Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1187 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 246 | 339 | 37.67 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 237 | 394 | 30.31 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 16 | 234 | 373 | 23.31 | |
4 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 17 | 229 | 450 | 26.47 | |
5 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 16 | 227 | 369 | 23.06 |
6 | Mokrá Jana | Najdek | 17 | 211 | 422 | 24.82 | |
7 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 12 | 196 | 249 | 20.75 |
7 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 16 | 196 | 293 | 18.31 | |
9 | Doležán Nikola | Chotěboř | 7 | 195 | 221 | 31.57 | |
10 | Takács Pavel | Světnov | 9 | 187 | 214 | 23.78 | |
11 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 13 | 170 | 246 | 18.92 |
12 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 8 | 168 | 186 | 23.25 | |
13 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 10 | 167 | 201 | 20.10 | |
14 | Soukup Ivo | Třebíč | 10 | 164 | 186 | 18.60 | |
15 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 6 | 163 | 163 | 27.17 | |
15 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 12 | 163 | 191 | 15.92 | |
17 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 161 | 200 | 20.00 | |
18 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 6 | 160 | 160 | 26.67 | |
19 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 5 | 153 | 153 | 30.60 | |
20 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 6 | 151 | 151 | 25.17 |
21 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
22 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
23 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 7 | 135 | 141 | 20.14 |
24 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 134 | 136 | 17.00 | |
24 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
26 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
27 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 9 | 129 | 141 | 15.67 | |
27 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 8 | 129 | 134 | 16.75 | |
29 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 128 | 129 | 18.43 |
30 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 6 | 125 | 125 | 20.83 |
31 | Adamec Jakub | Světlá nad Sázavou | 6 | 123 | 123 | 20.50 | |
32 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
33 | Peťovský Ivan | Želetava | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
34 | Hurt Martin | Zbraslavice | 8 | 120 | 122 | 15.25 | |
34 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 8 | 120 | 129 | 16.13 | |
36 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 118 | 118 | 23.60 | |
36 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 7 | 118 | 119 | 17.00 | |
38 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 7 | 116 | 117 | 16.71 | |
39 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 8 | 115 | 126 | 15.75 | |
40 | Musílek Petr | Chotěboř | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
41 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 111 | 111 | 37.00 |
41 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
43 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 7 | 109 | 110 | 15.71 | |
43 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
45 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
46 | Slavík Jaromír | Humpolec | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
47 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
47 | Raniak Martin | Třešť | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
49 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
49 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
51 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 7 | 100 | 102 | 14.57 | |
52 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
53 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
53 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
55 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
55 | Šmahel Zdeněk | Knínice | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
57 | Charvát Valentin | Jihlava | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
58 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
59 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
60 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 8 | 91 | 98 | 12.25 | |
61 | Bělovský Jan | Chotěboř | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
61 | Čech Rostislav | Třebíč | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
63 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 8 | 88 | 97 | 12.13 | |
64 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
65 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
66 | Prax Jakub | Rebešovice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
66 | Procházka Milan | Nárameč | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
68 | Zrnová Jitka | Benešov | 7 | 81 | 82 | 11.71 | |
69 | Tlustý Luboš | Svratouch | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
70 | Mička Filip | Světnov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
71 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
71 | Riedl Michal | Humpolec | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
73 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
74 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
74 | Sysel Jan | Ivančice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
74 | Válka Ondřej | Želiv | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
77 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
77 | Vařák Jiří | Pokojov | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
77 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
80 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
80 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
80 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 5 | 69 | 69 | 13.80 |
83 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
83 | Roman František | Staré Hobzí | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
83 | Tecl Petr | Tábor | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
86 | Hos Martin | Otín | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
87 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
87 | Šenkýř Dominik | Vír | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
89 | Jílek Martin | Ubušínek | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
89 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
89 | Zbraněk Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
89 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
93 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
93 | Riedl Patrik | Humpolec | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
93 | Tkáč Milan | Kolín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
96 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
97 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
98 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
99 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
99 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
99 | Novák Radek | Blatnice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
102 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
102 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
104 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
104 | Merunková Natálie | Pohledec | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
106 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
106 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
108 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
108 | Mendl Radek | Telč | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
110 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
110 | Hlaváček Karel | Humpolec | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
110 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
110 | Smola Pavel | Budíkov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
114 | Březina Zdeněk | Budíškovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
114 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
114 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
114 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
118 | Hovorka Štěpán | Vír | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
118 | Truhlář Václav | Znetínek | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
120 | Kučera Vlastislav | Třešť | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
120 | Malý František | Kostelní Radouň | 5 | 52 | 52 | 10.40 | |
120 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
123 | Fiala Vít | Zvole | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
123 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
125 | Kura Hynek | Tři Studně | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
125 | Macků Bohumil | Dačice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
125 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
125 | Viktorin Vít | Štěpánov nad Svratkou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
125 | Štěpánek Jan | Domanín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
130 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
130 | Kyselý Jakub | Jimramov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
130 | Potičný Michal st. | Ivančice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
130 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
130 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 5 | 48 | 48 | 9.60 | |
130 | Řehořek Václav | Vír | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
136 | Bureš Michal | Jihlava | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
136 | Jindra Jakub | Vír | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
136 | Pečinka Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
136 | Riedl Filip | Humpolec | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
140 | Nedvěd Tomáš | Maršovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
140 | Svoboda Josef | Kozlov | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
142 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
142 | Jindra Filip | Vír | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
142 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
142 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
142 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
147 | Krejčí Ondřej | Domanín | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
148 | Riedlová Lucie | Humpolec | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
148 | Tlustý Luboš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
150 | Bureš Jan | Počátky | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
150 | Pocar Drahoš | Uherčice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
152 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
152 | Hurtová Ema | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
152 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
152 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
152 | Vejslík David | Jihlava | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
152 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
158 | Chromá Kristýna | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
158 | Duba Štěpán | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
158 | Fikar Petr | Horní Bříza | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
158 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
158 | Pavlíček Leonardo | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
158 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
158 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
158 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
158 | Zelníček Zdeněk | Vedrovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
158 | Škoda František | Pacov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
158 | Žurovec Dalibor | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
169 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
169 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Jon Zdeněk | Dobrá Voda | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Kučera Ladislav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
169 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Pavlíčková Kamila | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
169 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
169 | Smítka Josef st. | Kaňk | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
169 | Starostová Natálie | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
169 | Tepřík Lukáš | Slavonice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
169 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
182 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
182 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
182 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
182 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
182 | Prášek Marek | Vémyslice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
182 | Starosta Radek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
182 | Zelenka Pavel | Grunta | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
182 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
182 | Švejda Jan | Heřmanov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
191 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
191 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
191 | Husseini Viktor | Brno | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
191 | Janková Dorota | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
191 | Kostelecký Zdeněk | Třebohostice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
191 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
191 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
191 | Novotný Jiří | Louka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
191 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
191 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
191 | Pácal Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
191 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
191 | Rambousek Jakub | Čihalín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
191 | Raniak Milan | Třešť | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
191 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
191 | Uhrik Jiří | Dačice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
191 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
208 | Blažek Lubomír | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Fikar Aleš | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Halámek Václav | Křižanov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Hanzal Roman | Žirovnice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
208 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
208 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
208 | Nguyen Ding Hoc | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Prchal Jan | Lučice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
208 | Svěrák Jiří | Lovětín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Valentová Barbora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
208 | Čejka Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
222 | Adam Petr | Český Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
222 | Blatný David | Brno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Fuks Luboš | Lhotice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
222 | Havel Nicolas | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Mikeš Martin | Třešť | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
222 | Morávek Šimon | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
222 | Nedvěd Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Pozděna Miroslav | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Zavadil Martin | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
222 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
235 | Chrást Jakub | Laštovičky | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
235 | Chudárek Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
235 | Dvořáková Aneta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
235 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
235 | Franěk Martin | Březník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
235 | Kopic Milan | Humpolec | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
235 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
235 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
235 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
235 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
235 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
235 | Růžička Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
235 | Soukup František | Lovětín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
235 | Tesař Tomáš | Maldoňovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
235 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
235 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
235 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
252 | Adamec Jakub | Závidkovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Flígr Filip | Pacov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Flígr Rostislav | Pacov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Horký Luboš | Bobrůvka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Johanides Vlastimil ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Prokopová Anna | Cejle | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Strnad Jakub | Uherčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
252 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Šebesta Jakub | Třešť | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
252 | Ščepka František | Humpolec | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
268 | Boháč Martin | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
268 | Dietz Lukáš | Třešť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
268 | Ferenc Miroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
268 | Hovorka Bohumil | Černovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
268 | Humpolíček Tobiáš | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
268 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
268 | Menšík Jiří | Dačice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
268 | Nečesánek Jiří | Vír | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
268 | Prokůpek Tomáš | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
268 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
278 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Hamříková Michaela | Dobrá Voda | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Hovorková Sofie | Vír | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Hubáček Vít | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Imamovič Adis | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Janů František | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Musil Jan | Budíškovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Pevný Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
278 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
278 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
278 | Řiháček Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
278 | Šotnerová Bohumíra | Vémyslice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
294 | Barák Milan | Želetava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
294 | Karban Šimon | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
294 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
294 | Skoumal Vít | Vír | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
294 | Skoumalová Jindřiška | Vír | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
294 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
294 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
294 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
294 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
294 | Zvěřina Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
294 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
294 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
306 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
306 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Karban Tobiáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
306 | Mezera Luboš | Růžená | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Musil Petr | Herálec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
306 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Novák Pavel | Bujanov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Novák Pavel ml. | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Novák Pavel st. | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Serbus Tomáš ml. | Kostelec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Čáp Pavel | Kamenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Řehoř Karel | Vír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
306 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
324 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
324 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
324 | Bečka Pavel | Plevnice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
324 | Gregor Jaromír | Herálec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
324 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
324 | Mikešová Petra | Třešť | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
324 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
324 | Peclová Vanesa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
324 | Stašáková Dana | Frymburk | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
324 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
324 | Čech Michal | Počátky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
324 | Černý Tomáš | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
336 | Adamec Jakub ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Dietz Jiří | Třešť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Hrubeš Petr | Kost | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Hrubeš Petr ml. | Kost | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
336 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Jánský František | Dačice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
336 | Kopeček Lukáš | Kyjov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Kyselý Libor | Jimramov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Křikava Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
336 | Linhart Jan | Kojatín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Macků Adéla | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
336 | Malíšková Karolína | Kyjov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Miček František | Křetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Rybníček Matyáš | Brno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
336 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Vejpustek Matyáš | Věchnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Vomela Jakub ml. | Maršovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
336 | Zachoval Damián | Vilémov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
336 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
357 | Bambula Antonín | Čenkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Beran Dominik | Rožná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Beránek Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Beránek Michal | Česká Bělá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Bittner Tadeáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
357 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Konšel Lukáš | Hněvkovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Mičič Bogdan | Citonice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
357 | Musil Jan | Velká Losenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Papula Lukáš | Sobáčov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Pátek Daniel | Herálec | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
357 | Sýkora Jan | České Budějovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
357 | Tauber Pavel | Němčičky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
357 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
357 | Ťupa Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
374 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Bukovský Miroslav | Kněžice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Horák Jan | Herálec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Jílek Petr | Vír | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Kaleja Vojtěch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
374 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Kostelecký Karel | Vír | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
374 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Navrátil Ladislav st. | Přerov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Reháková Karla | Jakule | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Sadský Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
374 | Sankot Radek | Dobrá voda | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
374 | Sopková Simona | Humpolec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Urban Kryštof | Ledeč nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Veselý Jan | Jimramov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Zelníček Zdeněk ml. | Vedrovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
374 | Štětka Václav | Radňov | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
394 | Beran Pavel | Věchnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Břeň David | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Jílek Lukáš | Dudín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Krtek Aleš | Humpolec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
394 | Lukš Maksim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
394 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Neuber Jan | Čejov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
394 | Novotná Jana | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
394 | Pastorek David | Janovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Procházka Ondřej | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Prokůpek Ondřej | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
394 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
394 | Rýdl Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Vašků Jan ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
410 | Bláha Stanislav | Dačice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
410 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
410 | Filipi Tadeáš | Telecí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Jiskra Mikuláš | Horní Rápotice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Jílek Jiří | Odranec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Kalenda Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
410 | Křen Jan | Telč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Křen Milan | Telč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Matej Milan | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Myslivec Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
410 | Nečesánek Jaromír | Vír | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
410 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
410 | Opršalová Ema | Lipnička | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
410 | Petrová Zuzana | Křídla | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Rýdl Jakub | Ledeč nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Zezula Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
410 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Šotner Roman | Vémyslice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
410 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
434 | Halaška Milan | Staré Hobzí | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
434 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
434 | Kleiner Kevin | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
434 | Klimeš Matyáš | Vranovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
434 | Kostelecký Tomáš | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
434 | Krejčí Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
434 | Preisler Jaroslav | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
434 | Uhlíř Šimon | Kundratice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
434 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
434 | Šťouračová Nela | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
444 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Boháč Tadeáš | Jimramov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Kavřík Radim | Humpolec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Neufus Daniel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Novotný Martin | Vatín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Richtr Pavel | Vápensko | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
444 | Smola Jan | Kostelec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Trešl Milan | Myslkovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
444 | Štouračová Nela | Vír | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
462 | Fišerová Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
462 | Havíř Lukáš | Ubušínek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
462 | Kostečka Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
462 | Krejčí Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
462 | Kršek Jan | Pacov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
462 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
462 | Pošusta Tomáš | Cetoraz | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
462 | Vilhelm Jaroslav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
462 | Zbytovský Roman | Unčín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
462 | Řáda Jan | Onšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
462 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
473 | Cimburek František | Kameničky | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
473 | Dvořák Matyáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
473 | Dvořák Vojtěch | Želetava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Fučík Jan | Švařec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Fučík Miroslav | Švařec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Horník Marcel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
473 | Hrala Jakub | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Jasan Nikola | Nová Ves u Světlé nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Kvapil Pavel | Damnice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
473 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Matonoha Vítězslav | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Matýsek Jan | Ubušín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Nedvěd Petr ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Ondrák František | Lhotice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
473 | Papež Matěj | Bohdalec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Pavlasová Blanka | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Schindler Matěj | Heroltice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
473 | Slavík Tomáš | Humpolec | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
498 | Bláha Milan | Holubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Burak Oleh | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Jeřábek Václav | Třešť | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
498 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Krejčí Karel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
498 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Nagy Petr | Soběslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Palán Jan | Humpolec | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
498 | Pejchal Oskar | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Piskač Tomáš | Vír | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
498 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
498 | Sýkora Jan | Humpolec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Vrátný Radek | Lesonice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
498 | Šimánek Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
517 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Boháč Petr | Ubušín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Boček Martin | Lovětín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Halák Radek | Dudín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
517 | Haška Jaromír | Hodonín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Imamovič Jessica | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Kalvas Milan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
517 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Kršek Martin | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Nečesánková Natálie | Vír | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Procházka Martin | Senožaty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Růžička Jan | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Ungr Miloslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Vaňura Dominik | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
517 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
517 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
517 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
536 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Cikánková Ivana | Říčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Fiža Pavel | Třebíč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Kavčuk Taras | Nové Město na Moravě | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
536 | Kolářová Veronika | Vír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Křivánková Michaela | Římov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Praxová Jana | Rebešovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Somerauer Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
536 | Souček Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
536 | Svoboda Martin | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
536 | Záruba Jiří | Havlíčkův Brod | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
536 | Řehůřek Lubomír | Rovečné | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
550 | Dojčar Tomáš | Zadní Vydří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Jirák Jaroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
550 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Petrás Martin | Sedliště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Pittnerová Simona | Čenkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Sekanina Richard | Sedliště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Sopko Adam | Hunpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
550 | Válek Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
565 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
565 | Dvořák Pavel | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
565 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Kalejová Karolína | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
565 | Karan Alexandr | Velká Bíteš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Kostelecký Marek | Vír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Nedělka Josef | Světnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
565 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 13 | 13 | 3.25 | |
565 | Stach Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
565 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
565 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
565 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
582 | Augustin Miloslav | Dědice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Bojanovský Petr ml. | Velké Meziříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Cikánek Tobiáš | Říčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
582 | Kovalec Oldřich | Rozsochatec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Nejedlý Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
582 | Rys Zdeněk | Lenora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Vařák Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
582 | Vosáhlo Jan | Zahájí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Čejka Martin | Pacov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
582 | Čejka Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
582 | Šibíček david | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
600 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Béna Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
600 | Jakubec Jiří | Budeč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Krejčí David | Kamenice nad Lipou | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
600 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Petera Antonín | Lipnička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Vojačka Zdeněk | Vilémov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Vondrák Jakub | Trhová Kamenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Zelený Šimon | Domanín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Čech Eduard ml. | Vír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Čížek Jakub | Klutské Chvalovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
600 | Štěpánek Zdeněk | Domanín | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
600 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
615 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Dostál Hynek | Chropyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Dostálová Jolana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
615 | Dostálová Lucie | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
615 | Kubáčová Veronika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
615 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Nagyová Jana | Soběslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Prudek Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
615 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Sláma Vlastimil | Slavíkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Sýkora Jiří | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Tůma Ladislav | Čenkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
615 | Žák Miloslav ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
630 | Adamčík Patrik | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
630 | Dlouhý Filip | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
630 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
630 | Kotlán Tomáš | Štěpánov nad Svratkou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
630 | Křikava Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
630 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
630 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
630 | Pittner Jiří | Čenkov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
630 | Promberger Jaroslav | Bohdalov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
630 | Vondruška Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
640 | Kaláb Vladimír | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Novotný Karel | Příseka | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
640 | Novotný Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
640 | Peclová Michaela | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
640 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Pošusta Jiří | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Pošusta Milan | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Stašák Jan | Frymburk | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
640 | Těťour Lukáš | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Vrba Karel ml. | Vyškov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Vískot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Zeman Rostislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
640 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
640 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
657 | Bořilová Pavla | Počátky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
657 | Fikar Lukáš | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Juračka Hynek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Keprt Adam | Jeneč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Klíma Ondřej | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
657 | Krejčí Vladimír | Počátky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Král Filip | Jihlava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Kubíková Blanka | Hodice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Linhart František | Studené | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
657 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
657 | Oberreiter Zdeněk ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Pilař Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
657 | Setnička Samuel | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Sládek Josef | Věstín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Staněk Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
657 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
657 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Večeřa Josef | Jihlava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
657 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
678 | Hlaváč Filip | Heroltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
678 | Jícha Jiří | Nový Vestec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Machunik Grzegorz | Olešnice na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Novotný Jan | Cetoraz | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Nádvorník Jiří | Krouna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Pavlík Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
678 | Procházka Jiří | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Souček Samuel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
678 | Vašků Jan st. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
678 | Vesecký Pavel | Hořepník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
678 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
678 | Ďásek Václav | Těchobuz | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
696 | Bohdanský Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
696 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
696 | Dvořák Jan | Mladá Vožice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
696 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
696 | Máca Karel | Lovětín | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
696 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
696 | Vopálka Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
696 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
704 | Budíček Miloš | Český Rudolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Dlouhý Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
704 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Husseini Faisal | Brno | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Kuczawski Petr ml. | Světlá nad Sázavou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
704 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Peroutková Petra | Březí nad Oslavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Sonberger Anastasia | Ledeč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Zelenka Tomáš | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Zvoneček Jan | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Zvoneček Petr | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
704 | Šťourač Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
719 | Charvát Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
719 | Hovorka Zdeněk | Vír | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
719 | Hric Ondřej | Třešť | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
719 | Husák Richard | Rouchovany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
719 | Kadrnoška Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
719 | Nešpor Ladislav | Třešť | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
719 | Novák František | Třešť | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
719 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
719 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
719 | Radíkovský Pavel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
719 | Svoboda Petr | Želetava | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
719 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
719 | Zbytovský Libor | Jimramov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
719 | Šoukal Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
733 | Albrechtová Veronika | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Bez Roman | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Bouchner Slavomír | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Bošek František | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Bošek Stanislav | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Burda Josef | Valeč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Bíbr Jan | Sviny | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Chrištov Jan | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Dobrovský Dominik | Vír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Dobrovský Patrik | Vír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Donát Oldřich | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Dubský František | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Farka Martin | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Frič Tomáš | Skuhrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Frola Dušan | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Gregor Jaromír ml. | Herálec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hešík Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hledíková Jana | Dačice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hovorka Adam | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hrstka Pavel | Slaný | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hýbl Zdeněk | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Jílek Martin | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kašpar Jan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kleinbauer Michal | Jedlová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kněnický Martin | Olbramovice Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kolář Radim | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Korytar Josef | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Krejčí Jan | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Krejčí Jan ml. | Mohelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kubík Pavol | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Kudyn Roman | Trhový Štěpánov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Ledvinka Martin | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Lutsychyn Petro | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Miksa Petr | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Miksová Kateřina | Břevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Mička Martin | Kyjov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Málek Petr | Hulice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Nachtigal Oldřichr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Navrátil Vladimír ml. | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Nedělová Jitka | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Němec Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Němec Gustav | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Němec Robert | Dobrá Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Pavlíček Václav | Polná | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Pilný Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
733 | Poda Karol | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Podsedník Jan | Strachujov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Poledníček Marcel | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Popelářová Petra | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Prokeš David ml. | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Průša Jan | Klučov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Pudil Jakub | Kardašova Řečice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Stejskal Ladislav | Černovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Strouhal Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Strouhal Miloslav | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Svárovský David | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Svárovský Jan | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Sáblík Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Sáblík Pavel | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Toman Antonín | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Toman Jiří | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Topinka Richard | Odlochovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Trejbal Petr | Kněžice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Tulis Tadeáš | Stražek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Tulis Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
733 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Vašíková Lenka | Šaratice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Vegricht Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Veleta Petr | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Veselý Radek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Zbytovský Miroslav ml. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Zourek Martin | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Čech Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
733 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Černoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Černý Jan | Ledeč nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Šiman Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
733 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Šmíd Petr | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Šmídová Blanka | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Štursa David | Velké Mezříčí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Štětková Vladislava | Radňov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Švandová Michaela | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Živná Marie | Čejov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
733 | Žáček Jan | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
868 | Akrman Dominik | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Akrman Filip | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bambula Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Bambula Karel | Jersín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bartoš Bohumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Bartušek Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Bartůšek Pavel st. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Barák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Bašta David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Beránek Leoš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bidmon Lukáš | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bišov Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Bohuněk Jan ml. | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bohuněk Jan st. | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Boháčová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Bojanovský Petr st. | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Borovička Ondřej | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Boubal Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Brabec Roman | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bukovský Miloš | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Burian Antonín | Dolní Libchová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Burian Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Buček Pavel | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bášová Eliška | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Cejpek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Chrištov Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
868 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
868 | Chvátal Pavel | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Cibula Václav | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Cigánek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dlask Jindřich | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Doležal Dušan | Orlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Doležal Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Doucha Štěpán | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dočekal Matěj | Radostín n/O | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dufková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Dušek Dominik | Lipnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dvořák David | Radostín n/O | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dvořák Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dvořák Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dvořák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Dvořáková Olga | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Dvořáček Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dvořáčková Eliška | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Dřímal Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Dřímalová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Fabík Jakub | Radostín nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Fedra Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Fedrová Renata | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Fencík Miroslav | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Fields Matthew | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Fišer Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Fukan Milan | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Fukan Radek | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Fučík Štěpán | Švařec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Grant Theo | Staré Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Gregor Martin | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hanák Martin | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Havel Josef | Služátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Havel Matouš | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hedbávný Karel | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hlaváč František | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hlaváč František ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hlouše Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Holemý Jiří | Jívoví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Holeček Tomáš | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Holoubek Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Holík Tomáš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Holý Patrik | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Holý Rudolf | Osová Bítýška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Homola Ludvík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Horník Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Houdek Jiří | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Houdek Matěj | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Hron Vladimír | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hudeček Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Hyrš Miroslav | Rozsochatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jadrný Zdeněk | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jakeš Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Jakešová Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Jakubec Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Jakubec Lukáš | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Janda Václav | Hrotovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jandelka Jiří | Koroužné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jandelka Tomáš | Koroužné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jaša Adam | Velké Mezíříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jaša Martin | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jašek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Jiřík David | Okrouhlička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Junek Viktor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jurek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Jílek Václav | Odranec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Jůda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Kachlíř Michal | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kališová Adélka | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kampo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Karásek Jan | Slavíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Katona Attila | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Kašpar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Kašpar Leoš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kašpar Leoš ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Keprt Antonín | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kocanda Karel | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kocanda Karel ml. | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kohout Vojtěch | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kolbábek Petr | Radostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kolář Matouš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Konig Samuel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Krejzl Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Král Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kudláč David | Hodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kukeňová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kuřátko Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Kušta Matyáš | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kvapil Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Křivan Radek | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Křižan David | Kněžduba | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Kříž Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Landsman Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Landsman Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Lisner Daniel | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Lodr Marek | Velká Losenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Ločárek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Malát Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Marek Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Marek Pavel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Marková Miriam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Martinů Tomáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Matějíčková Lenka | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mazánek Jakub | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mašek Miroslav | Radešínská Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Meduna Jakub | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Medunová Gabriela | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mezera Josef | Růžená | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mička Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Motyčka Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mrkos David | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mrkos Michal | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mrskoč Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Mráček Matyáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Musil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Musilová Evelyn | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Nechvátal Michal | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Nedoma Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Nedvěd Jan ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Novák Patrik | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Novák Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Nápravník Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Němec Jan st. | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Ochrana Václav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Ondra Jiří | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Onuca Antonín | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Otavová Pavlína | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Ošmera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pachovský Tobias | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Palček Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pavlas Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pařil Vladimír | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pecl Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Pejcha Matěj | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pejchal Filip | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pešek Tomáš | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pešta Tadeáš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pláteník Peter | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pojezný Jan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Poslušný Hugo | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Poul Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Požár Miloš | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Prchal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Procházka Radek | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Prášek Karel | Vémyslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Ptáčník Marek | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Pulicar Ondřej | Jersín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Píša Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Pól Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Resler Ondřej | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Rittich David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Roch Filip | Speřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Roman Lubomír | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Rudolf Matyáš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Růžička Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Sedláček Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Serbus Tomáš | Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Simonides Stanislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Simonides Stanislav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Simonidesová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Slabý Vojtěch | Budišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Smolíková Nela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sobková Veronika | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sobotka David | Jinramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sobotka Zdeněk ml. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sodomka Milan | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Solař Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Somerauer Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sommer Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sonberger Vít | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Straka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Strnadová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Strouhal Milan | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Suchomel Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Suchánek Jáchym | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Suchánková Amálie | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Svatoň Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Svoboda Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Svoboda Josef. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Sýs Adam | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Tlustý Jan | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Turičík Erik | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Tvrdík Josef | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Urbánek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Ustohal Vladimír | Lesní Hluboké | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Valach Štěpán | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Valička Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vaněk Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Vavroušek Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vavroušek Michal | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vaňkát David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vašík Jakub | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Večeřa Petr | Skřinářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Večeřa Zdeněk | Skřinářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Viktorin František | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Viktorin Jakub | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vlach Zbyšek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Vlček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vranka Ladislav | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vrba Karel st. | Vyškov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vrbas Jiří | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vrbas Ondřej | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Vrbický Vincent | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Váca Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Widergott Ladislav | Heraltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zavadil Daniel | Mstislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zavadil Lukáš | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zavadil Petr | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zdvihal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Zejda Jiří st. | Hostákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zeman Jaroslav | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zemanová Amálka | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zemanová Veronika | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Zezula David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Čech Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Černá Denisa | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Červený Marek | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Čížek Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Šabatka Tomáš | Sasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šacl Alan | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šafařík Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šalanda Petr | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šesták Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
868 | Šimánek Ondřej | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šindelka Marek | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šindelková Jitka | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Škaryd David | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šperlink Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šperlink Štěpán | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Štourač Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Štěpánek Josef | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Štěpánek Viktor | Hodice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Štěpánek Vratislav | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Ťupa Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
868 | Žížala Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |