Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 99 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team2656399638.31
2Chvála Jan SezemiceHungerfish team2452778432.67
3Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1852269838.78
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1752261236.00
5Machatý David JaroměřDream team1650660037.50
6Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou1247847839.83
7Bareš Vladimír SlepoticeCLEVER FISH team1643650031.25
8Vágenknecht Jiří PardubiceCLEVER FISH team1041441441.40
9Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1039739739.70
10Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1137337333.91
11Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1136736733.36
12Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1135335332.09
13Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1333934726.69
14Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1333734526.54
15Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1132732729.73
16Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1332533926.08
17Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1932240721.42
18Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1432133724.07
19Trnka Aleš TřesoviceDream team831531539.38
20Kupka Tomáš Hradec KrálovéCLEVER FISH team830330337.88
21Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24930230233.56
22Staněk Václav Hradec KrálovéCLEVER FISH team1029729729.70
23Zeman Luboš SemilyJizera 24826526533.13
24Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1425727319.50
25Havrila Michal ml. Jaroměř1125425423.09
26Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1123723721.55
27Musílek Petr ChotěbořVysočina team623623639.33
28Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team723323333.29
29Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou823223229.00
30Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou522122144.20
31Smítka Radek BolinaCLEVER FISH team622022036.67
32Dydňanský Roman Vrbno621321335.50
33Novotný Petr ZámrskNovotňáci1021221221.20
33Pišl Jan TřesoviceDream team921221223.56
35Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1120720718.82
36Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24720320329.00
37Doležal Lambert Žďár nad SázavouVysočina team620220233.67
38Kopa Stanislav Moravičany719919928.43
39Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouVysočina team519519539.00
40Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1219419416.17
41Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team818818823.50
42Tošer Jaroslav ÚstrašínČRS MO Humpolec1018718718.70
43Pánek Vít Sezemice718618626.57
44Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1017817817.80
45Kadlec František Zlíč1017117117.10
46Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team716816824.00
46Dědík Vladimír BašťMAXIK TEAM616816828.00
48Andrž Ladislav BolehošťOpočno414414436.00
49Doležal Miroslav PardubiceVeteráni513913927.80
49Kaminský Jaroslav Frýdštejn913913915.44
51Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team413513533.75
52Vašíček Zdeněk OpočnoMO ČRS Opočno413213233.00
53Maršík Jan PelhřimovČRS MO Humpolec413113132.75
54Chválová Lubica SezemiceHungerfish team812712715.88
55Stuchlík Jiří Nová Paka512012024.00
56Slavík Alexej VilémovČRS MO Humpolec811411414.25
57Houser Otakar VšechlapyJizera 24410710726.75
58Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov, Fanatik Fishing team610610617.67
59Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouČRS MO Humpolec510210220.40
60Šrámek Petr OpočínekHungerfish team3929230.67
61Sobotka Petr Žďár nad Sázavou2888844.00
62Gryč Jan PřibyslavPohoda team4737318.25
63Novotná Lenka ZámrskNovotňáci4707017.50
64Riedl Filip HumpolecČRS MO Humpolec4686817.00
65Taichner Radek Mikulovice3676722.33
66Krobot Jiří Dolní ČermnáRed Fish team2646432.00
67Dostál Matouš Králíky3626220.67
68Slavík Tomáš HumpolecČRS MO Humpolec2606030.00
69Říčař David ZdelovBlack Fish team2585829.00
70Turský Jindřich Krchleby5575711.40
71Nekola Lukáš HněvkoviceČRS MO Humpolec2565628.00
72Štěrba Petr Sezemice2555527.50
73Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team3545418.00
74Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1525252.00
75Šitina Josef Velká Jesenice1515151.00
76Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1505050.00
76Tobolka Daniel NechaniceJizera 242505025.00
78Šuchal Adam MarkoviceBetafish Církvice3494916.33
79Novák Jan Libišany2474723.50
80Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team1464646.00
81Juhošová Ivana Rybitví3454515.00
82Pásler Vlastimil Spyta4444411.00
83Turský David Krchleby3434314.33
84Charvát Lukáš Černčice1414141.00
84Riedl Patrik HumpolecČRS MO Humpolec2414120.50
86Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň1373737.00
86Váňa Tomáš Zlosyň1373737.00
88Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice3343411.33
89Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice2292914.50
90Hotovec Adam Trhový Štěpánov1262626.00
90Hotovec Jan Trhový Štěpánov1262626.00
90Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team2262613.00
90Šuchalová Klára MarkoviceBetafish Církvice326268.67
94Macháně Radek Krčín1222222.00
95Matulka Matyáš Jihlava1202020.00
96Helevan Vasyl Vilémov1171717.00
97Dvořák Oldřich MělčanyOpočno1151515.00
98Císař Martin PlzeňFeedershop Plzeň1888.00
98Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.