Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Veteráni - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 9 | 188 | 203 | 22.56 |
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 188 | 238 | 23.80 |
3 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 178 | 282 | 21.69 |
3 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 15 | 178 | 289 | 19.27 |
5 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 14 | 134 | 181 | 12.93 | |
6 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 11 | 128 | 154 | 14.00 | |
7 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 127 | 137 | 19.57 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 124 | 145 | 16.11 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 118 | 118 | 23.60 |
10 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
11 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 7 | 108 | 109 | 15.57 |
12 | Šnicer Petr | Veltěže | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
13 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
14 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
15 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 83 | 83 | 13.83 |
16 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
17 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 57 | 57 | 11.40 |
18 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
19 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
20 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
21 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 26 | 26 | 6.50 |
22 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
22 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
25 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
26 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
27 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |