Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 112 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 11 | 406 | 406 | 36.91 |
2 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 13 | 386 | 403 | 31.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 373 | 373 | 37.30 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 360 | 360 | 32.73 |
5 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 11 | 315 | 315 | 28.64 |
6 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 312 | 312 | 34.67 |
7 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 10 | 302 | 302 | 30.20 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 11 | 295 | 295 | 26.82 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 293 | 293 | 29.30 |
10 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 7 | 285 | 285 | 40.71 |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 10 | 280 | 280 | 28.00 |
12 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 10 | 275 | 275 | 27.50 |
13 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 269 | 269 | 26.90 |
14 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 8 | 259 | 259 | 32.38 | |
15 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 6 | 241 | 241 | 40.17 |
16 | Rybenský Roman | Němčice | 9 | 237 | 237 | 26.33 | |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 233 | 233 | 29.13 |
18 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 221 | 221 | 31.57 | |
19 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 6 | 220 | 220 | 36.67 |
20 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 8 | 215 | 215 | 26.88 |
21 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 214 | 214 | 26.75 |
22 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 208 | 208 | 29.71 |
23 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 206 | 206 | 34.33 |
24 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 6 | 203 | 203 | 33.83 |
24 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 8 | 203 | 203 | 25.38 |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 190 | 190 | 19.00 |
27 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 189 | 189 | 17.18 |
28 | Nováková Renata | Hrobice | 10 | 187 | 187 | 18.70 | |
29 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 6 | 183 | 183 | 30.50 |
30 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
30 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 8 | 166 | 166 | 20.75 |
32 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 163 | 163 | 27.17 |
33 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 155 | 155 | 25.83 |
34 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 5 | 138 | 138 | 27.60 | |
35 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
36 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
37 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
38 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 130 | 130 | 32.50 |
39 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 127 | 127 | 21.17 |
40 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 122 | 122 | 17.43 |
41 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 5 | 117 | 117 | 23.40 |
42 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
43 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 7 | 111 | 111 | 15.86 |
44 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
45 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 103 | 103 | 17.17 |
45 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
47 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
48 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 89 | 89 | 12.71 |
49 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
50 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 85 | 85 | 17.00 |
50 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
52 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
53 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
53 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
55 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 7 | 77 | 77 | 11.00 |
56 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 72 | 72 | 14.40 |
57 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
58 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
58 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 69 | 69 | 11.50 |
60 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
61 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
61 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
63 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
64 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
64 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
66 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
66 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
68 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
69 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
69 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
71 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
72 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
73 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
74 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
74 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
76 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
76 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
78 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
79 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
80 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
80 | Řehák Václav | Police nad Metují | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
82 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
82 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
84 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
84 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
84 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
87 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
87 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
89 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
90 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
91 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
92 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
92 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
92 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
95 | Němcová Hana | Nasavrky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
96 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
97 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
97 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
99 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
99 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
101 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
101 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
103 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
104 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
104 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
107 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
108 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
109 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
110 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
111 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
112 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 |