Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 43 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
2 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
3 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
4 | Košťák Alexandr | Jablonec nad Jizerou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
6 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
7 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
8 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
9 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
11 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
12 | Hušek David | Koberovy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
13 | Horáček Alex | Mírová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
14 | Stříbrný Eliáš | Doubravice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
15 | Štantejská Adéla | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
16 | Sýkora Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
17 | Romiš Matěj | Benešov u Semil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
18 | Těhník Ondřej | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
19 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
20 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
22 | Klíma Ondřej ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
23 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
24 | Witschel Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
25 | Kučera Jan ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
26 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Havel Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Kočišová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
26 | Kočišová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
26 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Kubín Hubert | Želejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Machián Vojtěch | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Pýcha Denis | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Rolenc Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
26 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Svoboda Stanislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Sýkora Jindřich | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Urban David | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Valkoun Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
26 | Vele Adam | Mírová | 1 | 1 | 1 | 1.00 |