Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 308 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 292 | 395 | 39.50 |
2 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 8 | 283 | 320 | 40.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 6 | 279 | 279 | 46.50 |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 278 | 313 | 44.71 |
5 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 9 | 266 | 337 | 37.44 |
6 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 7 | 265 | 283 | 40.43 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 229 | 237 | 33.86 |
8 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 5 | 226 | 226 | 45.20 |
9 | Taichner Radek | Mikulovice | 7 | 214 | 222 | 31.71 | |
10 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 213 | 213 | 42.60 | |
11 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 209 | 209 | 34.83 |
12 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 197 | 212 | 30.29 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 197 | 263 | 26.30 |
12 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 9 | 197 | 224 | 24.89 |
15 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 195 | 195 | 39.00 |
16 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 8 | 179 | 202 | 25.25 |
17 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 178 | 228 | 22.80 |
17 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 7 | 178 | 186 | 26.57 |
19 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 5 | 172 | 172 | 34.40 | |
20 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 171 | 171 | 34.20 |
21 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 7 | 167 | 175 | 25.00 |
22 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 5 | 162 | 162 | 32.40 |
22 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 162 | 170 | 24.29 |
24 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 159 | 159 | 53.00 | |
25 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 7 | 157 | 165 | 23.57 |
25 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 157 | 157 | 52.33 |
27 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 8 | 146 | 162 | 20.25 | |
28 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 145 | 145 | 36.25 | |
29 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 4 | 143 | 143 | 35.75 |
30 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
31 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
32 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 133 | 133 | 44.33 |
33 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
34 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
35 | Takács Pavel | Světnov | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
36 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 117 | 117 | 29.25 |
37 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 116 | 116 | 38.67 |
37 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
39 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
40 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
40 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
42 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
43 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
44 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 108 | 116 | 16.57 |
45 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
46 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
47 | Kůrka Pavel | Pardubice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
48 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
49 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
50 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
50 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
52 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
52 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
54 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 2 | 93 | 93 | 46.50 |
54 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
56 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
57 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
58 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
59 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
60 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
61 | Dvořák Radek | Pardubice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
61 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
63 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
64 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
65 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
66 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
66 | Hanzal Ondřej | Želetava | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
68 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
68 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
70 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
70 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
72 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
73 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
74 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
74 | Motal Jakub | Dřenice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
76 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
76 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
78 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
79 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
80 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
81 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
82 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
82 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
84 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
84 | Kadlec František | Zlíč | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
84 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
87 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
87 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 54 | 54 | 13.50 |
87 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
90 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
90 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
92 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
92 | Jukl Ivan | Nemošice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
92 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
92 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 52 | 52 | 17.33 |
92 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
97 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
98 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
98 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
100 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
100 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
100 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
100 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
104 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
104 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
106 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
106 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
106 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
106 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
106 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
106 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
112 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
112 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
114 | Doležalová Lída | Pardubice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
114 | Komárek Dominik | Obědovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
114 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
114 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
114 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
119 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
119 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
119 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
119 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
123 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
123 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
123 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
126 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
126 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
126 | Vodičková Kateřina | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
129 | Boháček Lukáš | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
129 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
131 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
131 | Mackura Zdeněk | Pernink | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
131 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
131 | Myška Libor | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
131 | Synek Martin | Choceň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
136 | Jón Richard | Chlum | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
136 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
136 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
136 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
136 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
141 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Staňková Petra | Pardubice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
141 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
141 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
148 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Šinták Marek | Hradec Králové | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
148 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
154 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
156 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
156 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
156 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
156 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
156 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
161 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
161 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
161 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
164 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
164 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
166 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
166 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
166 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
166 | Šimon Maxim | Synčany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
170 | Elichová Michaela | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
170 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
170 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
170 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
174 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
174 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
174 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
177 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
177 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
177 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
177 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
177 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
183 | Balcar Josef | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
183 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
183 | Domanský Martin | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
183 | Kosina Marek | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
183 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
183 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
183 | Šindelář Jan | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
190 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
190 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
190 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
193 | Chymiak Štěpán | Horní Roveň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
193 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
193 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
193 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
197 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
197 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
197 | Trojan David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
197 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
197 | Šťastný Ondřej | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
202 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
202 | Hájková Tereza | Moravany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
202 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
205 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
205 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
205 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
205 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
205 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
205 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
205 | Štěrba Petr | Ochoz | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
212 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
220 | Hložek František | Bílina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
220 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
220 | Čechal Jan | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
220 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
224 | Mikešová Martina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
225 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
225 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
225 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
225 | Vágenknechtová Silvie | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
229 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
229 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
229 | Svoboda Aleš | Luže | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
232 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
232 | Dymáček Vlastimil | Pardubice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
232 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
232 | Hudec Jan | Dražkovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
232 | Maxim Šimon | Synčany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
232 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
232 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
239 | Juhošová Jana | Rybitví | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
239 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
239 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
239 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
239 | Teplá Iveta | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
239 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
246 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
246 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
248 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
248 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
248 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
251 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
251 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
251 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
254 | Honzová Kateřina | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
254 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
254 | Motal Miroslav | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
257 | Daniš Miroslav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
257 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
259 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Beneš Ladislav | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Beneš Lubomír | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Brůna Michal | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Brůnová Zuzana | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Jinoch Roman | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Klapka Jakub | Lány u Dašic | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Klaus Petr | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Krajč Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
259 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Novotný Zdeněk | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Pithart Norbert | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Rolník Jan | Chýšť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Ročková Eliška | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Schejbal Miloš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Tichá Markéta | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Tichý Michal | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Valenta David | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Vtípil Ivan | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Čech Radek | Chrast | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Červinka Josef | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
259 | Štefanská Věra | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 |