Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 94 termínů závodů
V minulosti zadáno 6912 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 110 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1961480442.32
1Machatý David JaroměřDream team2061491045.50
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team2560096138.44
4Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2256082837.64
5Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1352054341.77
6Musílek Petr ChotěbořVysočina team1350752940.69
7Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1449951837.00
8Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2049867633.80
9Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1749458034.12
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team2549169227.68
11Vágenknecht Jiří Pardubice1448652037.14
12Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1247447439.50
13Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1147147142.82
14Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1345446235.54
15Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1445246833.43
16Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1244844837.33
17Trnka Aleš TřesoviceDream team944444449.33
18Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241642948430.25
19Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team2141653125.29
20Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno941341345.89
21Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2240254024.55
22Zeman Luboš SemilyJizera 241038538538.50
23Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2036747323.65
24Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1436238527.50
25Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1635539724.81
25Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241335536327.92
27Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1134834831.64
27Taichner Radek Mikulovice1434836426.00
29Kočí Josef Mnichovo Hradiště1134334331.18
30Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1433635425.29
31Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1232232226.83
32Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team832032040.00
33Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1431433023.57
34Havrila Michal ml. Jaroměř1331332124.69
35Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1631035822.38
36Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1330831624.31
37Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1130530527.73
38Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1129929927.18
39Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team929829833.11
40Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team829129136.38
40Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1429130721.93
42Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou628928948.17
43Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1228828824.00
44Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči927827830.89
45Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1127427424.91
46Havrila Michal st. Jaroměř1627330519.06
47Slavík Alexej VilémovKrmiči725725736.71
48Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno623823839.67
49Doležal Lambert Žďár nad Sázavou723423433.43
50Novotný Petr ZámrskNovotňáci1023323323.30
51Kadlec František Zlíč1222722718.92
52Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou621721736.17
53Janouch Miroslav Všechlapy1121421419.45
53Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou621421435.67
55Mokrá Jana Najdek721221230.29
56Říčař David ZdelovBlack Fish team520820841.60
57Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team620120133.50
58Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team819719724.63
59Váňa Tomáš ZlosyňRebels team518518537.00
60Franěk Robert Trutnov618318330.50
60Hos Martin OtínPohoda team518318336.60
62Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno618118130.17
63Kaminský Jaroslav Frýdštejn1017017017.00
64Pánek Vít Sezemice516916933.80
65Turský Jindřich Krchleby616716727.83
66Šrámek Petr OpočínekHungerfish team616516527.50
67Štěrba Petr Sezemice315915953.00
68Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči415815839.50
69Dostál Matouš Králíky614114123.50
69Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team614114123.50
71Pišl Jan TřesoviceDream team513613627.20
72Charvát Lukáš ČernčiceRebels team413513533.75
73Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team612812821.33
74Doležán Nikola ChotěbořVysočina team311911939.67
75Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team711811816.86
76Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno611611619.33
77Slavík Tomáš HumpolecČRS MO Humpolec310410434.67
78Pásler Vlastimil Spyta8989812.25
79Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team2959547.50
80Stuchlík Jiří Nová Paka3919130.33
80Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team4919122.75
82Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou3888829.33
83Kondras Přemysl PardubiceVeteráni4828220.50
84Tobolka Daniel NechaniceJizera 243787826.00
85Šinták Marek Hradec Králové4767619.00
86Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team2757537.50
86Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team2757537.50
88Pavelka Josef TřebíčPohoda team3727224.00
89Dědík Vladimír BašťRebels team3686822.67
90Šitina Josef Velká Jesenice3626220.67
91Horáček Martin Žďár nad Sázavou2555527.50
92Bertok Milan Dublovice3515117.00
93Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1494949.00
94Maršík Jan PelhřimovKrmiči1464646.00
95Turský David Krchleby1454545.00
96Gryč Jan PřibyslavKrmiči2434321.50
97Novotná Lenka ZámrskNovotňáci3424214.00
98Vodičková Kateřina Příbram2414120.50
99Juhošová Ivana Rybitví2393919.50
100Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1343434.00
101Riedl Patrik Humpolec1333333.00
102Houser Otakar VšechlapyJizera 242292914.50
103Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno1262626.00
104Kalášek Michal Jimramov324248.00
104Novák Jan Libišany1242424.00
106Kubešová Denisa Bolina1181818.00
106Matulka Matyáš Jihlava1181818.00
108Riedl Filip Humpolec1151515.00
109Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
110Novák Jan ml. Libišany1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.