Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Veteráni - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 190 | 221 | 24.56 |
2 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 9 | 150 | 171 | 19.00 | |
3 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 139 | 148 | 18.50 | |
4 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 121 | 122 | 17.43 |
5 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
6 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
7 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
8 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
9 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
10 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
11 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
12 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
13 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
15 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
16 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
17 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
18 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
19 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
20 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
21 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
22 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 11 | 11 | 3.67 |
23 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
24 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
25 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
25 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |