Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 63 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
2 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
3 | Kořínková Antonie | Bílý Kostel nad Nisou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
4 | Vašíček Krištof | Rychnov u Jabonce nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
5 | Jánošík David | Liberec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
6 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
7 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
8 | Patričný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
9 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
10 | Buriánková Laura | Turnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
11 | Starý David | Žeretice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
12 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
12 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
14 | Tomka Matěj | Smrčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
14 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
16 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
16 | Znášek Michal | Všeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Benešová Monika | Čtveří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
18 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
20 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
20 | Kořínek Tomáš | Jílové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
22 | Gažijová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
22 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
24 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
24 | Punčochář Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
26 | Antoň Martin | Vyskeř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
26 | Bělonožník Mikuláš | Turnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
28 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
28 | Hroneš Martin | Koprník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
30 | Antoň Marek | Vyskeř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
30 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
32 | Liška Filip | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
32 | Valtrová Ema | Proseč nad Nisou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
34 | Fišer Antonín | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
34 | Hušek David | Koberovy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
36 | Musilová Alice | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
37 | Hyška David | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
37 | Kaudl Matteo | Svijany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
39 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
40 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
41 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
42 | Balák Jakub | Bratříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Fejgl Matyáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Hoetzel Sven | Radimovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Horák Pavel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Liška Ladislav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Melichar Daniel | Podháj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Mlejnek Adam | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Procházka Adam | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Procházka Matyáš | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Růta Jakub | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Součková Magdalena | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Zimák Dan | Druzcov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Šandera Šimon | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Šich Jakub | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
42 | Šindelář Milan | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 |