Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1276 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 295 | 368 | 40.89 |
2 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 280 | 511 | 34.07 |
3 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 11 | 278 | 444 | 40.36 | |
4 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 277 | 351 | 39.00 |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 18 | 273 | 638 | 35.44 | |
6 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 272 | 452 | 37.67 | |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 270 | 302 | 43.14 | |
8 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 21 | 258 | 626 | 29.81 | |
9 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 10 | 253 | 327 | 32.70 |
10 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 240 | 240 | 40.00 | |
10 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 13 | 240 | 328 | 25.23 |
12 | Kopic Milan | Humpolec | 7 | 238 | 239 | 34.14 | |
12 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 12 | 238 | 344 | 28.67 | |
14 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 234 | 393 | 32.75 |
14 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 16 | 234 | 387 | 24.19 | |
16 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 232 | 331 | 33.10 |
17 | Hlaváček Karel | Humpolec | 9 | 229 | 283 | 31.44 | |
18 | Moravec Pavel | Čejov | 10 | 224 | 288 | 28.80 | |
19 | Mokrá Jana | Najdek | 12 | 222 | 326 | 27.17 | |
20 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 8 | 216 | 237 | 29.63 | |
21 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 207 | 257 | 25.70 |
22 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 6 | 201 | 201 | 33.50 | |
23 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 9 | 185 | 217 | 24.11 | |
24 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 182 | 182 | 30.33 | |
25 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 12 | 176 | 269 | 22.42 | |
25 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 9 | 176 | 184 | 20.44 | |
27 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 175 | 186 | 26.57 | |
28 | Havránek Radek | Čejov | 5 | 174 | 174 | 34.80 | |
29 | Raniak Martin | Třešť | 9 | 172 | 179 | 19.89 | |
30 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 9 | 168 | 171 | 19.00 | |
30 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 5 | 168 | 168 | 33.60 | |
32 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 9 | 167 | 172 | 19.11 | |
32 | Takács Pavel | Světnov | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
34 | Riedl Filip | Humpolec | 8 | 166 | 179 | 22.38 | |
34 | Soukup Ivo | Třebíč | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
36 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 9 | 165 | 187 | 20.78 | |
37 | Riedl Michal | Humpolec | 8 | 159 | 161 | 20.13 | |
38 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 5 | 157 | 157 | 31.40 | |
39 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 14 | 156 | 186 | 13.29 | |
39 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 8 | 156 | 168 | 21.00 | |
41 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 4 | 152 | 152 | 38.00 | |
42 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 4 | 149 | 149 | 37.25 | |
42 | Slavík Tomáš | Humpolec | 7 | 149 | 157 | 22.43 | |
44 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 7 | 148 | 154 | 22.00 | |
45 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 8 | 143 | 146 | 18.25 | |
46 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 9 | 140 | 163 | 18.11 | |
46 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
48 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
48 | Zrnová Jitka | Benešov | 8 | 138 | 146 | 18.25 | |
50 | Smítka Josef st. | Kaňk | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
51 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
52 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 4 | 132 | 132 | 33.00 | |
53 | Macků Ondřej | Dačice | 3 | 125 | 125 | 41.67 | |
54 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
54 | Tůma Jiří | Rousínov | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
56 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
56 | Riedl Patrik | Humpolec | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
56 | Slavík Jaromír | Humpolec | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
59 | Košina Pavel | Domanín | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
59 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
61 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 10 | 117 | 128 | 12.80 | |
61 | Škoda František | Pacov | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
63 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
63 | Mendl Radek | Telč | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
65 | Malý Jiří st. | Korouhev | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
65 | Ščepka František | Humpolec | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
67 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
68 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 3 | 112 | 112 | 37.33 |
69 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
70 | Miček František | Křetín | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
71 | Novák Vratislav | Všeteč | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
72 | Matějka Václav | Nové Hrady | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
73 | Molík Lubomír | Citonice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
74 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
75 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
75 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
77 | Křen Jan | Telč | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
78 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
79 | Koten Petr | Jihlava | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
80 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
80 | Borovka Luboš | Vodňany | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
80 | Hnilička Radomír | Kunštát | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
83 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
84 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
84 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
84 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
87 | Slavík Alexej | Vilémov | 6 | 87 | 87 | 14.50 | |
88 | Prchal Jan | Lučice | 8 | 86 | 88 | 11.00 | |
88 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 86 | 86 | 43.00 |
88 | Tlustý Luboš | Svratouch | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
91 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 5 | 85 | 85 | 17.00 | |
91 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
93 | Bareš Vladimír | Slepotice | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
93 | Kutal Vít | Jimramov | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
93 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
93 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
97 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
97 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
99 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
99 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
101 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
102 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
103 | Merunka Martin | Pohledec | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
103 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
103 | Škorpík Daniel | Písečné | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
103 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
103 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
108 | Jarušinský Michal | Korouhev | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
109 | Hejč Jindřich | Kunštát | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
109 | Hlásenský Miroslav | Polička | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
109 | Kovář Michal | Třešť | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
112 | Vařák Jiří | Pokojov | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
113 | Svoboda Josef | Kozlov | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
114 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
114 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
116 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
117 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
117 | Matal Karel | Černá Hora | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
117 | Nešpor Ladislav | Třešť | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
117 | Růžička Pavel | Libina | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
117 | Salát Viktor | Kněžice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
122 | Truhlář Radek | Znetínek | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
123 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
124 | Hanzal Ondřej | Želetava | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
124 | Rašek Martin | Pacov | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
124 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
127 | Goncearenco Roman | Humpolec | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
127 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
129 | Svoboda Petr | Želetava | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
129 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
131 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 11 | 63 | 68 | 6.18 | |
131 | Svárovský David | Čejov | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
131 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
134 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
134 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
134 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
134 | Ložek Lukáš | Lomec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
134 | Trojan Roman st. | Nová Ves | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
139 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
139 | Novák Radek | Blatnice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
139 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
139 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
139 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
144 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
144 | Bříza Filip | Jiřice | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
144 | Fiala Vít | Zvole | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
144 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
148 | Matej Milan | Třebíč | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
148 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
148 | Raniak Milan | Třešť | 6 | 59 | 59 | 9.83 | |
151 | Klouček Jan st. | Branná | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
151 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
151 | Moravec Petr | Čejov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
151 | Nekula Libor | Dobroutov | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
151 | Padrtka Stanislav st. | Rozsochy | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
156 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
157 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
157 | Šťastný Ondřej | Telecí | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
159 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
159 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
161 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
162 | Hloušek Pavel | Adamov | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
162 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
162 | Riedlová Lucie | Humpolec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
165 | Gryč Jan | Přibyslav | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
165 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 6 | 52 | 52 | 8.67 | |
165 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
165 | Soukup Vlastimil | Čejov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
169 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
169 | Charvát Valentin | Jihlava | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
171 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
171 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 6 | 50 | 50 | 8.33 | |
171 | Fanta František | Větrný Jeníkov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
171 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
171 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
171 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
177 | Havlík Jiří | Dalečín | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
177 | Horáček Stanislav | Velké Pavlovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
177 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
177 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
177 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
182 | Galko Daniel | Břilice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
182 | Galko Lubomír | Břilice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
182 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
182 | Nykodým Jiří | Jimramov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
182 | Rašek Zbyněk | Pacov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
182 | Skala David | Skřivánek | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
182 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
182 | Tůma Jakub | Rousínov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
182 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
182 | Švarc Pavel | Jimramov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
192 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
192 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
192 | Kobylka Lukáš | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
192 | Macourek Luboš | Libina | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
192 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
192 | Martínek Radek | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
192 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
192 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
192 | Vaculík Filip | Pelhřimov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
192 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
202 | Bernard Michal | Milín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
202 | Běluša Jiří | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
202 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
202 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
202 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
202 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
208 | Bureš Jan | Počátky | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
208 | Bárta František | Branná | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
208 | Fanta Josef | Větrný Jeníkov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
208 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Jelínek Radim | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
208 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
208 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
208 | Šereda Jaroslav | Chotěboř | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Šimánek Jakub | Rouštany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
218 | Bělovský Josef | Humpolec | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
218 | Dubský František | Mirovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
218 | Gabriel Václav | Sezimovo Ústí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Kubík Martin | Zruč nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Rajdl Jiří | Onšovec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Sedláček Radek | Česká Třebová | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Černý Martin | Babice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
226 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
226 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
226 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
226 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
226 | Nášel Jiří | Kolín | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
226 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
226 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
226 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
234 | Cablk Jan | Pravonín | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
234 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
234 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
234 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
234 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
234 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
234 | Mudroch Ladislav | Pardubice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
234 | Růžičková Martina | Tábor | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
234 | Vilášek Harald | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
234 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
244 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Kout Otakar | Hradec Králové | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Plášil Jaroslav | Nová Včelnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
244 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
251 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Burian Jiří | Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
251 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
251 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Hron Vladimír | Lovětín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Klusák Ladislav | Dalečín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Lovětínský Petr | Dačice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Nosek Erik | Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
251 | Němec Jan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
251 | Staňa Jan | Vedrovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Závodský Petr | Dačice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
251 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
251 | Žernov Jáchym | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
265 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
265 | Blažek Petr | Načeradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
265 | Divoký Adam ml. | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
265 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
265 | Jeřábek Václav | Třešť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
265 | Kučera Pavel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
265 | Kučera Vlastislav | Třešť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
265 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
265 | Synek Martin | Choceň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
265 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
265 | Vlček Jiří | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
265 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
265 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
278 | Beneš Milan | Tušť | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
278 | Bečka Pavel | Plevnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
278 | Bečková Lenka | Plevnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
278 | Bidmon Jiří | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
278 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
278 | Bíža Luděk | Malešov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
278 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
278 | Jozífek Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
278 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
278 | Kolář Michal | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
278 | Morkus Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
278 | Neumann Zdeněk | Domanín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
278 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
291 | Drápela Lukáš | Velké Meziříčí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
291 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
291 | Jakoubek Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
291 | Krčál Filip | Třebíč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
291 | Kubešová Denisa | Bolina | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
291 | Kuřátko Pavel ml. | Mostiště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
291 | Ševčík Jiří | Bílek | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
298 | Brodina Jakub | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
298 | Dejmek Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
298 | Hanzal David | Koňkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
298 | Háva Dominik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
298 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
298 | Křikava Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
298 | Makovský Eduard | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
298 | Migdal David | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
298 | Nikl Jan | Libina | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
298 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
298 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
309 | Janďourek Bohumil | Nové Město na Moravě | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Kachlíř Michal | Netín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Koukal Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
309 | Kupka Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
309 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Veselý Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
316 | Dvořák František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
316 | Eis Martin | Chotěboř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Hemerka David | Josefodol | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
316 | Král Pavel | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Krčil Martin ml. | Červená Řečice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Moravec Filip | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
316 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
316 | Sláma Martin | Dlouhá Ves | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
316 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
316 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
330 | Bureš Michal | Jihlava | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
330 | Břeň Emil | Jimramov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
330 | Gajdošík František | Slovensko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
330 | Horák Michal | Jaroměř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
330 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
330 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
330 | Mezera Luboš | Růžená | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
330 | Prosser Matěj | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
330 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
330 | Večera Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
330 | Vohanka Marian | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
330 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
343 | Horák Jan | Herálec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
343 | Klement Milan | Skuteč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Kuba Martin | Moravské Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Musil Petr | Herálec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Pocar Vlastimil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
343 | Stojan Petr | Mrzkovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Vaculík Michal | Pelhřimov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Vašátko Radek | Svitavy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
343 | Čadílek Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
356 | Fikar Aleš | Havlíčkův Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
356 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
356 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
356 | Krátký Jakub | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
356 | Liebezait Václav | Nové Strašecí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
356 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
356 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
356 | Novák Robin | Knínice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
356 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
356 | Pácal Petr | Stránecká Zhoř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
356 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
367 | Honek Josef | Olešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
367 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Klement Jiří ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Pittnerová Simona | Čenkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
367 | Zelníček Zdeněk | Vedrovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Chalupa Vít | Nové Město na Moravě | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Faltus Vladimír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
377 | Havlíček Ladislav | Nový Jičín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Hedbávný Radek | Velké Meziříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Hovorka Bohumil | Černovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
377 | Kadlec Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Kopta František | Želetava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Kostka Oldřich | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
377 | Krtek Aleš | Humpolec | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
377 | Kyncl František | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
377 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Neuber Jan | Čejov | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
377 | Nykodém Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
377 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Pfauser Karel | Pacov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Procházka Pavel | Jimramov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
377 | Šebesta Jakub | Třešť | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
398 | Baló Josef | Římov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
398 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
398 | Dejmek Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
398 | Fuchs Zdeněk st. | Třebíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
398 | Hybášek Stanislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
398 | Kasal Aleš | Chrastava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
398 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
398 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
398 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
398 | Švec Jakub | Zhořec | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
398 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
409 | Bambula Antonín | Čenkov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Barák Milan | Želetava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Holečkáč Tomáš | Mohelnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Hádlík Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
409 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Kříž Kryštof | Jankov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Luňák Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
409 | Marek Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
409 | Pfauser Milan | Planá nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Sláma Václav | Nové Město na Moravě | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
409 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
421 | Cileček Martin | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Dietz Lukáš | Třešť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Horký Miroslav | Studénka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
421 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Kříž Josef | Smrk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Maršík Jan | Pelhřimov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
421 | Munka Zoltán | Menhartice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Prokop Dalibor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
421 | Savín | Velké Meziříčí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Suchomel Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
421 | Takácsová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Tvrdá Nikola | Příseky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Vacek Petr | Kameničky | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
421 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Voda Radek | Brno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
421 | Vopršal Filip | Radňovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Zelenka Stanislav | Dačice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Červený Marek | Velké Meziříčí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Čábera Ladislav | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Šabatka Tomáš | Sasov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Šibor Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
421 | Štětka Václav | Radňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
421 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
447 | Dohnal Stanislav | Opatov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Herna Luboš | Mladá Vožice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Kolek Lubomír | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
447 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Kvasnica Martin | Slovensko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Launa Libor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Matějka René | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Milichovský Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Moravec Miroslav | Polička | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Nedoma Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Pelikán Vojtěch | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Pražák Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Racik Milan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Rydval Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Solař Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
447 | Tecl Petr | Tábor | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
447 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Tůma Ladislav | Čenkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
447 | Šmiták Matěj | Husinec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
470 | Bez Roman | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Chalupa Matěj | Modřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Drdlík Milan | Velká Bíteš | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
470 | Fikar Petr | Radostín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Háva Filip | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
470 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
470 | Malý Michal | Čejetice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Mezera Josef | Růžená | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Pocar Kamil | Dešná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Pocarová Veronika | Dešná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Smutný Josef ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
470 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Svoboda František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
470 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
470 | Závodný Petr | Štoky | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
470 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
489 | Beck Milan | Prachatice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
489 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Janda Filip | Ždírec nad Doubravou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Kocourová Sandra | Svratouch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Krčil Stanislav st. | Želiv | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
489 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Malý František | Kostelní Radouň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
489 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Pauzar Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
489 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Švec Vojtěch | Pacov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
504 | Bláha Marek | Rancířov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Béna Luboš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
504 | Hanzal Roman | Žirovnice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
504 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Junek Milan | Lažínky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Karlová Pavla | Kamenice nad Lipou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Kokeš Vladimír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
504 | Kolář Radim | Vír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Kopecký Pavel | Dobrovítov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Kratochvíl Marek | Kochánov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Marková Andrea | Ždírec nad Doubravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Matei Milan | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Matějka Jindřich | Strakonice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
504 | Matějková Dagmar | Strakonice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
504 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
504 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Větrovský Tomáš | Polná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Šabatková Hana | Jihlava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
504 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Březina Jan | Víska | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Hankocy Jaroslav | Brno | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
534 | Horváth Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Jelínek Pavel | Kosovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Kučera Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
534 | Landsman Martin | Meziříčko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Mareš Jakub | Plačkov | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
534 | Mičič Bogdan | Citonice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
534 | Nekola Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Pittner Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
534 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Svoboda Oldřich ml. | Dlouhá Brtnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
534 | Žejdlík Petr | Svratouch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
549 | Bambula Karel | Jersín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Komárovský František | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Král Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Křižan Roman | Náměšť nad Oslavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Nedvěd Augustin | Staré Bříště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Odvárková Nella | Herálec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Vošický Josef | Bílek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Zezula Jan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Čermák Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Šiman Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
549 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
549 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
569 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
569 | Hankocy Michal | Brno | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
569 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Josífek Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Knecht Roman | Velké Meziříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Kučerová Andrea | Svratouch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Mühlfait Marek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Pokorný Gustav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
569 | Potičný Michal st. | Ivančice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Václavík Stanislav | Pelhřimov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Wohryzka František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
569 | Zmek Bořivoj | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
569 | Ďurač Rudolf | Uherčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
569 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
569 | Štůla Jan | Tři Studně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
587 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Fencík Miroslav | Čenkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
587 | Havel Josef | Vystrkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Homola Ludvík | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
587 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Jaša Libor | Velké Meziříčí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Kubát Kryštof | Chotěboř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Navrátil Vladimír ml. | Brno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
587 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
587 | Nekula Matěj | Dobroutov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Rybníček Denis | Třebíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Soukup František | Lovětín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Vajda Dušan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
587 | Vajdová Hana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
587 | Vejslík David | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
587 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
604 | Bogaň Jan | Lhotka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Mühlfaitová Julie | Ždírec nad Doubravou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
604 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Vambera Tomáš | Svratouch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Vidourek Jan | Lukov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Votava Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
604 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Šenkýř Martin | Pelhřimov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
604 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
617 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
617 | Bárta Lukáš | Buřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Herbrich Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
617 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Holčapek David | Ivančice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Kandr Filip | Okrouhlička | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
617 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Med Karel | Střítež | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Musil Lukáš ml. | Svratka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
617 | Paclt Luboš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
617 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Salinger Michal | Jihlava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Smrček Ladislav | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Stránský Martin | Česká Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Tvrdý Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Valenta Zdeněk | Kamenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Výleta Martin | Český Rudolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
617 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Štulpa Libor | Veverská Bítýška | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
641 | Bureš Matyáš | Herálec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Chadraba Petr | Nešovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Hanzlíček David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
641 | Hanzlíček Ivo | Brno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Hrbek František st. | Hlavňov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Kadlec Ivo | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
641 | Kašparová Natálie | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
641 | Mazourek Ivoš | Dalečín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Mejstřík Jaroslav | Havličkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
641 | Oplt Luboš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
641 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Roman Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Vašků Jan st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
641 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
641 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
658 | Augustin Jan | Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Bajer Milan | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Beck Jiří | Prachatice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Bourek Petr | Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Bulant Luboš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
658 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Fibikar Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Hanák Martin | Líšeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
658 | Hotárek Radek Líšeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
658 | Hrstka Pavel | Slaný | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
658 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Joska Miroslav | Horní Studenec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Joukl Jiří | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Jánský František | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Kadala Roman | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
658 | Kasík Jan | Kladno | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
658 | Klobusovský Miroslav | Libická Lhotka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Krupička František | Batelov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Kuřátko Pavel | Mostiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Matějka Tomáš | Sobiňov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Oberraiter Vojtěch | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Rázl David | Krucemburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Strejček Zdeněk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
658 | Tryzna Matyáš | Dolní Dvůr u Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
658 | Žák Václav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
689 | Fajmonová Karolína | Herálec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Frič Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
689 | Honek David | Rožná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Janura Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
689 | Koten Tomáš | Čejov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Krajíc Jiří | Pacov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Kučera Zdeněk | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Matějka Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
689 | Palutka Daniel | Vedrovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Tvrdý Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Vtípilová Tereza | Ždár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
689 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
704 | Adamec Jakub | Závidkovice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
704 | Andrýsek Vít | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Bukal Marek | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Fabík Jakub | Radostín nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Gottwald Miroslav | Strmilov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
704 | Kachlíř Zdeněk | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Kubín Josef | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Lajkeb Martin | Zachotín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
704 | Michalíková Michaela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
704 | Máchalová Kateřina | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Němec Daniel | Mladé Bříště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
704 | Pavlačka Roman | Brno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
704 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Vamberová Kamila | Svratouch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Čipera David | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
704 | Škorpík Jan | Ubušín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
723 | Dvořáček Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
723 | Fuchs Jan | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
723 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
723 | Krejza Vojtěch | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
723 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
723 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
723 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
730 | Boháček Vítězslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
730 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
730 | Drahoš Michal | Borová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Gamper Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Kapec Lukáš | Leština | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Komárek Dominik | Obědovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Liška František | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
730 | Merta Vojtěch | Lomnička | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
730 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
730 | Pachovský František | Jimramov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Suk Daniel | Meziměstí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Suk Petr | Meziměstí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Szved Otto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
730 | Vaňous Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
730 | Zajíc Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Zedník Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
730 | Škursa Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
730 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
758 | Chaloupek Jan | Putimov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Chládek Filip | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
758 | Eliáš František | Pavlov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Kráčmar Jaroslav | Olomouc | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Sankot Radek | Dobrá voda | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Závodný Jan | Štoky | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
758 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
758 | Žemlička Lukáš | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
772 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Brodina Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Bureš Lubomír | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Bureš Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Buček Jiří | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Buček Tomáš | Nedvědice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Drápalík Jiří | Slavíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Drápalík Jiří ml. | Slavíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Endl Petr | Dešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Fišer Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Gajdáčová Andrea | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
772 | Grym Matěj | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Kolínko David | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Kubát Hynek | Dobrohostov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Kulíšek Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Meduna Ivan | Hradčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Mrkvica Luboš | Vranovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Nasadil Zdeněk | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Němec Jiří | Radějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Pešta Ladislav | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Poul Pavel | Kotlasy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Pytlík Ladislav | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Růžička Josef | Popelín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Schwarzberger Miroslav | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Skala Josef | Skřivánek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Sklenář Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Sklenář Vojtěch | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Slámová Tereza | Ždár nad Sazavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Smolík Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Veselý Miroslav | Zlatkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Vícha Lukáš | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Černý Jiří ml. | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Štumr Miroslav | Krucemburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Štětka Tomáš | Radňov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Šťastný Milan ml. | Vitochov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
822 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Mužátko Martin | Pořešín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Němec Matouš | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Pešek David | Věcov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Přikryl Miloslav | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
822 | Slabý Tomáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
822 | Šesták Vladimír | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
832 | Bošek Stanislav | Brno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
832 | Dvořák Josef | Krahulčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
832 | Frič Tomáš | Skuhrov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
832 | Haška Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
832 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
832 | Jaša Martin | Velké Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
832 | Krajhanzl Pavel | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
832 | Ledvinka Martin | Brno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
832 | Machát Ivo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
832 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
832 | Preisler Jakub | Vír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
832 | Svobodová Jana | Pokojov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
832 | Volf Josef | Chlumín | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
832 | Šenkýř David | Vír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
846 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
846 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
846 | Mendl Patrik | Lučice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
846 | Máca Karel | Lovětín | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
846 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
846 | Obrtlík Karel | Třešť | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
846 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
846 | Svobodová Natálie | Pokojov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
854 | Adamcová Libuše | Krahulčí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Adamec Josef | Krahulčí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Beneš Jaroslav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Budíček Miloš | Český Rudolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Chalupa Radim | Modřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Chalupa Zdeněk | Modřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Hlaváč Antonín ml. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
854 | Kučera Ondřej | Český Rudolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Liška Jaroslav | Třemošnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Pech Pavel | Kozárovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Plocek Jaroslav | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Pražský Radek | Mýto v Čechách | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Strouhal Martin | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Valenta Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
854 | Ventluka Jaroslav st. | Třemošnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Zvelebil Martin | Vencov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Čejdík Petr | Příbram | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Šanda Martin | Pelhřimov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
854 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
879 | Adamec Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
879 | Bečvář Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
879 | Hořčic Jiří | Soutice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
879 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
879 | Procházka Pavel | Chudčice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
879 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
885 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Bečán Ladislav | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Bečánová Ludmila | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Budaj Peter | Těmice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Budajová Ingrid | Těmice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Chalupný Petr | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Duba Ondřej | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Fojt František | Lovětín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Frola Dušan | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Gábor Zdeněk | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Gáborová Stanislava | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
885 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Holman Karel | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Ježek Slavomír | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kadlec Václav | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kašáková Markéta | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kolář Jan | Číhošť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kolář Pavel | Neznašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kos Jan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kovařík Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Krtek Tomáš | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
885 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kölbl Karel | Věžnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Kölbl Tomáš | Věžnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Křídlová Kateřina | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Lechnýř Vlastimil | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Ledvinka Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
885 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Macošinec Richard | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Mahdal Michal | Suchá Loz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Mahdal Radim | Suchá Loz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Marko Jaroslav | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Matjašek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
885 | Michal Rudolf | Ždírec nad Doubravou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Míka Jiří | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Nepala Jan | Šlapanice u Brna | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Nerad Bronislav ml. | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Nerad Bronislav st. | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Netolický Martin | Dědová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Nosek Martin | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Němec Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Němec Gustav | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Onderka Vojtěch | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Pelda Petr | Údavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Pešek Jiří | Šaratice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Pohořal Jakub | Neveklov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
885 | Procházka Ivo | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Procházka Patrik | Velká nad Veličkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Procházka Vít | Velká nad Veličkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Ptáček Matyáš | Sobíňov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Půlpán František | Hlinsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Samek Dominik | Trhonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Simajchl Alois | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Slavíček Josef | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Sop Petr | Veltrusy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Stehlík Jaroslav st. | Tři Studně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Urban Viktor | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
885 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Varhánek Ivan | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
885 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Vlažný Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
885 | Vlček Jaroslav | Přešťovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Vlček Jaroslav ml. | Drachkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Zemacová Gabriela | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Zemanec Miroslav | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Čajko Jan | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Čech Dalibor | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
885 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Štyller Jakub | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Šváb Vratislav | Kunštát | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
885 | Šíla David | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
987 | Baloun Kamil | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Barák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Bednář Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Benešová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Boháč Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Boháček Jakub | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Bojčuk Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Bouchner Slavomír | Štoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Boček Martin | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Bucher Petr | Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Buzek Jiří | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Bártík Rostislav | Římov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Břeň David | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Choutka Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Choutková Klára | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Cigánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Coufal Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Daněk Vojtěch | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Dejmek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Dietz Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Diviš Roman | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Doubrava Vladimír | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Dočkal Stanislav | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Durda Ladislav | Šebkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | DušekDominik | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Dvořák Petr | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Exner Jakub | Úsobí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Fencíková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Foitl František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Foukal David | Úsobí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Fousek Jan | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Frič Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Frula Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Fízel Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Grund Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Grundza Jan | Stonařov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Halagačka Jan | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Hanzal Jakub | Koňkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Hausvater Jan | Kosovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Hausvaterová Hana | Kosovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Havel Stanislav | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Havelka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Havelková Erika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Hendl Michal | Vojnův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Hlaváč Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Holiš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Homola Matouš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Honzátko Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Hric Ondřej | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Hron Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Háva Oto | Strniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Ivan Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Jainterova Lenka | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jaintner Dominik | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jakubec Jiří | Budeč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Janoušek Petr ml. | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Janů Jindřich | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jaša Adam | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jeřábková Renata | Brtnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jilichová Iva | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jirák Václav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jokl Josef | Štoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jínek Antonín | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Jínek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kalenda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kasalová Marie | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kavalír Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kazda Lukáš | Nová Říše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kačer Jiří | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kladivo Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Klanica Rudolf st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Klíma Jan | Blížkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Koblasa Pavel | Sedlečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kodys Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Kolařík Josef | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Komín Vladimír | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Konečný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Kopečný Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kovařík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Kovčka Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Koča Vítězslav | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kořínek Martin | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Košťál Aleš | Víska | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Krejčí Josef | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Krupičková Denisa | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Král Jakub | Javorník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Krátký Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Krátký Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Kráčmar Vladimír | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kršek Martin | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kubín Radek | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kuczawski Petr ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kuran Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Kučera Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Křen František | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Křováček Jiří | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Kříž Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Lajkebová Markéta | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Landsman Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Leiksner Liří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Levický Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Liška Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mach Zdeněk | Zálesí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Machková Lenka | Vepříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Maier René | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Marek Pavel | Přerov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Marek Petr | Maleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mareček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Mareš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Maryska Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Maslák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Mayer Marek | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mendlová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Mergl Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Merunka Petr | Hamry nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mezera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Mikeš Martin | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mikešová Petra | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mikulecký Daniel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Misarosh Jevgenii | Ukrajina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Molák Lubomír | Přibyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mrskoč Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Mudruňka Radek | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Munduch Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Musil Pavel | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Musil Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Musilová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Másílko Jaroslav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Nosál David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Nosál Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Novotný Zdeněk | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Novák Karel | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Novák Matyáš | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Nováková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Nápravník Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Němec Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Němec Jiří | Lukavec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Odvárka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Oplt Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Osvald Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Ouška Jan | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Palček Rastislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Panáček František ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Panáček František st. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Panáček Zdeněk | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Paštika Petr | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pejšek Radek | Krasoňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Peroutka František | Nuzice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Peroutka Oldřich | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pečenka Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pešta Dominik | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pešák Milan | Nižkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pfeffer Patrik | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pohanka Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pohořal Miloslav | Neveklov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Pojezný Jan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Polzer Jan st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Poláček Tomáš | Vítězná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Polášek Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Popelka Zdeněk | Lísky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Prchal Matěj | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Procházka Radek | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Procházková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Prokop Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Přikryl Radek | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Rataj Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Roubal Ervín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Roučka Jan | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Rygl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Růžička Martin | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Satrapa Jaroslav | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Schránil Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Sedláček Josef | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Sibera Petr | Dlouhá Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Slavík Jaroslav | Otín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Slavíček František | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Smola Pavel | Budíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Smolová Nikol | Dolní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Smutný Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Sobota Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Sobotka Antonín | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Staněk Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Stašek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Stočes Ivan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Stránská Tereza | Česká Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Svoboda Drahoslav | Dlouhá Brtnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Trešl Milan | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Truhlář Václav | Znetínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Truhlářová Martina | Znetínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Trávníček Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Trávníček Michal | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Třeček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Tůma Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Uher Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Uronka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Vacula Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Valička Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | VelínskýEduard | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Večeřa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Voborský Jiří | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vocílka Milan | Horní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vokoun Ondřej | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vondruška Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Vopěnka Aleš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vorba Jiří | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vrbenský Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vrdský Antonín | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vrzal Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Vybíral Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Vybíral Simon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Vyhnalík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Vácha Jan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vácha Lubomír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Vícha Tadeáš | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zamazal František | Všeradov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zdvihal Jiří | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zelenka Vít | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zeman Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Zichová Natálie | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Zíma Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Čacho František | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Čermák Radim | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Černý Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Částka Josef | Čihalín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Řádek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Šanovec Slavomír st. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šedý Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šimek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Škvařil Ladislav | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šotola Lubomír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šozutárová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Špendlíček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
987 | Šrámek Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Štumar Libor | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Štveráček Zdeněk | Čihalín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Štěpánek Milan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Švancara Jaromír | Nižkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Švanda Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Švoma Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šťourač Radek | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
987 | Šťáva Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 |