Andrea | Černýšovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
28 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
29 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
29 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
31 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Hervířová Kateřina | Soběslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Kašáková Markéta | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Kubáčová Veronika | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
31 | Miksová Kateřina | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Plocková Michaela | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Richtrová Kristýna | Vápensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Ungrová Petra | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
31 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
31 | Vymazalová Zuzana | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
42 | Beranová Simona | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Boháčová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Dvořáková Olga | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Jilichová Iva | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Koptová Hana | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Kunčarová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
42 | Pantůčková Anna | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Trnková Karolína | Bítovánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Čermáková Michaela | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Žďárská Jana | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |