Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 64 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mokrá Jana | Najdek | 10 | 180 | 193 | 19.30 | |
2 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
3 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
4 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
5 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
6 | Ondráková Eliška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
6 | Vymazalová Zuzana | Senice na Hané | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
8 | Černovická Alice Lucie | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
9 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
9 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
11 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
12 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
13 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
13 | Zichová Natálie | Domanín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
15 | Bártová Hana | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
15 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
15 | Valentová Barbora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
18 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
18 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
18 | Strnadová Adéla | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
21 | Kárníková Zuzana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
22 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
23 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
23 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
23 | Šimánková Anna | Chlum u Lučice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
26 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
28 | Škorpíková Šárka | Počátky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Beránková Radka | Květnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
30 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
30 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
33 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
33 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
35 | Halapačková Lýdie | Humpolec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
36 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
37 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
37 | Talábová Monika | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
39 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
40 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
41 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Dubská Jana | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Gáborová Stanislava | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Růžičková Martina | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Vláčilová Zita | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
41 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
48 | Andělová Julie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Buchtová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Doležalová Sabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Došková Lída | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Dvořáčková Eliška | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Hrabánková Eliška | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Janďourková Vanesa | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kovářová Markéta | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Kratochvílová Věra | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Simonidesová Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Starostová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
48 | Šimuková Kateřina | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
48 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |