Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nováková Renata | Hrobice | 16 | 164 | 280 | 17.50 | |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 18 | 161 | 254 | 14.11 |
3 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 125 | 256 | 15.06 |
4 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 107 | 158 | 13.17 |
5 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 82 | 84 | 10.50 |
6 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 8 | 77 | 86 | 10.75 |
7 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
8 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
9 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
9 | Pešková Natálie Dana | Chrudim | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
11 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
12 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
13 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 7 | 41 | 42 | 6.00 | |
14 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Novotná Lenka | Zámrsk | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
14 | Němcová Hana | Nasavrky | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
17 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
18 | Brendlová Petra | Lanškroun | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
19 | Vavroušková Zuzana | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
20 | Jáchimová Šárka | Vysoké Chvojno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
20 | Šimonová Izabela | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
22 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Studničková Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
24 | Hlaváčková Kateřina | Srch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
24 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
24 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
27 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
27 | Martínková Zuzana | Pardubice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
27 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
27 | Šturmová Amálie | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
31 | Horáková Soňa | Doubravice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
31 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
33 | Žemličková Pavlína | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
34 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
34 | Schejbalová Radka | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
34 | Zachařová Valentýna | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
34 | Žemličková Jana | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
38 | Pechová Veronika | Púchov | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
39 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
39 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
39 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
39 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
43 | Schejbalová Sofie | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
43 | Studničková Adéla | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
43 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
46 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
46 | Lebedová Iva | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
46 | Schejbalová Agáta | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
46 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
50 | Souralová Alena | Hrobice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
51 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
51 | Kosařová Kristýna | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
51 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
54 | Bicanová Veronika | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
55 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
56 | Božilová Pavlína | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
56 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
56 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
59 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
59 | Samková Pavlína | Vrdy | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
61 | Hašpicová Adéla | Dražkovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
62 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
63 | Brožková Leontýna | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Fišerová Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
63 | Hanušová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
63 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Konečná Daniela | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Prchalová Jitka | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Puhavá Michaela | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Vaňková Karolína | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Šmídová Kristýna | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Šolínová Adéla | Rokytno | 1 | 1 | 1 | 1.00 |