Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 687 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moravec Pavel | Čejov | 8 | 150 | 257 | 32.13 | |
2 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 12 | 149 | 312 | 26.00 | |
3 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 148 | 239 | 23.90 |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 145 | 145 | 36.25 |
5 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 143 | 280 | 21.54 |
5 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 6 | 143 | 179 | 29.83 | |
7 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 8 | 139 | 224 | 28.00 | |
8 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 131 | 216 | 21.60 |
9 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 130 | 244 | 20.33 | |
10 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 128 | 217 | 21.70 | |
11 | Soukup Ivo | Třebíč | 9 | 126 | 199 | 22.11 | |
12 | Mokrá Jana | Najdek | 8 | 120 | 170 | 21.25 | |
13 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 9 | 118 | 184 | 20.44 | |
14 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 6 | 117 | 138 | 23.00 |
15 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 113 | 123 | 24.60 |
16 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
17 | Takács Pavel | Světnov | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
18 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 6 | 107 | 120 | 20.00 | |
19 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 106 | 129 | 18.43 | |
19 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
21 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 103 | 115 | 23.00 | |
22 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 100 | 125 | 17.86 | |
23 | Riedl Michal | Humpolec | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
24 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 5 | 93 | 94 | 18.80 |
24 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
26 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 6 | 92 | 100 | 16.67 |
27 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 6 | 91 | 93 | 15.50 | |
28 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
29 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
29 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
31 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
32 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 6 | 87 | 99 | 16.50 | |
33 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
34 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 8 | 83 | 118 | 14.75 |
35 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
36 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 6 | 81 | 101 | 16.83 | |
37 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 5 | 80 | 81 | 16.20 | |
37 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 5 | 80 | 81 | 16.20 |
39 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 79 | 81 | 13.50 |
39 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 5 | 79 | 80 | 16.00 | |
39 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
42 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
43 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
44 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
44 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 7 | 76 | 84 | 12.00 | |
44 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
44 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 76 | 100 | 12.50 | |
44 | Truhlář Václav | Znetínek | 5 | 76 | 77 | 15.40 | |
49 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 6 | 73 | 75 | 12.50 |
50 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
50 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
50 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 8 | 72 | 113 | 14.13 | |
53 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
53 | Matal Karel | Černá Hora | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
55 | Průša Vladimír | Želetava | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
55 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
55 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 5 | 70 | 74 | 14.80 | |
58 | Kovařík Patrik | Humpolec | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
58 | Mendl Radek | Telč | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
60 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
61 | Polívka Martin | Přibyslav | 7 | 67 | 82 | 11.71 | |
62 | Škoda František | Pacov | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
63 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
64 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
64 | Malý Jiří st. | Korouhev | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
64 | Vařák Jiří | Pokojov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
67 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
68 | Hanzal Ondřej | Želetava | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
68 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
68 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
68 | Prášek Marek | Vémyslice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
72 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
72 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 6 | 59 | 61 | 10.17 | |
74 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
75 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
75 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
77 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 5 | 56 | 57 | 11.40 | |
78 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
78 | Tauber Pavel | Němčičky | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
78 | Vopršal Filip | Radňovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
81 | Břeň Emil | Jimramov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
82 | Beneš Milan | Tušť | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
82 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
82 | Slavík Tomáš | Humpolec | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
85 | Li Ang | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
85 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
87 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
87 | Koštálek Jiří | Oplany | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
87 | Marek Pavel | Přerov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
87 | Novák Radek | Blatnice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
87 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
87 | Tlustý Luboš | Svratouch | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
93 | Svárovský David | Čejov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
94 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
94 | Riedl Patrik | Humpolec | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
96 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
97 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
97 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
99 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
100 | Cimburek František | Kameničky | 6 | 44 | 46 | 7.67 | |
100 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
100 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
100 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
100 | Zrnová Jitka | Benešov | 6 | 44 | 48 | 8.00 | |
105 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
105 | Prchal Jan | Lučice | 6 | 43 | 45 | 7.50 | |
105 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
108 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
108 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
110 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
110 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
110 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
110 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
110 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
115 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
115 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
115 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
115 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
115 | Ptáček Radim | Žďár nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
120 | Bříza Filip | Jiřice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
120 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
120 | Hyroš Radek | Rakovník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
120 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
120 | Praveček Jaroslav | Pacov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
120 | Slavík Jaromír | Humpolec | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
120 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
120 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
129 | Malý František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
129 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
129 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
129 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
129 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
129 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Bauer Jiří | Kunštát | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
135 | Bureš Michal | Jihlava | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
135 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
135 | Pelc Pavel | Předklášteří | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
135 | Peťovský Ivan | Želetava | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
135 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
135 | Raniak Milan | Třešť | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
135 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
135 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
144 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
148 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
148 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
148 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
152 | Beck Milan | Prachatice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Bez Roman | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
152 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
152 | Zbytovský Libor | Jimramov | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
152 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
160 | Kopic Milan | Humpolec | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
160 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
160 | Ďásek Václav | Těchobuz | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
163 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Břeň Miroslav ml. | Jimramov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Hrazdíra Petr | Blansko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Pláteník Peter | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
163 | Prášek Karel | Vémyslice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
163 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
173 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
173 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Kolbábek Petr | Radostín | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
173 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Musil Petr | Herálec | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
173 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
173 | Plášil Petr | Těchobuz | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Sobotka Antonín | Třešť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
173 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
187 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
187 | Hurt Radim | Moravský Krumlov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
187 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
187 | Kyselý Jakub | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
187 | Kyselý Libor | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
187 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
193 | Beck Jiří | Prachatice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
193 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
193 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
193 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
193 | Klusák Milan | Jihlava | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
193 | Kvapil Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
193 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
193 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
201 | Bleho Pavel | Liberec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
201 | Filák František | Lužná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
201 | Hankocy Jaroslav | Brno | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
201 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
201 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
201 | Novák Jan | Jamné | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
201 | Slavík Alexej | Vilémov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
201 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
201 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
201 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
201 | Šašek Petr | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
201 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
213 | Hrnčíř Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
213 | Konfršt Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
213 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
213 | Tecl Petr | Tábor | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
213 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
213 | Vondráček Jiří | Měšice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
213 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
222 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
222 | Fiala Erik | Zvole | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
222 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
222 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
222 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
222 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
222 | Richtr Pavel | Vápensko | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
222 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
222 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
222 | Slabý David | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
222 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
222 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
222 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
235 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Hervert Jan | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
235 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Pelleš Pavel | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 5 | 25 | 26 | 5.20 | |
241 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
241 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
241 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
241 | Mareš Jakub | Plačkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
241 | Matějů David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
241 | Petrů Jan | Moravské Budějovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
241 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
241 | Satrapa Jaroslav | Třešť | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
241 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
250 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
250 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Marek Michael | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Mičič Bogdan | Citonice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
250 | Pumprla Jaroslav | Křemenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Sobotka Gustav | Žirovnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
250 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
250 | Zeman Rostislav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
250 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
263 | Blatný David | Brno | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
263 | Hůlka Pavel | Černovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
263 | Kysela Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
263 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
263 | Nepovím Jakub | Křemenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
263 | Teřík Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
263 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
263 | Štumar Libor | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
271 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
271 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
271 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
271 | Plášil Jiří | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
271 | Prax Jakub | Rebešovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
271 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
271 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
271 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
271 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
271 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Dlask Jindřich | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
281 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
281 | Jon Zdeněk | Dobrá Voda | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Lazištan Ladislav st. | Střelice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Skopalová Terezie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
281 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
281 | Viška Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
293 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
293 | Ferenc Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
293 | Fortelný Jaromír | Opatov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
293 | Kubíček Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Matej Milan | Třebíč | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
293 | Mikešová Petra | Třešť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
293 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
293 | Štecher Josef | Senožaty | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
308 | Burda David | Senožaty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
308 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Petrle Karel | Řečice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Schaffer Jan | Pomezí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
308 | Černovická Alice Lucie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
308 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
319 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
319 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Kunc Milan | Svratka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Lukš Benjamin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
319 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Pech Jiří | Rakovník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Prokeš Richard | Újezd u Rosic | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Zmek Bořivoj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
319 | Černý Michal | Jimramov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
319 | Ťoupal Robin | Těchobuz | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
331 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
331 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Koucký Miloslav | Žabice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Lánský Jakub | Lísek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
331 | Pfauser Milan | Planá nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Ryba Jan | Tachov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Valek Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
331 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Zeman Marek | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
331 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
345 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
345 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
345 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
345 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Langer Martin | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Novotný Tomáš | Říčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Vacek Matěj | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Vašina Josef | Kvítkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Vašků Jan ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
345 | Vašků Jan st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
345 | Zbytovský Roman | Unčín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Zelenka Pavel | Grunta | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
345 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
345 | Špačková Markéta | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
363 | Dyba Jáchym | Český Těšín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Halák Radek | Dudín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Horník Jan | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Kubáč Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
363 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
363 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Petrle Karel ml. | Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Pevný Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
363 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
363 | Valúšek Milan | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
376 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Havel Lukáš | Tis | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Jilich Ladislav | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Jirků Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
376 | Kasan Tomáš | Chrudim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Šindelář Jaroslav | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
376 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
389 | Beránek Michal | Česká Bělá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Béna Luboš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
389 | Chrištov Jan | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Hobza David | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Ondráková Eliška | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
389 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Růžička Filip | Brandlín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Stach Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
389 | Špaček Filip | Kloužovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
400 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
400 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Kutal Vít | Jimramov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
400 | Michl Dominik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
400 | Nekula Tadeáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
409 | Boháč Petr | Ubušín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Dostál Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
409 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
409 | Kráčmar Jiří | Olomouc | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
409 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Strnad Jakub | Uherčice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
421 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
421 | Franc Tadeáš | Unčín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
421 | Halagačka Jan | Humpolec | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
421 | Jánský František | Dačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
421 | Kubáčová Veronika | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
421 | Plát František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
421 | Šebek Marian | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
428 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
428 | Beránek David | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
428 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
428 | Hlaváč Filip | Heroltice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
428 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
428 | Konečný Emil | Brno | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
428 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
428 | Pocar Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
428 | Zelený Vojtěch | Zvole | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
428 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
438 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Havránek David | Stříbro | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Kaleja Vojtěch | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
438 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Roško Adam | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Sklář Daniel | Bohdalov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Smažík Aleš | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
438 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Zeman Jaroslav | Bobrová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
438 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
438 | Šebesta Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
438 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
454 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Havlíček Tomáš | Mohelnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Holý Miroslav | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Kántor Michal | Bystřice nad Pernšejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Lánský Jan | Lísek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Rambousek Jaroslav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Rouček Martin | Dřevohostice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Schindlerová Sára | Heroltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Truhlář Vít | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
454 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
480 | Bureš Ondřej | Žďár nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Fuchs Zdeněk st. | Třebíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
480 | Kráčmar Lukáš | Olomouc | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Nekula Libor | Dobroutov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
480 | Strnadová Adéla | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
480 | Vodrážka Tomáš | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
488 | Kalenda Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
488 | Sýkora Jaroslav | Kremenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
488 | Vykoukal Pavel | Choteboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
491 | Andělová Julie | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
491 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
491 | Hobza Roman | Jihlava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
491 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
491 | Szeif Radek | Drnovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
491 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
491 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
491 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
499 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Barth Tomáš | Dobřeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Boháček Jakub | Lučice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Bukáček Pavel | Křižánky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Dobrovolný Jaroslav | Kadov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Drlík Miroslav st. | Velká Bíteš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Duchek Jaroslav | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Fendrych Marek | Horní Rožínka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Hanych Bohumil | Nová Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Hes Ondřej | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Horák Jan | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Kolář Radim | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Molík Lubomír | Citonice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
499 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Nejedlý Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
499 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Růžičková Martina | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Venhuda Jan | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
499 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
528 | Adam Petr | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Adamec Jan | Havlíčkv Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Bastlová Jana | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Bašta Josef | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Bednář Roman | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Beneš Jindřich | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Bindač Lumír | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Bureš Ondřej | Ždár nad Sásavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Buřil Jan | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Břeň David | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Chlád Radek | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Danielovská Alice | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Daru Zdeněk | Tupadly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Dejmek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Drlík Miroslav ml. | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Eigl Michal | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Fila Jiří | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Fuchs Jan | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Halagačka Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Holoubek Pavel | Salavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Houdek Jiří | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Hrdina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Hvižď Vladimír | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Hájek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Jež Pavel | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kavčuk Taras | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Klodner Marek | Nemošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kloupar Lubomír | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kodým Jakub | Broumka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Koloušek Leoš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Konšel Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kopic Matyáš ml. | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kopta Miroslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Koptová Hana | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Koubek Petr | Radostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kouřil Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kořínek Martin | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Krejčí Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Krupil Jan | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kubal Radek | Štipoklasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kudláč David | Hodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kříž Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kůrka Ondřej | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Kůrka Vojtěch | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Lajkeb Martin | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Lisa Václav | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Lukš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Líbal Kryštof | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Lískovec Josef | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Malach Zdeněk | Boskovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Mareš Michal | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Marynchak Maxym | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Med Karel | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Miček František | Křetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Moravec Václav | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Másilko Tomáš | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Nikl Jan | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Novotný Marek | Lískovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Novák František | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Novák Tomáš | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Pakosta Oldřich | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Pauk Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Paulík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Pařizek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Pečenka Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Pečenka Patrik | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Prchal Vladimír | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Prokeš Pavel | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Reif Marek | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Schindler Matěj | Heroltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Seidl Martin | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Skrovný Josef | Hrubšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Staněk Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Starý Martin | Suchá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Suchomel Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Telecký Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Toman Vlastimil | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Tomášek Jiří st. | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Tošer Jan | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Tvrdý Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vaněk Martin | Chýnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Varmuža Miroslav | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vejpustek Matyáš | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vidičan Miroslav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vojáček Filip | Dolní Sokolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Volejník David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vtípil Antonín | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vybíral David | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Víšek Vojtěch | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Zajíček Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Zorník Pavel | Radošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Čech Michal | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Čejka Jindřich | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Čejka Roman | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Červenka Matěj | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Šiman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Šindelka Marek | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Štěpánek Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Štěpánek Vít | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Šušmák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
528 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
528 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |