Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 206 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 175 | 175 | 35.00 |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 149 | 149 | 29.80 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 4 | 130 | 130 | 32.50 |
4 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 4 | 129 | 129 | 32.25 |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
6 | Nováková Renata | Hrobice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
7 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
8 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
9 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 96 | 96 | 32.00 |
11 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
12 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
13 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
14 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
15 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
16 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
17 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
18 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
20 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
21 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
21 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
21 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
24 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 69 | 69 | 13.80 |
25 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
25 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
27 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
28 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
28 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
30 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
30 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
32 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
32 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
32 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
35 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
35 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
35 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
38 | Kincl Matyáš | Opočno | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
39 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
40 | Kučera Lukáš | Dašice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
40 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
42 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
42 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
44 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
44 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
46 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
47 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
47 | Kratochvíl Jakub | Opočno | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
47 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
47 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
47 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
52 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
52 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
54 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
54 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
56 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
56 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
56 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
56 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
60 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
60 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
60 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
63 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
63 | Steidl Petr | Mohelnice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
65 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
65 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
65 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
68 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
68 | Uhlíř Karel | Letohrad | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
68 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
71 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
71 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
73 | Blažek Martin | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
73 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
73 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
76 | Brendlová Klára | Lanškroun | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
76 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
76 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
76 | Pokorný Vít | Chvojenec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
80 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
80 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
80 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
80 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
80 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
85 | Bořilová Pavla | Počatky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
85 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
87 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
87 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
87 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
87 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
91 | Brendlová Petra | Lanškroun | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
91 | Jansa David | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
94 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
94 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
94 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
97 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
97 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
99 | Kosík Matouš | Albrechtice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
99 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
99 | Servus Jakub | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
99 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
103 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
103 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
103 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
106 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
106 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
106 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
109 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
109 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
109 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
109 | Vančura Jan | Holice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
109 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
114 | Beneš Ladislav | Koudelka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
114 | Hajtman Jan | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
114 | Hrabáček Luboš | Červená Voda | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
114 | Kopecký Karel st. | Damníkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
114 | Skalický Pavel | Dolní Ředice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
114 | Udržal Martin | Dolní Ředice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
120 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
120 | Štěpánková Veronika | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
122 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
122 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
122 | Labuťová Nikol | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
125 | Hojná Petra | Voděrady | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
125 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
125 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
125 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
125 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
125 | Svoboda Jan | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
131 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
131 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
133 | Krejčí Josef | Březina | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
133 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
135 | Pavlenko Katarína | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
136 | Horák Ladislav | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
136 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
136 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
136 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
140 | Kvasnička Martin st. | Kolin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
140 | Žemličková Pavlína | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
142 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
142 | Nováková Irena | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Šlajs Adam | Červená Voda | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Švestka Lukáš | Červená Voda | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
149 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
149 | Kratochvíl Vladimír | Opočno | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
149 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
152 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
152 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
152 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
152 | Němcová Hana | Nasavrky | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
152 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
152 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
152 | Šlais Adam | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
159 | Hanzl Antonin | Nymburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
159 | Horáčková Vanesa | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
159 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
159 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
163 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
163 | Košnar Lukáš | Časy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
165 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
166 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
166 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
166 | Žemličková Jana | Slatiňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
169 | Baráková Kateřina | Zámrsk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
169 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
169 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
169 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
173 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
173 | Paulusová Šárka | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
175 | Bek Lukáš | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Blažková Klára | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Božilová Pavlína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
175 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Chaloupka Radek | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
175 | Collia Daniel | Dolní Ředice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
175 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Karel Vratislav | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Kučera Vojtěch | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Novotná Lenka | Zámrsk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Pešek Adam | Dolní Ředice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Pokorná Sofie | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Pokorný Vojtěch | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Polívka Vojtěch | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Rejchrt Radek | Rasošky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Rybenská Jaroslava | Zámrsk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Ryšavý Karel | Ústí nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 |