Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Veteráni - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 33 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 17 | 146 | 490 | 28.82 |
2 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 134 | 215 | 26.88 |
3 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 13 | 122 | 314 | 24.15 |
4 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 11 | 103 | 150 | 13.64 | |
5 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 7 | 99 | 111 | 15.86 |
6 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 96 | 123 | 20.50 |
7 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
8 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 90 | 108 | 15.43 | |
9 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 87 | 123 | 15.38 |
10 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
10 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 6 | 63 | 65 | 10.83 | |
12 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
13 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 4 | 49 | 49 | 12.25 |
14 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
14 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
17 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
18 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 39 | 40 | 8.00 |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
20 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
20 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
22 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
22 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
24 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
25 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
26 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
27 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
28 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
29 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
30 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |