Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
2 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
3 | Karban Michal ml. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
4 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
5 | Hušek Jiří ml. | Tatobity | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
6 | Černá Běla | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
8 | Těhnik Petr | Jablonec nad Nisou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
9 | Dvořák Martin | Lišný | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Preislerová Josefína | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
11 | Hujer Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
12 | Švehlová Dominika | Mělník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
13 | Hájek Kryštof | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
13 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
15 | Hušek David | Koberovy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
16 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
17 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
19 | Bulvová Veronika | Turnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
20 | Preisler Lukáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
21 | Srnec Matěj | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
21 | Švehlová Veronika | Mělník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
23 | Beneš Daniel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Donát Jakub | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Koutský Vojtěch | Lišný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Matura Vojtěch | Hrubý Rohozec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Patřičná Nikola | Lišný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Čepická Kristýna | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
23 | Červenka Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |